LDN VOLLEYBALL

DALŠÍ NAŠE PŮSOBENÍ

POKLIDNÉ LÉTO 2006 ANEB JAK JSME OBHÁJILI OBECNICE.

 Opět nastala doba všedních dnů a tréninků na Ostrůvku. Ale naštěstí to trvalo jen 3 týdny a je tady opět naše slavná Obecnice.

Obvolal jsem opět LDN-ku, abych zjistil dovolené a mohli vyrazit za naší obhajobou. Sestava tří základních kamenů byla jasná: Jirka – Jablíčko (později Georgína), Petr – Peďouš (Peďa) a moje maličkost – Fredy. Teď šlo o to vybrat čtvrtého chlapa a kvalitní ženské…Sáhnul jsem po Liborovi a naší Petře. Blanka bohužel musela s Petrem na deblíky do Harrachova a tak jsme musel shánět ženskou, která by nám pomohla obhájit prvenství na tomto pro LDN důležitém turnaji. Jirkova kamarádka Martina souhlasila a posila to byla opravdu kvalitní, se zkušenostmi z Německa, paráda !!!

Po příjezdu jsme si opět dali snídani šampiónů – meruňkovici a nějaké to pivko v plechu. Přihlásilo se 5 týmů. Převlékli jsme se do sportovního, nafasovali poukázky na kuřátka a čekali na první utkání. Turnaj začal probíhat v pohodě a po prvním vítězství nad Sokolem Milín byla v týmu pohoda. Byl to dobrý zápas na rozehrání, ale jako vždy v Obecnici se spustila průtrž mračen a dvě hodinky se nehrálo. To nám bohatě stačilo k tomu, abychom své volejbalové schopnosti utopili v Gambrinusu. Po vysušení hřiště byl v rozpisu náš zápas s Jeleny. Prohráli jsme ho 2:0 a docela nás to otrávilo. Zpravili jsme si chuť opět rundou panáků a další utkání vyhráli 2:0. Vzhledem k tomu, že Jeleni prohráli taky jedno utkání 0:2, nám začala svítat naděje na obhájení prvenství a pak když je porazil i Sokol Milín propukli nefalšované oslavy před posledním utkáním, které jsme teda potřebovali nutně vyhrát.

To se povedlo a o jeden bod jsme se vyhoupli na první místo. Následný účet v hospodě nás tam taky pasoval na vítěze a o tom tenhle ten turnaj je…

 

 

BANÍK

LDN

JELENI

SOKOL

EX TEAM

BODY

POŘADÍ

BANÍK PŘÍBRAM

 

0:2

2:0

2:0

0:2

4

4

LDN ROKYCANY

2:0

 

0:2

2:0

2:0

6

1

JELENI

0:2

2:0

 

1:2

2:0

5

2

SOKOL MILÍN

0:2

0:2

2:1

 

0:2

2

5

EX - TEAM

2:0

0:2

0:2

2:0

 

4

3

Odjížděli jsme z dobrými pocity a už jsme plánovali jak příští rok uděláme zlatý hattrick. No prostě parta pitomců.

Utekli 3 týdny a na dveře klepal turnaj v Mirošově. Tenhle turnaj se koná poslední sobotu v červenci a tak vzhledem k dovoleným se družstvo dává obtížně dohromady. Čtrnáct dnů předem musím začít obvolávat hráče a hráčky, aby si to všechno sedlo a dali jsme to dohromady. V tomto roce to snad bylo nejobtížnější, ale nakonec LDN vyjela v sestavě s Liborem, Šutym, Milanem Zajíčkem ze Sebranky, Martinou (byla s námi v Obecnici), Hankou (Holčina z Chomutova, nebo odkud, prostě přes známou v práci, která s ní chodila do školy, jsme sehnal tuhletu posilu. Rodilo se to ve velkých bolestech. Šestý hráč byl Fredy.

Dostali jsme hratelnou čtyřčlenou skupinu s Mirošovem A,Mirošovem C a Sokolem Rokycany. Po úvodní prohře s „Áčkem“ jsme se protrápili ke dvěma vítězstvím a obsadili 2.místo ve skupině. V nadstavbové části o čtvrté až šesté místo nás zkušeně přehrál Komárov  i Skořice a ve slepené sestavě jsme obsadili konečné 6.místo, hřál nás pocit, že Velbloudi dostali poměrně těžkou skupinu, tam obsadili 3. příčku a skončili celkově sedmí. O jedno místo za námi. To víte, historie se neptá…

Pořadí turnaje:

 1. Experiment Praha
 2. Mirošov A
 3. Šutráci
 4. Skořice
 5. Komárov
 6. LDN Rokycany
 7. Velbloudi Rokycany
 8. VK Kožlany
 9. Sokol Rokycany
 10. Mirošov B
 11. Mirošov C
 12. Pro Radost Rokycany

 Do konce léta 2006 se už nic podstatného nestalo, žádný turnaj nebyl v plánu a tak jsme vše podřídili „poctivému“ tréninku.

