LDN VOLLEYBALL

SEZONA 2009/2010

Po dlouhém přemýšlení a shánění nových hráčů mangnent LDN dospěl k názoru, že by jsi měli všichni hráči, kteří jsou součástí naší "organizance" zahrát v sezoně více než loni a tak je na světě LDN ve dvojím vadání: LDN 1 a LDN 2. zařazení hráčů do týmů není podle výkonnosti, ale podle různých kriteríí,ať už rodinných, nebo kamarádských. Po různých domluvách vznikly tyto sestavy.

LDN 1 : Péťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Georgína, Tom-had a Fredy

LDN 2 : Blanka-jitka, Zuzka-vopice, Kobra11, Suomi, Čihy a Pufák

Začátek sezony poznamenaly diskuze Medvídků o půjčování hráček do jiných týmů, které asi vznikly po mém plácnutí do vody na těchto stránkách, kde jsem chtěl rýpnout do Velbloudů. Tahle sranda asi nebyla pochopena a rozpoutala se diskuze po emailech a vyvrcholila schůzi na fotbalovém stadionu a vše zůstalo při starém. Přece jen jde o žízeň a zahrát si zápasy pro radost.

Pak přišlo rozlosování. Aby bylo předejito časovým kolizím, domluvil jsem v předstihu zápas ze Sokolem pro LDN 1 a s Vodáky pro LDN 2. Oba dva se podařilo vyhrát a tak vstup do sezony se povedl.

Sokol - LDN 1 0:3

Pohodový zápas. Čekali jsme, že Sokolíci budou kousat víc, ale po setech 25:15, 25:16 a 25:18 jasná výhra. Ani Láďa neměl jeho typické průpovídky. Vedlo se od začátku do konce a první výhra v sezoně byla na světě. Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Tom-had, Fredy.

Vodáci - LDN 2 2:3

Tady bylo drobná změna v sestavě, protože Pufák má v pátek nominační tréninky na USK a tak nastoupil fredy za dvojku. Po rychle vyhraném prvním setu a dramatické koncovce ve druhém byl stav 2:o v náš prospěch a nic nenasvědčovalo tomu, že by jsme se měli v aule zdržet. Pak se Vodáci zlepšili, my tochu polevili a vysypali nás jako štěrk. ve 4. setu se hra vyrovnala, ale porhře nešlo zabránit. Tie break LDN 2 odstartovala výborně a po 6-ti Blančiných servisech přišlo vedení 7:2. Vše nasvědčovalo tomu, že to dotáhneme do vítězného konce, ale pak odešel příjem nám a rázem to bylo 8:9. za stavu 13:13 přišel náš první matchball, který se ještě nevyužil, ale pak to Vodáci 2x vyhodili do autu a premiérovové vítězství LDN 2  bylo na světě. V tomto zápase se po mateřské pauze vrátila na hřiště Blanka a premiéru si odbyla i Zuzka. Sestava LDN: Blanka-jitka, Zuzka-vopice, Kobra11, Čihy, Suomi a Fredy.

MEMORIÁL HYNKA KROCHA V TACHOVĚ

18.10.2009

Dlouho plánovaný turnaj v Tachově se nesl jak jinak sháněním hráčů. I když je nás dost, tak postupně vypadli z různých důvodů Tom-had, Suomi, Kobra i Čihy. Pufák měl zápasy a tak vypomohl Jirka jr. z Velbloudů. Bodování turnaje bylo následovné 2:0 - 3 body, 1:1 lepší míče 2 body, 1:1 horší míče 1 bod. Jeli jsme do neznámých vod, nevědeli úroveň turnaje a tak nervozita byla v úvodním zápase trochu znát. Nehráli jsme bůh ví jak, ale po skončení zápasů ve skupině přišlo dodatečné docenění vítězství nad Winky. Oni se vlastně porazili sami, když vyházeli spoustů míčů do autu. Dramatický zápas z Tachováky nám utekl v konečné účtování o bod. pak další remíza (podotýkám, že zbytečná) z Květáky. První set to bylo z naší strany marné a druhý set jsme je zfoukli jako svíčku: 19:20 a 20:8. Ke konečnému vítezství ve skupině byla potřebná výhra nad Aší a povedlo se. Po delším čekání na zápasy finálové skupiny přišel zápas z Tachovskou směsí a opět prohra v prvním setu. Druhý se zamakal a výhra na míče za 2 body. Při předpokládaném vítězství Motáku nad námi i nad naším soupeřem to znamenalo konečné druhé místo v turnaji. Potvrdilo se, že když se maká přijdou i výsledky. Nikdo si po čase nevzpomene, kdo zkazil servis, smeč nebo náhru, bude se vzpomínat na bojovný výkon LDN. Dřelo se v poli a v rozhodujících okamžicích nám fungovala souhra a útok.

LDN - WINKY            2:0

LDN - TACHOVÁCI     1:1 (PROHRÁLI JSME O JEDEN MÍČ, ZA TUHLE REMÍZU POUZE BOD)

LDN - KVĚTÁCI         1:1 (ZA TUHLE REMÍZU 2 BODY)

LDN - AŠ                 2:0

POŘADÍ VE SKUPINÁCH:

A: LDN            9          B: MOTÁCI          12          C: TACHOVSKÁ SMĚS          11

    WINKY        8              DRUHÁ VLNA    7              M. LÁZNĚ                        8

    TACHOVÁCI 6              CHUPITA          7              TROSKY                          7

    AŠ              5              KULIBRCI          2               BRUFEN                          4

    KVĚTÁCI     3               PŘIMDA           2               ZALOŽENO V PL.             0

HRÁLO SE NA DALŠÍ 3. ČLENNÉ SKUPINY DLE UMÍSTĚNÍ.

