LDN VOLLEYBALL

NÁSTUP DO NOVÉ SEZONY

 

SEZONA 2007/2008 - ROK ÚSPĚCHŮ

Začali jsme v září poctivě docházet na tréninky, více se sehrávat, zkoušet signály, které začaly částečně i vycházet a s mírným  optimizmem, který jsme nabírali vetšinou v restauraci U Václava, mysleli na nadcházející ročník soutěže.

Do nového ročníku se přihlásilo 7 družstev, z toho jedno nové - Včelí Medvídci.

První kolo mělo být pro nás volné, ale Velbloudi chtěli hrát, protože jim odřekl soupeř. Řekli jsme si, když už, tak teď! Před zápasem zněli hlasy, ve smyslu toho, že na síti vládne remíza a v poli jsou lepší, proto se jim musíme vyrovnat právě tam. Po prvním prohraném setu si Georgína všiml, že jsme v poli lepší a zaostali jsme na saku. Ve druhém dějství se nám začalo dařit a třemi vyhranýmy sety za sebou otáčíme skóre v náš prospěch, neuveřitelné, poprvé porážíme Velbloudy!!! 120 - ti % výkon ode všech a nejlepší zápas v historii LDN. Fantastický vstup do sezony.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Jitka, Kobra11, Šuty, Georgína, Fredy

Pak jsme sice do Vánoc stratili pár setů ale všechno vyhráli a s přehledem vedli tabulku.

Tady se na chvilku zastavím. V průběhu podzimu jsme získaly dvě posily. Hlava stagnoval, Kobra občas chodil ještě do školy v Brně a tak se manager začal poohlížet v okolí. Přišel Čihy a Tom Had. Oba s chutí hrát a hlavně se nebojí chodit do hospody. Před Vánoci toho za nás skoro nic neodehráli, vlastně nic, ale v týmu už byli adaptovaní.

VÁNOČNÍ TURNAJ 26.12.2007

Svátky jsou specifické tím, že se potkávají známí, rodina a kamarádi a nejinak je tomu při každoročním vánočním turnaji. Premiéru si v našem družstvu odbyl Tom Had a čas si po delší době našel Hlava. Po slušně odehrané základní skupině, kde jsme porazili Sokol a Brďovce 2:0, padli jen se Sebrankou 1:2, přišlo play off, které nás pravidelně oddělí od týmu bojujících o medaile. Prohráli jsme čtvrtfinále už nevím s Mirošovem 0:2 (bez šancí...), ale zkušenost, že Tom za nás může nastupovat byla dobrá. Celý turnaj vyhrál Mirošov, za který už tradičně na turnajícj hraje Peďa a Georgína.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Jitka, Kobra11, Tom Had, Hlava, Fredy

STAŇKOV 30.12.2007

Tenhlke turnaj nás zastihl v rozsáhlé chřipkové "epidemiii". Přesto LDN vyrazila k dalším lítým bojům a i přes nepřízeň našeho zdravotního stavu, kde Georgína a Věra byli skoro uplně mimo hru, jsme obsadili 3. místo.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Věra, Kobra11, Georgína, Peďa, Fredy

Jako vždy jsme si nechali na začátku roku před FF Cupem přestávku mezi zápasy. Dával se dohromady tým na vítězství, přece to už musíme někdy zlomit. Manager horečně připravoval turnaj, scháněl chlapy pro LDN, Strašice a nakonec ještě i pro Sebranku, jen aby to všechno klaplo.

FF CUP 19.1.2008

Vše klaplo jak mělo a nastal pro nás tak úspěšný den. Fredy přizval nezvykle ještě pátý tým z Prahy - Beznaděj a kvalita týmů slibovala líté boje. Hrálo se klasickým systémem FF Cupu, takže 5. družstvo nepostupovalo do play off.

Výsledky základní skupiny:

LDN - Strašice            2:0

Velbloudi - Sebranka   1:1

LDN - Beznaděj          1:1

Velbloudi - Strašice     1:1

LDN - Sebranka          1:1

Beznaděj - Strašice     2:0

Sebranka - Beznaděj   0:2

LDN - Velbloudi          1:1

Strašice - Sebranka     0:2

Beznaděj - Velbloudi   2:0

Základní skupina byla plná remíz a o umístění musel rozhodovat rozdíl míčů ze vzájemných utkání.

Nakonec vypadalo semifinále takto: Sebranka - LDN       0:2 (25:12,25:20)

                                                 Beznaděj - Velbloudi 2:1 (25:21.16:25,15:11)

O 3. místo: Velbloudi - Sebranka   2:1 (25:27,25:19,15:7)

O 1. místo: LDN - Beznaděj          2:1 (25:23,11:25,15:9)

Poprvé jsem vyhráli putovní pohár, Velbloudy nám z cesty odstranila Beznaděj, ale vzhledem k tomu, že jsme turnaj zakončili v 9 hodin večer, už je nepozvu. V závěru bych se chtěl zmínit o hodném strejdovi Péti-zajdy, který nám na náklady firmy zabezpečil první historickou sadu dresů, které nám určitě pomohli vyhrát náš turnaj. Zdravíme firmu Elektro Zajíček a ještě jednou děkujeme.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Jitka, Georgína, Šuty, Peďa, Fredy