 SEZONA 2006/2007 – USTÁLENÍ LDN NA ŠPICI OKRESNÍ SOUTĚŽE.

Pozdní léto a začátek podzimu uběhl tak nějak v poklidu, soutěž jsem přihlásil samozřejmě telefonicky, já na ty dopisy moc nejsem a přišlo rozlosování. Začíná se o něco dříve, i Míra pochopil, že takhle by to nešlo a v půli listopadu měl být sehrán první zápas.

Při pohledu na papír s rozpisem utkání bylo zřejmé, že soutěž bude rychlá, vzhledem k tomu, že se tam objevilo pouze 6 družstev. Odpadl Mirošov a Totalgym a přibyla Rychlá Rota pod vedením Martina Hanzelína doplněná omladinou sokola a Martinových holek.

Přihlášené týmy:

Velbloudi, Sebranka, Vodáci, Sokol, Rychlá Rota, LDN

Do Vánoc jsme stihli odehrát dvě kola, samozřejmě jsme padli s Velbloudama 0:3 po průměrném zápase i výkonu a pak si zpravili chuť se Sokolem a porazili ho 3:0. Pak už začala příprava na další Vánoční turnaj.

 VÁNOČNÍ TURNAJ 2006.

Zase shánění hráčů. Šuty odjel na Moravu, Blanky Petr už ani nevím kam a tak po přemýšlení jsem zkontaktoval Milana z Komárova a Jirku Holuba z Hrádku. Docela posily, takže by mohl i nějaký ten výsledek přijít. Holky byli už tradiční, Blanka s Petrou. Přihlásilo se 16 týmů, což je asi rekord, docela síla.

Skupina A: Kantárovci, Sebranka, Pro Radost, Košťátka

Skupina B: Mirošov, Hrouda, Komárov B, Gambáči

Skupina C: Komárov A, Sokol Rokycany, Šutráci, LDN

Skupina D: Marci team, Campari, Velbloudi, Šakali

Na rozjezd jsme porazili Sokolíky 2:0, ale to jsme nevěděli, že to bude naše jediné vítězství. Sice přibil ještě bodík za remízu s Komárovem A, ale to byla labutí píseň. Pak prohra se Šutráky. Do osmifinále postoupili všechny týmy a hrálo se play off. Tam nám stopku vystavili Šakali, kteří se pak dostali až do finále. Tenhle turnaj proběhl tak nějak hladce, ani žádný alkoholový exces se nekonal a tak přináším přehled výsledku play off:

Osmifinále:       Kantárovci – Hrouda               2:0                   Gambáči – Pro Radost  2:0

                      Campari – Šutráci                   2:0                   Šakali – LDN                2:0

                      Komárov A – Velbloudi            2:0                   Komárov B – Košťátka  2:0

                      Marci team – Sokol Ro            2:0                   Mirošov – Sebranka       2:0

 Čtvrtfinále:      Marci team – Mirošov              2:0                   Komárov B – Komárov A 2:1

          Kantárovci – Campari               2:1                  Šakali – Gambáči            2:1

 Semifinále:      Komárov B – Marci team          0:2                   Kantárovci – Šakali         1:2

 Finále:             Marci team – Šakali               2:0

Po turnaji za mnou přišel Jirka, jestli nepojedem před Silvestrem na turnaj do Staňkova. Proč ne. Akorát musíme dát dohromady zase nějaké družstvo. Hned jsme teda oslovil lidi motající se u bufetu a chlapi byli v pohodě hned. Jirka s Petrem, Jirka Holub a já, se ženskými to bylo jako vždy těžší, nikdo nemohl a tak jsme zavolali Evě a Lucce ze Strašic. Super, jede se…

 TURNAJ VE STAŇKOVĚ.

Brzy ráno vyrazili dvě auta směrem ke Staňkovu, sychravé počasí mírné zimy na pohodě nepřidalo, prostě se jelo blbě. Po příjezdu nás čekalo další překvápko, všude bylo zavřeno a žádnej bufet se teda nekonal. Po rozlosování přinesli lahvový Gambrinus, takže se mohla začít s osvěžováním a přípravou na turnaj. Účast pěti týmů slibovala dostatečné množství zápasů, abychom si zahráli. Po úvodních pohodových třech výhrách přišlo vyvrcholení v podobě finále, ale v tom jsme nestačili na pořádající tým a prohráli ho 2:0. Druhé místo bylo úspěchem a cestou domů jsme ho „oslavili“ v Mc Donaldu v Plzni.

 FF CUP 2007.