FINÁLOVÁ SKUPINA:

LDN - TACHOVSKÁ SMĚS       1:1 (NA MÍČE LEPŠÍ - 2. BODY)

LDN - MOTÁCI                      0:2

MOTÁCI - TACHOVSKÁ SMĚS  2:0

POŘADÍ:

1. MOTÁCI

2. LDN

3. TACHOVSKÁ SMĚS

Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Fredy a Jirka jr. z Velbloudů.

PRVNÍ DERBY V HISTORII LDN: LDN1 - LDN2 3:1

První derby v historii LDN se odehrálo v sokolovně Mirošova. Pro zranění z pátečního utkání chyběl Suomi, ale Blanka sehnala na záskok Rédla jr. a mohlo se to sehrát. Po prvním pohodovém setu pro LDN 1, přišlo vystřízlivění z toho, že to bude lehký zápas. Jednička vedla už o 6 bodů, ale při Pufákovo servisu se to rázem otočilo a stav 1:1 byl na světě. Ve třetím setu pokračoval festival nevynucených chyb u obou týmu se šťastným koncem pro jedničku. Třetí set byl jednoznačnou záležitostí pro vítěze: LDN 1 - LDN 2  3:1. Sestavy: LDN1: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Tom-had, Fredy. LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufo a Ondra.

VODÁCI - LDN1 0:3

Odehráli jsme docela pohodový zápas, kdy jen v 1. setu kladli Vodáci odpor a zlomili jsme ho ve svůj prospěch až v koncovce. Po setech 25:23,25:16 a 25:15 máme další body do tabulky. Sestava LDN: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Tom-had, Fredy.

VELBLOUDI - LDN2 3:1

V pondělním zápase vstoupila LDN 2 v trochu pozměněné sestavě kvůli nemocím, ale nabuzená do prestižního utkání s Velbloudy vyrovnaným prvním setem, kdy se vedení přelévalo po bodu na obě strany. V koncovce odskočili hrbatý na 22:20, ale po time outu LDN-ka zabrala a 5-ti body v řadě set vyhrála. Pak přišlo uspokojení a množství chyb na přijmu a servisu, což značně ovlivnilo 2. a 3. set, které jsme prohráli. Ve třetím Velbloudi v polovině odskočili a v závěru už si vítězství nenechali vzít. Po setech 25:22,17:25,17:25 a 18:25. Sestava LDN: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Fredy, Pufo a Ondra.

LDN2 - SOKOL 3:0 a LDN1 - SEBRANKA 3:0

Pondělí pro nás nezačalo dobře, když z obou týmů onemocněl jeden chlap. Napřed Peďa slehnul z 39,1 a pak to odřekl Ondra, že ho chřipajzna skolila také. Po domluvě se rozhodlo, že obě LDN-ky nastoupí v 5-ti hráčích, aby nevznikl zápasový deficit a narychlo se nesvolával trénink místo odřeknutých zápasů. Vše dopadlo k naprosté spokojenosti. LDN 2 si lehce poradila se Sokolem, kdy soupeř uhrál ve třech setech od 15-ti do 17-ti bodů a nekladl větší odpor. To LDN 1 měla obavy ze síly spoupeře, protože Sebranka patří do jiného levelu než Sokolíci. První set se povedl a vedlo se od začátku do konce. Ve vítezství ve druhém už se přestávalo věřit, ale soupeř nám pomohl několka zkaženými balony v koncovce, ten třetí byl vyrovnaný skoro až do závěru. V té se ukázala větší vyhranost našeho týmu a po setech 25:20,25:22 a 25:19 se podařilo vybojovat vítězství 3:0. Měli jsem vynikající pole (chyběl Peďa :-))  a U Václava jsme se dozvěděli, že Terka je již v přechodu :-). Sestavy: LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Pufo, Ondra, LDN1: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Tom-Had,Fredy.

TURNAJ DOMAŽLICE

14.11.2009

Předpokládaný volný listopad a prosinec se nenaplnil a v sobotu 14.11. byla LDN-ka poprvé na turnaji v Domažlicích.Trošku jiný turnaj než všechny ostatní vzhledem k tomu že za LDN nejel historicky prvně Fredy. Také Tomáš na turnaji prohlásil, že si připadá jak bez táty.
Vzhledem k tomu že nejel Fred, zbylo obvolávání lidí na turnaj na mě a že to nebyl jednoduchý úkol ,ale nakonec se vše povedlo a ve slepené sestavě se mohlo vyrazit.
Hned bych rád podotknul, že se jednalo o otevřený turnaj, ale pořadatelé se na začátku zeptali na úroveň každého týmu. A že podle toho vyřadí jednu skupinu, která se nebude počítat do konečného pořadí turnaje, nebo aspoň to si leckdo myslel…My jsme dostali nejtěžší skupinu ve které jsme vyválčily dvě remízy 1:1 ale bohužel poslední utkání s budoucím vítězem turnaje jsme prohráli a tím jsme spadli na třetí místo ve skupině. Dále pak systému turnaje nerozumím a po soubojích především s nejslabšími soupeři turnaje jsme obsadili konečné 7.místo.

1.- Závin

2. místo - Šutráci

3.místo - Mezr

4.   - Bulhaři
5.   - Ze vsi
6.   - BAS
7.   - LDN
8.   - Aš
9.   - Na plech
1O. - Z ničeho nic
11 . - Mňaminky
12. - APM

Sestava LDN: Lucka-Strašice, Míša Kosů, Georgína, Tom-had, Čihy, Ondra.