Po Novém Roce už jsem nechtěl hrát další zápasy soutěže a vrhnul jsem své veškeré úsilí do příprav 2.ročníku FF Cupu. Tady se musím zastavit. Někdy na podzim si Jája začal pohrávat s myšlenkou, že je to vlastně turnaj o pohár a pohár neexistuje. V hospodě U Andělů tak vzniknul nápad uříznout dno od láhve litrového ferneta, zabrousit ho a zasadit do podstavce, který Jája vyrobil v truhlárně, dodatečně se tam nalepil štítek s prvním vítězem a při druhém ročníku už se hrálo o tento „super pohár“ naostro a byl už k dispozici přímo na turnaji. Takže jsem nechal vyrobit  štítky, musel jsem štítky všech zúčastněných týmů, člověk nikdy neví kdo vyhraje, nakoupit ceny, vyrobit diplomy, pozvat tradiční družstva Velbloudů, Sebranky a Strašic. Letos to bylo s menší obměnou. LDN se nadala pořádně dohromady a tak jsme spojili síly se Strašicemi a postavili jedno družstvo. Jako čtvrtý dostal pozvánku Sokol Rokycany.

LDN byla ze dvou třetin Strašická, kde rodinu Masárovou (Eva, Lucka, Pavel) doplnil Pepa a pozvání přijal Milan z Komárova a Libor. Zmíním se krátce proč jsem nehrál: Že by kotník? Ano, týden před turnajem mi byl při služebním tělocviku přiřknut výron kotníku a už druhý ročník svého turnaje jsem pozoroval ze zákoutí bufetu, kde mi pomáhala moje těhotná choť, takže nehrozilo nebezpečí zprodlení co se týče peněz, jako minulý rok s mým opilým synem…

Přišlo očekávané datum 20.1.2007. Velbloudi mi pomohli zprovoznit bufet a mohlo se začít.

Po odehrání základní části, kde si týmy osahali prostředí a momentální formu začalo play off, kde se utkala oslabená Sebranka s Velbloudy a Sokolíci s LDN. Velbloudi Sebranku rozprášili a my porazili Sokol. Super, máme finále. V zápase o třetí místo se událo jediné překvapení turnaje, kde vyhecovaný Sokol dorazil Sebranku do úplného suterénu na čtvrté místo. Když říkám jediné překvapení, naznačuji věcí příští a to, že my s Velbloudy opět prohráli a druhé místo bylo na světě. Přilepil jsem štítek pro vítěze na podstavec, vyhodil neplatné předepsané diplomy, jako i ostatní štítky a připravil vše na vyhlášení.

Závěrečnou dotočnou v hospůdce U Andělů už ani nemá cenu komentovat. Předal se pohár pro vítěze, rozdali se ceny, kde jako už tradičně za první místo byl litr ferneta, za 2.místo půllitrovka a 3.flek bral placatku. Pak si všichni zaplnili bachůrky pečenými žebry a koleny, vypili nějaké to piviště a hezká sobota byla za námi.

 OKRESNÍ SOUTĚŽ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV 2006/2007

 Pak začali pro LDN všední dny. Tréninky, tréninky a tréninky. Někdo víc někdo méně, ono to bylo vlastně jedno. Sjednal jsem nějaké zápasy a po jejich odehrání se začalo rýsovat naše další umístění „na bedně“. Akorát jsme více začali využívat služeb Jirky s Petrem, vzhledem k tomu, že se Mirošov nepřihlásil do soutěže. Na turnajích, kde se Mirošov hráll, hráli stále za ně, ale jinak se stali platnými členy LDN (vždyť jsou její spoluzakladatelé). To že s námi hráli, přinášelo stále více vítězství (ne, že by to byla jen jejich zásluha), nebyli jsme odkázáni na malý počet hráčů a mohli kombinovat sestavu. Jirka těžko nacházel motivaci proti papírově slabším soupeřům a tak byl nominován pouze na zápasy se Sebrankou, Velbloudy a Vodáky. Proti Velbloudům nám to moc platné nebylo, ale Sebranku jsme jednou porazili a Vodáky dokonce 2x. Po odehrání soutěže a následném spočítání výsledků se nám vyrýsovalo konečné 3.místo o skóre za Sebrankou. Je to škoda, druhé místo by hřálo více a stačilo k tomu tak málo, zbytečně neztrácet sety se slabšími týmy. Do konce dubna se odehráli všechny utkání a soutěž byla po dlouhé době regulérní.

Tady přináším všechny výsledky LDN a celkovou tabulku:           

POŘADÍ

MUŽSTVO

ZÁPASY

VÝHRY

PROHRY

SKÓRE

BODY

1.

Velbloudi

10

9

1

27:11

19

2.

Sebranka

10

7

3

26:11

17

3.

LDN Rokycany

10

7

3

23:13

17

4.

Vodáci

10

5

5

18:20

15

5.

Sokol

10

2

8

11:25

12

6.

Rychlá Rota

10

0

10

5:30

10

Velbloudi - LDN      3:0

LDN - Sokol           3:0

Rychlá Rota - LDN  0:3

LDN - Vodáci         3:0

Sebranka - LDN      2:3

LDN - Velbloudi      1:3

Sokol - LDN           0:3

LDN - Rychlá Rota  3:1

Vodáci - LDN         1:3

LDN - Sebranka      1:3

TURNAJOVÉ LÉTO 2007

JINCE 28.4.2007

Po skončení soutěže pro nás antuková sezona začíná již tradičně turnajem v Jincích, o nic tam nejde, je to přechod pod širé nebe a máme aspoň náskok před soupeři na případných dalších turnajích.

Dali jsme zase dohromady lidi, kteří byli ochotni jet do toho zapadákova, kde pracuji. Po prvním zápase, který jsme odehráli jakž, takž začal být Milan se Šutym nějak háklivý na náhru, začali do toho kecat a konflikt byl na světě. Přitom se vše odvíjelo od našich příjmu, ze kterých holky nemohli nic pořádného nahrát. No nic, zkrátím to: utopili jsme se po nepřesvědčivých výkonech ve skupině a zkazili si začátek května…

Sestava LDN:

Petra, Lenka – půjčka od Zajíčků, Šuty, Milan Kolář, Honza Hajič, Fredy

ROKYCANY 19.5.2007

Krátce poté jsme absolvovali další turnaj na domácí půdě, který organizoval Sokol Rokycany a spravili jsme si chuť. Po kvalitních výkonech jsme nastačili pouze na Velbloudy (jako obvykle) a se slávistickým sloganech "věčně druhý" přabrali pěkné ceny, třetí skončila Sebranka. Po skončení turnaje má manager lehký výpadek paměti, protože se mu narodil třetí syn Martin a důkladně jsem ho zapili!!!

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Hanka, Peďa, Kobra11, Jirka Holub, Fredy

HARRACHOV 9.6.2007

A další turnaj v rychlém sledu. Tady jsme nemohli sehnat jak kluky, tak holky. Všichni byli zaneprázdnění a tak LDN odjela v silně kombinované sestavě. S jednou holkou, tou byla Hanka, naše tradiční výpomoc, s jejím kámošem Petrem, který hrál občas plážák, jinak volejbal moc ne, s Liborem, který předtím nebyl půl roku na hřišti. Harrachov nám půjčil jednu ženu, která byla smečařka a náhry od ní nebyli nic moc (taky z našich příjmů...) a podle toho dopadl celý turnaj. Hanka s Petrem ještě cestou lehce zakufrovali, vymetli nedalekou pouť a setkali jsme se až v pátek kolem desáté v místní osvěžovně Praha. Nedařilo se vesměs nikomu a LDN skončila na předposledním šestém místě. Jediné pozitivum turnaje bylo v tom, že náš Kobra 11 se opil, což se mu za celé působení v LDN nestalo (všichni měli neskrývanou readost i po příjezdu do Rokycan...)

Sestava LDN:

Hanka, Pavla (Harrachov), Petr,Hlava,Kobra 11 Fredy

OBECNICE 5.7.2007

Opět naše oblíbené Obecnice, které již tradičně zahajujeme plechovkovým pivem a meruňkou. Vyrazili jsme s netradičním obsazením našich holek, kde se stávajících členek s námi nejela ani jedna. Oslovili jsme Hanku a Lenku - opět půjčka od Zajíčků (Velbloudů) a známou trojku zakládajících členů (Georgína, Peďa, Fredy) doplnil Kobra 11. Překvapila nás tam zima a silný vítr, na který jsme doplatili. Chtěli jsme hrát volejbal, což v tom větru moc nešlo a ostatní nám to jen vraceli, což stačilo k tomu, aby nám zbylo 2.místo.

Sestava LDN:

Hanka, Lenka, Kobra11, Peďa, Georgína, Fredy

MIROŠOV 30.7.2007

Léto, dovolené a opět problémy se sestavou. Ze stáleho kádru LDN zbyli jen Peťa-zajda, Jitka,Kobra11 a Fredy. Museli jsme to doplnit Kubou z Mirošova a Milanem z Komárova. Do skupiny nám nalosovali domácí Mirošov, Velbloudy a Sokol. Porážka s pořadateli, remíza s Velbloudy a vítězství na Sokolem nás poslalo do skupiny o 7. - 9. místo, kde jsme jedem zápas vyhráli a skončili na 8. místě.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Jitka, Kobra11, Kuba, Milan, Fredy

Po tomto turnaji začala opět příprava na Ostrůvku na další sezonu, kde jsme chtěli podniknout útok na 1. místo v soutěži...

POKRAČOVÁNÍ V DALŠÍ ČÁSTI MENU

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.