COBRA CUP HVOŽĎANY

21.11.2009

Druhý ročník Cobra Cupu ve Hvožďanech se konal 21.11.2009 v místní sokolovně. Neuvěřitelné se stalo skutkem a heslo věčně druhý zase nějakou chvilku platit nebude. Na kvalitně obsazeném turnaji se nám povedlo vybojovat krásné prvenství i s pohárem. Bohužel putovní nám nechtěli dát odputovat, tak zůstal domácím. Asi nás něchtějí příští rok pozvat :-)

FREE WAY - BŘEZNICE   0:3

LDN - HVOŽĎANY          3:0

LDN - FREE WAY           2:1

HVOŽĎANY - BŘEZNICE  0:3

FREE WAY - HOVŽĎANY 0:3

LDN - BŘEZNICE             3:0

POŘADÍ:

1. LDN

2. BŘEZNICE

3. HVOŽĎANY

4. FREE WAY ROŽMITÁL

Sestava LDN: Věra a Jitka-Mirošov, Georgína, Čihy, Jirka jr.-Velbloud, Fredy.

LDN2 - RYCHLÁ ROTA 3:0

Dvojka zamakala naplno a smetla rychlou rotu 3x 25:15. Zápas byl jednodušší než se předpokládalo a dvojka jde výkonnostně nahoru. Stačilo pár zápasů aby se sehráli a útočí na umístění na bedně. Jen tak dál.

Sestava LDN: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufo, Suomi.

VČELÍ MEDVÍDCI - LDN1  1:3

V tomto zápase se Medvídci rozhodli, že nám urvou nějakej set a povedlo se jim to hned v tom prvním. Soupeř se sice dost zlepšil, ale nebylo to jeho výkonem, že by nás přehráli. Prostě jsme ten zápas šli odehrát z povinnosti a podle toho se taky chovali na hřišti. Prd, prd, kde nic tu nic a najednou stav 20:20 ale pořád sranda, že se nám nemůže nic stát. A stalo se... Ještě to bylo 23:23 a pak najednou konec setu v náš neprospěch. To proto, že jsme pospíchali na pivo a nesoustředili se na hru...V dalších setech už to byla jasná záležitost a mohli v klidu popíjet Gambrinus z petky na lavičce. Následné hrdinské kecy od Husajna v hospodě nic neměnily na tom, že jsme je neměli nechat ten set vyhrát..

Sestava LDN: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Kobra11, Georgína, Pufo, Fredy

Rozjezdy do soutěže pro oba týmy dopadly dle předpokladů a hlavní je, že se podařil vůbec rozjezd LDN2 a klape to. manažerské role tohohle týmu se ujala Blanka a jde jí to výborně. Další zápas dvojky měl být zápasem pravdy a to se Sebrankou, takový přímý souboj o třetí příčku v soutěži...

LDN2 - SEBRANKA 2:3

Z průbežních zpráv sms z tohohle utkání jsem měl radost, vedení 2:1 slibovalo umístění na průběžné 3. příčce, ale co se dělo pak, to už milé nebylo. Po zápasovém rozhovoru s Čihym bylo jasné, že to nedotáhli do vítězného konce a padli v tie breaku 2:3, což je teda opravdu velká škoda. Prý si za to mohli sami, vlastní chyby je potopili a Sebrance to začalo jít nadstandartně hlavně v poli. No nic, bude odveta...

Sestava LDN: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufo, Suomi.

VÁNOČNÍ TURNAJ ROKYCANY

26.12.2009

Tradiční turnaj v tradičním čase, ale netradičně poprvé přihlášené dvě družstva LDN. Paráda, všichni mohli a přišli. Škoda, že jsme nebyli nalosováni do stejné skupiny, mohla být větší sranda a druhé derby. Jednička se dostala do silné a vyrovnané skupiny, kde se štěstím obsadila 2. místo, které odpovídalo psychickému rozložení v hlavě - mohlo být lépe! Dvojka se své role zhostila na výtečnou, urvala set favorizovaným Motákům a shodně skončila ve skupině třetí. V osmifinále dvojka dostala Medvídky a přejela je jako parní válec, totálně je porazili na hlavu 2:0 a v pohodě postoupila. Jednička dostal Vodáky a těšila se na hladký postup. Opak byl však pravdou a po lehce vyhraném prvním setu začalo trápení, které skončilo vítezstvím v tie breaku 15:9. Čtvrtfinále bylo už na síly obou družstev. LDN2 prohrálo hladce s Týmem Snů 0:2 a LDN1 stejným poměrem s Kropáčem, kdy zazlobili pouze ve 2. setu. Turnaj vyhráli posílení Velbloudi, když porazili Komárov tie braku 15:12.

LDN1 - TÝM SNŮ                1:1    LDN2 - WITAMÍNI 2:0

LDN1 - VELBLOUDI             1:1    LDN2 - SEBRANKA 1:1

LDN1 - KANTÁŘI                0:2    LDN2 - MOTÁCY    1:1

LDN1 - KLUCI Z BOR           2:0    LDN2 - UDH          0:2

POŘADÍ VE SKUPINÁCH:

A: 1. MOTÁCY        B: 1. TÝM SNŮ            C: 1. KROPÁČ

    2. UDH                  2. VELBLOUDI             2. KOMÁROV

    3. LDN 2                3. LDN 1                    3. VČELÍ MEDVÍDCI

    4. SEBRANKA          4. KANTÁŘI               4. VODÁCI

    5. WITAMÍNI          5. KLUCI Z BOR           5. SOKOL ROKYCANY

OSMIFINÁLE:

LDN 1 - VODÁCI               2:1

LDN 2 - VČELÍ MEDVÍDCI   2:0

ČTVRTFINÁLE:

LDN 1 - KROPÁČ               0:2

LDN 2 - TÝM SNŮ             0:2

SEMIFINÁLE:

KOMÁROV - TÝM SNŮ       2:0

VELBLOUDI - KROPÁČ       2:1

FINÁLE:

VELBLOUDI - KOMÁROV    2:1

Sestava LDN1: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Tom-had, Peďa, Fredy.

Sestava LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Míša Kosová, Kobra11, Čihy, Redlos, Suomi.

P.S. Pufo nastoupil za své Kantáry a i když nás ve skupině jako jediní porazili, nepřešli osmifinalovou bránou. No nic Pufáku, prříště víš, za koho máš nastoupit :-)

Po Vánočním turnaji si dávámě vždy pauzu do FF Cupu. Letos tomu nebylo jinak. Koncem ledna (posunutí turnaje vzhledem k rozlosování soutěží žen) se opět podařilo uspořádat tohle kláni, letos poprvé s dvěmi LDN-kami. Strašičtí se vsákli do Sebranky, které jako již tradičně chyběli hráči. kromě dvou utkání základní skupiny všechny zápasy skončili remízou a vítezství nad LDN1 nad LDN2 zajistili jedničce druhé místo a lepší pozici pro play off. V něm se opět utkali LDN-ky a opět slavila jednička. Postup do finále byl jednoznačnou záležitostí a bylatady odveta s Velbloudy. Závěrečná prohra dotlačila Velbloudy k zisku čtvrté trofeje na FF Cupu, v souboji o třetí místo zvítězila Dvojka nad Sebrankou taktéž 2:0.

LDN1 - VELBLOUDI          1:1 (26:24,11:25)       

LDN2 - SEBRANKA           1:1 (19:25,26:24)

LDN1 - LDN2                  2:0 (26:24,25:19)

VELBLOUDI - SEBRANKA  2:0 (25:22,25:13)

LDN1 - SEBRANKA          1:1 (25:11,16:25)  

VELBLOUDI - LDN2         1:1 (19:25,25:20) 

Pořadí po základní skupině:

                   zápasy   výhry   remízy   prohry   skóre   body  

1.Velbloudi        3       1         2           0        4:2       4

2.LDN1             3       1         2           0        4:2       4

3.LDN2             3       0         2           1        2:4       2

4.Sebranka        3       0         2           1        2:4       2

Play off:

Semifinále

LDN1 - LDN2                 2:0 (25:23,25:18)

VELBLOUDI - SEBRANKA 2:0 (25:14,25:19)

O 3.místo 

LDN2 - SEBRANKA          2:0 (26:24,25:17)

O 1.místo

LDN1 - VELBLOUDI         0:2 (22:25,15:25)

NEJLEPŠÍ HRÁČKA: LENKA STRÁNSKÁ (VELBLOUDI)

NEJLEPŠÍ HRÁČ: JOSEF VEPŘEK (LDN2)

A sezona opět pokračovala v zápasovém rytmu:

LDN2 - SEBRANKA 3:0

V pondělním zápase se LDN2 předvedla ve výborné světle,unavení chlapi z FF Cupu si sáhli na dno a holky bezvadně nahrávaly. Obetavost v poli neznala hranice a zrodil se výborný výsledek, který hodně napověděl v souboji o třetí (možná i druhé) místo, prostě dvojka sfoukla Sebranku jako svíčku 3:0, ve druhém utkání Vodáci hladce porazili Rychlou Rotu taktéž 3:0.

Sestava LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufák, Suomi.

LDN2 - Včelí Medvídci 3:0

LDN2 - Sokol 3:0

Dvoječka chytila fazonu a válcuje jednoho soupře za druhým. Přesvědčivě porazila Sokol a šlape Velbloudům na paty. Po očekávaném a hladkém vítězství nad Včelími Medvídky se dvojka dostal do čela tabulky.

Sestava LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufák, Suomi.

LDN1 - Sokol 3:0

V tomto zápase zaskočila za Péťu-zajdu Lucka ze Strašic, která se své role zohstila výborně a v pohodovém zápase jsme si připsali 2 povinné body.

Sestava LDN1: Terka-čičiči, Lucka, Georgína, Tom-had, Peďa, Fredy.

LDN2 - Vodáci 3:1

LDN1 - Rychlá Rota 3:0

V pondělních zápasech se na palubovce rokycanského gymnázia předsatvili obě LDN-ky v tom nejlepším světle a hlavně LDN2 připravila krásné menu. Po prohraném prvním setu 26:28 zabrala a v bojovném utkání, kde koncovky setu zvládla lépe než Vodáci si připsala 2 body. Ve třech setech byl stav zhruba stejný a soupeř uhrál kolem 20-ti bodů. LDN1 přebruslila v prvních dvou setech Rychlou Rotu jako zmrzlý rybník a dovlolila soupeři získat kolem 10-ti bodů. Ve třetím dějství se stav táhl do 13-ti bodů, pak soupeř odskočil na 18:14. ale po timeoutu LDN-ky jsme se srovnali a soupeři naznačili, že zisk setu je pro ně utopií.

Sestava LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufák, Suomi

Sestava LDN1: Terka-čičiči, Péťa-zajda, Georgína, Tom-had, Peďa, Fredy.

LDN1 - LDN2 3:0

Tak máme za sebou čtvrté derby, jednička opět vyhrála, ale výsledek neodpovídá průběhu hry. První dějství se táhlo a jednička to pro sebe zlomila až v koncovce. Druhý set byla opět tahanice, až jednička odskočila na 20:16, což ale nic neznamenalo a dvojka si sáhla až na dno. Chyběla Blanka, Míša ji sice herně zastoupila, ale dvojce chybělo trochu bojovného ducha, který tam právě Blanka vnáší. Druhý set skončil po boji 31:29. Ve třetím přišla klasická chvilka jedničky a dostali se do 6-ti bodového manka. Okolo stavu 16:12 pro dvojku se ale Kobra podvrknul kotník, utkání bylo na okamžik přerušené a pauza jedničce prospěla, jako i to, že dvojka dohrávala v pěti lidech. Stejně se rozhodovalo až v samém závěru setu, kde byla jednička o chlup šeťastnější...

Sestava LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Kobra11, Čihy, Pufák, Suomi

Sestava LDN1: Terka-čičiči, Péťa-zajda, Georgína, Tom-had, Peďa, Fredy.

LDN1 - Sebranka 3:1

V pondělním utkání to nemohlo ani jinak dopadnout. Nastoupili jsme s otrávenými xichty, teda aspoň já a Peďa. Terce se moc nechtělo a Georgína pospíchal na noční. To znamenalo porazit soupeře 3:0, jenže ono se to samo neudělá. Sebranka není soupeř, který by se porážel 3:0 pořád a první set se tahal až do koncovky, ve druhém to šlo lehčeji a tak jsme si mysleli, že i ten třetí je sfoukneme a Jirka může do práce. Za stavu 24:20 pro nás se už v té práci viděl, ale já s Tomem na síti jsme se rozhodli jinak :-) a prohrálo se 24:26, ve 3. setu už byl naštvanej každej a dotáhli jsme to v pohodě do vítězného konce...Ve druhém zápase porazili Včelí Medvídci hladce Sokol 3:0.

Sestava LDN1: Terka-čičiči, Péťa-zajda, Georgína, Tom-had, Peďa, Fredy.

LDN2 - Rychlá Rota 3:0

Pohodlné vítězství nad odevzdanou Rotou. Překvapení dne bylo vítězství Vodáků nad Velbloudy 3:2

Sestava LDN2: Blanka-jitka, Vopice, Redlos, Čihy, Pufák, Suomi

VELIKONOČNÍ TURNAJ.

Počáteční problémy s hledáním sestavy se prohloubily i v den konání, kdy Peďa dorazil nemocen a nemohl hrát. Po rychlé úvaze se rozhodlo, že obě LDN-ky budou hrát v pěti a když tak si vypomůžeme. LDN1 nastoupila ve složení Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Milan Kolář a Fredy, LDN2 Zuzka-vopice, Bafu (Bára Kunců), Suomi, Čihy a Pufák. Dvojka po vyrovnaných výsledcích skončila na třetím místě ve skupině a jednička svoji (lehčí) skupinu vyhrála (výsledkové podrobnosti jsou v Turnajích). Jedničkáři se protrápili v prvním setu s Rychlu Rotou do semifinále, kde narazili na Jelínkovce, čtvrtfinálové přemožitele dvojky, která se sice dlouho držela, ale v koncovce chyběl čtvrtý chlap (zdárně vypomáhala Terka). Jednička koncentrovaným výkonem vyřadila Jelínkovce a bylo jasné, že se bude konat opakované finále loňského roku. Od semifinále s námi hrál jako šestý Čihy a jednoznačně naše výkonnost stoupla. Ve finále jsme se v 1. setu dostali do křeče a Komárov nás hladce porazil. Druhý set byl naší nejlepším odehraným v turnaji a urvali jsme ho v koncovce 26:24. Bohužel tie break už byl opět v režii soupeře a po střídání stran za stavu 4:8 nás sfoukli jako svíčku. Další 2 body v posledním setu jsme uhráli za stavu 4:14 a to už bylo na zvrat pozdě. Turnaj se zakončil posezením v restauraci Pod Lampou, kterého se účastnili Včelí Medvídci, Sebranka a obě LDN-ky. Jirkovi narozeniny se řádně oslavili (ješte jednou gratulace), výsledky se rozebrali a Fredy s Georgínou (jak jinak) toto posezení ukončili ve 3 hodiny ráno :-). Závěrem bych chtěl ještě poděkovat za podporu diváků při finálovém klání. Medvídci se Sebrankou děkejeme :-)

POŘADÍ VE SKUPINÁCH:

SKUPINA A: 1. SEBRANKA     SKUPINA B: 1. LDN1

                   2. KOMÁROV                        2. JELÍNKOVCI

                   3. LDN2                               3. VČELÍ MEDVÍDCI

                   4. RYCHLÁ ROTA                  4. SOKOL ROKYCANY

VÝSLEDKY LDN:

LDN1 - VČELÍ MEDVÍDCI        2:0

LDN1 - JELÍNKOVCI               1:1

LDN1 - SOKOL                      2:0

LDN2 - SEBRANKA                 1:1

LDN2 - KOMÁROV                 0:2

LDN2 - RYCHLÁ ROTA            2:0

ČTVRTFINÁLE:

SEBRANKA - SOKOL               2:0

LDN1 - RYCHLÁ ROTA            2:0

KOMÁROV - VČELÍ MEDVÍDCI  2:0

LDN2 - JELÍNKOVCI                2:0

SEMIFINÁLE:

KOMÁROV - SEBRANKA          0:2

LDN1 - JELÍNKOVCI               2:0

FINÁLE:

KOMÁROV - LDN1                 2:1

SESTAVA LDN1 - Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Milan Kolář a Fredy.

SESTAVA LDN2 - Zuzka-vopice, Bafu (Bára Kunců), Suomi, Čihy a Pufák

LDN1 - Včelí Medvídci 3:0

 V zápase s Medvídky jsme si šli splnit povinnost a v pohodovém zápase se nám to povedlo. Sety ubíhali dostatečně rychle na to, aby Jirka stihl noční. Čekali jsme větší odpor brundibárů a nenamotivovalo je to, že Fredy hrál na bloku. Viděli jsme od nich před týdnem bojovnější výkon na velikonočním turnaji. Ve druhém utkání zklamala Sebranka, když odešla ze hřiště s prohrou 0:3 od Velbloudů.

SESTAVA LDN1 - Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Čihy a Fredy.

V pondělním zápase si Velbloudi v pohodovém tempu poradili s Medvídky 3:0 a míří do pondělního finále soutěže se stejným počtem bodů jako LDN1. Právě tito dva soupeři si to rozdají 26.4. od 20:00 na novém gymplu. Dvojka se utká se stejným soupeřem ve starém gymplu o dva dny později.

LDN1 - Velbloudi 3:2

V to co ani největší optimista nedoufal (Fredy), se stalo skutkem!!! Zápas jsme neřešili měsíc dopředu jako vždycky, 14 dnů jsme si od volejbalu odpočinuli a bylo to znát. Začátek utkání byl jako z říše snů a brzy LDN-ka vedla 15:5. Krátke zaváhání před ukončením setu nebylo to naše klasické a po čtyřech bodech pro soupeře byl konec - 1:0 (25:17). Druhý set se vyvíjel hůř pro nás, ale po výborném obratu, kde všichni makali na 120% se povedlo urvat i set druhý v poměru 25:22. Pak jsme pod vlivem dobře se vyvíjejícího utkání trochu polevili, odešel nám příjem a Velbloudi hladce zvítezili 15:25. Tenhle tragický vykon se s námi přenesl i do čtvrtého dějství a už se padalo o 9 bodů. Pak přišlo pár balónu soupeře do autu, zlepšili jsem ten zrpopadený příjem a rázem se začalo dařit i na útoku. Set jsme stáhli do těsné koncovky, ale soupeř měl ve finále více štěstí. Byli jsme ale dostatečně rozjetí aby se to s námi přeneslo do tie breaku! Výborný nástup a vedení 6:2, pak jsme si vybrali slabší chvilku a soupeř srovnal na 6:6. Do střídání stran šla LDN-ka s vedením 8:7 a nepsané pravidlo je, že kdo vede při střídání, ten vyhraje!!! Po změně stran se ukázala zkušenost Georgíny, kdy 3x přidržel Velbloudy na blocích a to se ukázalo jako rozhodující náskok v tie breaku. Po setech 25:17, 25:22, 15:25, 23:25 a 15:10 se nám podruhé v soutěži podařilo Velbloudy porazit. Je třeba poděkovat na tomto místě i Včelím Medvídkům, kteří nás hlavně v závěru utkání dohnali k vítězství a jejich fandění jsme cítili!!! Kolektivním pojetím hry jsme si řekli o první místo v soutěži a je potřeba tento výkon zopakovat v posledním zápase s Vodáky. BASÁÁÁÁÁÁÁÁÁ (piv)

SESTAVA LDN1 - Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Čihy a Fredy.

LDN2 - Velbloudi 1:3

Ve středu dohrávala dvojka soutěž na starém gymplu s Velbloudy a nevedli si vůbec špatně! Velbloudi po pondělní porážce a těžkém utkání s jedničkou výkonem nepřesvědčili. Dvojka nastoupila se třemi děvčaty a drželi se statečně. Prohra 1:3 už nic nezměnila na konečném třetím místě pro "nováčka" soutěže. Příští ročník bude určitě ještě kvalitnější, vrací se Šuty a Tom-had a bude to fičák :-)

SESTAVA LDN2 - Blanky-jitka, Vopice, Terka-čičiči, Čihy, Suomi a Pufo

JINECKÁ PLÁCAČKA.

Tenhle vždy první venkovní turnaj se herně vůbec nevydařil  a po výsledcích ve skupině 0:2, 1:1, 0:2 a 0:2 jsme obsadili konečné sedmé místo z 10-ti učastníků. Odjelo se ještě v průběhu turnaje a tak konečné výsledky zjistím později.

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ:

LDN - BŘEZNICE      0:2

LDN - RUDNÉ DOLY 1:1

LDN - HOUBY         0:2

LDN - METAXA       0:2

  1. BŘEZNICE 2. SOKOL PŘÍBRAM 3. HOUBY 4. FREEWAY.....7. LDN ROKYCAN

SESTAVA LDN-  Terka-čičiči, Lucka, Čihy, Pufák, Suomi a Fredy

LDN1 - Vodáci 3:0

Po pěti letech působení v soutěži jsme dosáhli úspěchu o kterém jsme při založení LDN nikdo ani nedoufal... Čtyři umístění na "bedně" jsou hezké, ale první místo je první místo, do toho ještě nově vzniklá LDN2 a její 3. flek je paráda a sezóna 2009-2010 se zapíše zlatým písmem do kroniky!!! Prosvištět soutěž pouze s jenou prohrou je nádhera a příští rok můžeme odstranit i tuto kaňku ve výsledkové statistice. Po první mrtvé polovině soutěže se na těhle stránkách rozpoutala diskuze na téma: proč jsme mrtví? Terka to nazvala pravými jmény, vyříkali jsme si proč to tak je a výsledky se začali dostavovat už při FF Cupu. Ke konci sezóny zmizel i komplex Velbloudi, porazili jsme je 3:2 a odstartovali očekávání mistrovského okresního titulu. Včerejší zápas ukázal na čem se zapracovalo: HLAVA! Od začátku se první set táhl až do stavu 16:20 pro Vodáky. Péťa-zajda si vzala time out, LDN-ka zabrala a Vodáky jsme přehráli v poměru 25:22. Ve druhém setu historie opakovala a time out přišel za stavu 15:19. Výsledek to byl jako přes kopírák a opět vítězství 25:22. Třetí set se vyvíjel od začátku v náš prospěch 6:1, pak sice 6:7, ale průběžné vedení až do koncovky nás dotáhlo k prvnímu titulu. Celkový stav 3:0 (25:22, 25:22 a 25:19) neodpovídal průběhu hry, Vodáci hráli opravdu dobře. Většinou nevyzvedávám jednotlivce, ale Peďa v tomto zápase exceloval a zakončil ho symbolicky esem! Poděkování na tomto místě patří všem co nastoupili v průběhu sezony za jedničku a i těm co dotlačili dvojku ke třetímu mistu. PÉŤA-ZAJDA, TERKA-ČIČIČI, BLANKA-JITKA, VOPICE, LUCKA, GEORGÍNA, TOM-HAD, PEĎA, ČIHY, SUOMI, PUFO, KOBRA11, REDLOS A FREDY, TO JSOU TY JMÉNA, KTERÝM TEN DÍK PATŘÍ!!! (doufám, že jsem na nikoho nezapomněl...)

TURNAJ POCÍNOVICE.

Poprvé jsme se vydali na turnaj do těchto končin. Organizoval to Georgína a postavil konkurence schopné družstvo, které na kvalitně obsazeném turnaji vybojovalo krásné 3. místo.

SESTAVA LDN - Georgina,Tom had, Terka čičiči a hosté Věra,Jitka(Mirošov),Semiš (Pavel Red)

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ:

LDN - PLAŠANOVO KONĚ 2:0

LDN - MALÍ TIGŘI           2:0

LDN - ŠVEJCI                  1:1 (NA BODY LEPŠÍ)

LDN - RUCE V KAPSÁCH   1:1 (NA BODY HORŠÍ)

POŘADÍ VE SKUPINĚ:

1. LDN                     12 B

2. PLAŠANOVO KONĚ 12 B

3. RUCE V KAPSÁCH   11 B

4. ŠVEJCI

5. MALÝ TIGŘI

FINÁLOVÁ SKUPINA:

LDN - BATERKY        0:2 (18:20,18:20)

LDN - ŠUTRÁCI         1:2 (20:18,18:20,13:15)

BATERKY - ŠUTRÁCI 2:0

KONEČNÉ POŘADÍ:

1.  BATERKY (DLAŽOV,STRÁŽOV)

2.  ŠUTRÁCI (KDYNĚ)

3.  LDN

4.  CHODSKÝ TROSKY (DOMAŽLICE)

5.  FREE WAY (ROŽMITÁL)

6.  PLAŠANOVO KONĚ (HORŠOVSKÝ TÝN)

7.  RUCE V KAPSÁCH (BŘEZNICE)

8.  AWADOLER (NĚMECKO)

9.  KDYNĚ

10. ŠVEJCI (KLATOVY)

11. LOKOTKA (PLZEŇ)

12. POTKANI (JANOVICE)

13. MALÍ TIGŘI SUŠICE)

14. NETÁHLA (PLZEŇ)

15. MAZLÍCI (NÝŘANY,VEJPRNICE)

16. KOMETA (RAKOVNÍK)

17. KOUTO

18. KUBICE

Poprvé ve své historii obsadila LDN-ka dva turnaje. Jeden tradiční v Obecnici a druhej v Jesenici (Georgíně se nechtělo hrát turnaj se slabší úrovní v Obecnici). Jirka si postavil své družstvo a hned to zkomplikoval tím, že si vzal 3 holky a na klasickou LDN-ku zbyla jedna. Musela se teda shánět nějaká jiná, což se nakonec povedlo. Na turnaj v Obecnici to mělo zásadní vliv tím, že jsem byli nesehraní a ztratili jsem úvodní set turnaje s nejslabším účastníkem, který nám chyběl ke konečnému prvenství. Další komplikací byly Pufákovi žaludeční problémy, díky kterým jsme ztratila další set. Bylo z toho druhé místo, ale nakonec spokojenost. V Jesenici se taktéž dařilo. Stratovali tam pod hlavičkou LDN Old Coccote a obsadili 3. příčku.

Obecnice:

LDN - BANÍK       1:1

LDN - OBECNICE 2:0

LDN - MILÍN       1:1

LDN - JELENI      2:0

LDN - FREEWAY  1:1

POŘADÍ:

1. FREEWAY

2. LDN

3. JELENI

4. OBECNICE

5. MILÍN

6. BANÍK

Sestava LDN - Vopice, Nikča Černá, Suomi, Pufák, Tom-had, Fredy

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ:

LDN - HOLEDEČ  2:0

LDN - BAMBUCHI 2:0

LDN - MEDVÍDCI  2:0

LDN - CHLUPATÝ 2:0

PLAY OFF:

OSMIFINÁLE:   LDN - NO NAME            2:0

ČTVRTFINÁLE: LDN - KLÍDEK LENEŠICE 2:0

SEMIFÁNÁLE:  LDN - LUPESCU PRAHA   1:2

O 3. MÍSTO:   LDN - TJ ČISTÁ             2:0

FINÁLE:          LUPESCU PRAHA - STARS LOUNY 2:0

KONEČNÉ POŘADÍ:

1.  LUPESCU PRAHA
2.  STARS LOUNY
3.  LDN OLD COCCOTE
4.  TJ ČISTÁ
5.   KLÍDEK LENEŠICE
6.   BANÁN ŽATEC
7.   GAPA ČISTÁ
8.   MEDVÍDCI
9.   HOLEDEČ
10. ŽAVES PRAHA
11. JUNIORKA LENEŠICE
12. AJEŤÁCI MOST
13. JELZIN PODBOŘANY
14. VKV VROUTEK
15. KATR
16. NO NAME
17. RYCHLÁ ROTA KLADNO
18. RAKAR
19. CHLUPATÝ LOUNY
20. SEŠLOST JESENICE
21. DDT TUCHLOVICE
22. KVAK JESENICE
23. BAMBUCHI
24. SMAJLÍCI ČISTÁ
25. PODERSANKA

Sestava LDN Old Coccote - Georgína, Lucka, Míša, Terka-čičič, Igor, Míra Stehno a Korek

ROŽMITÁL.

V nabitém červencovém programu se zajíždělo na dvoudení turnaj do Rožmitálupod Třemšínem. Terka tam slavila narozeniny a sestava věštila i herní uspěch. Nakonec po bojích na hřišti i v hospodě jmse obsadili konečné druhé místo a zlepšili umístění proti loňsku o jednu příčku.

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ:

LDN - ZÁBOŘÍ      2:0
LDN - KOZLÍCI      2:0
LDN - MAZLÍCI      2:0
LDN - RUM BUM    2:0
LDN - VESNIČANÉ 2:1
LDN - BŘEZNICE   2:0

PŘÍMÝ POSTUP ZA PRVNÍ MÍSTO VE SKUPINĚ DO SEMIFINÁLE.
ČTVRTFINÁLE:
BŘEZNICE - HVOŽĎANY  0:2
VORIGOŠ - VESNIČANÉ   2:0
SEMIFINÁLE:
LDN - HVOŽĎANY          2:0
VORIGOŠ - PLÁŽÁCIi      2:1
O 3.MÍSTO:
PLÁŽÁCI - HVOŽĎANY   2:0
Finále:
LDN-VORIGOŠ              1:2

SESTAVA LDN - Terka-čičiči, Lucka, Georgína, Tom-had, Čihy a Igor

MIROŠOV.

Po 14-ti denní klidu následoval turnaj v Mirošově, který všechny překvapil svou nízkou účastí. Přijelo pouze 6 týmů a hrálo se každý s každým. Hráli jsme dobře, ale nakonec jsme všechny utkání (kromě jednoho) prohráli 0:2, kde jsem soupeře zlobili až do závěrečných míčů každého setu a prohrávali jsme to o 3-4 míče.Překvapením byl vyhraný set se Skořicema, tradičním účastníkem finálových bojů a jedniným přemožitelem pozdějšího vítěze...Konečné 5. místo nás proto ani nemrzelo a statečně ho zapili společně s vítězi s Mirošova, za které hrál Georgína. Veřím, že s ním v sestavě by to umístění bylo obrácené a možná druhý flek.

LDN - Skořice     1:2

LDN - Študácii     2:0

LDN - Kralovice    0:2

LDN - Mirošov      0:2

LDN - Rokycany D 0:2

Pořadí: 1. Mirošov 2. Rokycany D 3. Skořice 4. Kralovice 5. LDN 6. Študáci

SESTAVA LDN - Péťa-zajda, Terka-čičič, Suomi, Tom-had, Milan Zajíček, Fredy

Po týdnu se rýsoval krásný turnaj v Blatný.

BLATENSKÉ VOLEJBALOVÉ PRASE.

Na tenhle turnaj se měsíc těšila celá LDN (teda kormě děvčat). Za startovné 200,- kč na hlavu tam byla možnost vipít piva co kdo snese a najíst se neomezeně opekáného prasete. První možnost jsme využili dokonale. Nejvíc potěšila slova organizátora: My jsme o vás slyšeli, ale tohle nečekal nikdo! :-) Poprvé v historii museli přikupovat čtvrtý sud a ráno ho nemuseli ani dopíjet, těch cca 10 piv v sudu co zbylo..

Původně to vypadalo, že pojedem v pěti, tak jsem vzal sebou svého nejstaršího syna Kubu (hlavně kvůli pivu) a když tak by nastoupil v případě potřeby. Počasí nepřálo venkovním turnajům a tak mohl Míra z Medvídků přijet a hrálo se v šesti. Po třech lehkých utkáních ve skupině přišlo finále skupiny z Pomalou Rukou a hrál se parádí volejbal. Bývalý ligouši naám zatápěli, ale Georgína s Tomem a s Mírou se nenechali zahanbit a padli jsme oba dva sety v koncovce 17:20 a 18:20. Druhá skupina se hrála v jiné tělocvičně a tak nebyla možnost konfrontace. Semifinále bylo vyrovnané soupeře jsme tlačili, ale chybami v koncovce jsme se připravili o finále. Třetí místo jsme chtěli víc než soupeř a kvalitního protivníka LDN-ka udolala ve dvou setech.

Následovala plánovaná chlastačka s přespáním v sokolovně, kterou chtěli narušit holky svým rozhodnutím, že pojedou domů. Nakonec jeli a můžou litovat. Krásný večer s vynikajícím lidmi do časným ranných hodin se vydařil.

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ:

LDN - Sokol Blatná          2:0

LDN - Dřeváci Blatná       2:0

LDN - Oranžové Ponožky 2:0

LDN - Pomalá Ruka         0:2

SEMIFINÁLE:

LDN - BŘENĎÁCI PÍSEK               0:2

O 3. MÍSTO:

LDN -  WC SMĚS                        2:0

FINÁLE:

POMALÁ RUKA - BŘENĎÁCI PÍSEK 2:0

SESTAVA LDN - Lucka, Míša, Georgína, Tom-had, Míra (Medvídci), Fredy

TURNAJ KRALOVICE.

Poslední turnaj sezony 2009/2010 se nes ve znamení organizačního zmatku pořadatele, který vytočil hlavně Fredyho. První zápas jsme měli volno a pak nás nechali hrát 6 zápasů po sobě, což jsme v životě nezažili. Prostě 7 družstev vyhnali na 3 kurty ať to prej urychlíme, to byl mazec... holky na tom byly ještě hůř, hráli těch zápasů v 9 v řadě, protože alternovali ještě ve družstvů Old Coccote. prostě to shrnu, pivo jsme pili v poklusu, klobásu taky a třetí místo pro nás bylo satisfakcí...

LDN - VK AŠ                       1:1

LDN - NAŠE ŽENY               2:0

LDN - HORNÍ BŘÍZA             1:1

LDN - VK KRALOVICE          0:2

LDN - OLD COCCOTE            1:1

LDN - VETERÁNI KRALOVICE 2:0

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. OC Dolní Hradiště         6   4   2   0             10: 2       294:197      10         

2. VK Kralovice                6   4   2   0             10: 2       293:235      10          

3. LDN Rokycany             6   2   3   1              7: 5        288:272        7

4. VK Aš                         6   1   4   1              6: 6        269:252        6       

5. ZKZ Horní Bříza             6   2   2   2              6: 6        257:277        6          

6. VK Sever Žatec           6   0   2   4              2:10       213:285         2

7. Veteráni Kralovice          6  0  0   6              1:11        204:302         1

SESTAVA LDN: Péťa-zajda, Lucka, Čihy, Jirka-velbloud, Míra-medvídci, Fredy

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.