Za Strašice hráli: Kobra11,Čihy

VELIKONOČNÍ TURNAJ 22.3.2008

V průběhu soutěže jsme si střihli taky Velikonoční turnaj, kde Jitku nahradila jiná Jitka a to z Mirošova. Po dobře odehrané lehké skupině nás čekalo čtvrtfinále z Hořovicemi, kde ani kvalitní výkon nás neposunul přes zakletou bránu do poslední čtyřky. Prohráli jsme v tie breaku tesně 14:16 a po tří hodinové pauze odmítli nastoupit k utkáním o umístění. Zůstal nám k dispozici bufet, který nám ošetřil rány po prohře a pokračovali jsme v hospodě Pod Lampou, kde to jako vždy dopadlo ke spokojenosti všech.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Jitka - Mirošov, Georgína, Tom Had, Peďa, Fredy

KOMÁROV ÚNOR 2008

Poprvé jsme přijeli na tento turnaj a nestačili se divit. Kvalitně obsazený turnaj nás opět vyvedl z omylu, že umíme hrát volejbal. Ze sedmi družstev LDN obsadila právě to sedmé a i když v kombinované sestavě (jak jinak), tak podle nás docela v silné, jsme nebyli důstojným soupeřem ostatním. Honzovi ze Sokola tenhle turnaj moc nevyšel, což je škoda, protože na velikonočním v Rokycanech hrál výborně. Prostě jen výsledkové paběrkování. Pozitiva Komárovského turnaje se přece jen našla - bohatě zásoben bufet alkoholickými nápoji :-).

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Mirka Kantárů, Michal Zajíček - Velbloudi, Čihy, Honza - Sokol, Fredy

 

A SOUTĚŽ POKRAČUJE DÁL.

V další části soutěže jsme poráželi ostatní týmy, ale opět zbytečně ztráceli sety, což se pro další průběh souteže ukázalo rouhodující. Velbloudi proplouvali hladce a blížil se závěr soutěže a s ním i odveta s Velbloudy. Do rozhodujícího zápasu nastoupilo naše družstvo plné odhodlání a po dvou vyhraných setech za stavu 2:1 jsme se uspokojili a to se nám stalo osudné. Velbloudi jako vždy vycítili šanci a dotáhli utkání do zdárného konce pro sebe. Při rovnosti bodů skóre hrálo pro ně a tak vzhledem k našemu dostatečnému náskoku na třetí Sebranku závěrečný zápas s ní už nic neřešil a taky jsem ho nakonec prohráli 1:3.

Závěrečná tabulka sezony 2007/2008:

1. Velbloudi            12    11    1    34:07    23

2. LDN                   12    10    2    33:13    22

3. Sebranka            12      9    3    29:13    21

4. Vodáci                12      6    6    22:21    18

5. Sokol                  12     4     8    18:27    16

6. Rychlá Rota          12     2   10    11:30    14

7. Včelí Medvídci       12     0   12    0:36      12

Výsledky a sestavy LDN:

LDN - Rychlá Rota            3:0            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Peďa, Fredy, Olda - Host

Včelí Medvídci - LDN         0:3            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Peďa, Fredy, Georgína

LDN - Velbloudi               3:1            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Šuty, Fredy, Georgína

Sebranka - LDN               1:3            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Šuty, Fredy, Georgína

LDN - Vodáci                  3:2            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Peďa, Fredy, Georgína

Sokol - LDN                    2:3            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Šuty, Fredy, Peďa

LDN - Rychlá Rota            3:0            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Peďa, Fredy, Čihy

Včelí Medvídci - LDN         0:3            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Peďa, Fredy, Pepa

LDN - Velbloudi               2:3            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Šuty, Fredy, Peďa

Sebranka - LDN               3:1            Péťa-zajda, Monika Váňová - Host, Kobra11, Šuty, Peďa, Georgína

LDN - Vodáci                  3:0            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Peďa, Fredy, Georgína

Sokol - LDN                    1:3            Jitka, Péťa-zajda, Kobra11, Šuty, Fredy, Peďa

Tak to holt musíme zkusit v příští sezoně.

LETNÍ ANTUKOVÉ TURNAJE 2008

JINCE 3.5.2008

Opět Jince a opět v jiné sestavě. Georgína s Peďou chyběli kvůli zápasovým povinnostem jinde a tak vyrazila LDN - ka zase kombinovaná, no hlavně, že jsme vyrazili. Účastnilo se 8 týmů ve dvou skupinách. Naše skupina byla naprosto vyrovnaná a po jednom vítezství a dvou remízách nám uteklo semifinále v součtu o dva míče.Takže konec ve skupině a návštěva hospody. Škoda, že se majitel taky opil a začal nám účtovat i věci, které jsme v životě neviděli. Po důkladném vypití místního baru byla dotočná U Václava, kde řidič Tom Had by mohl povídat, jak se dohání vodkou hladina alkoholu ostatních členů...

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Jitka, Čihy, Tom Had, Jirka Holub, Fredy

ROKYCANSKÁ PLÁCAČKA 31.5.2008

Tak na tenhle turnaj nastoupila LDN v docela dobrém složení a po počátečních vítězstvích nad Sokolem, Rychlou Rotou a Včelími Medvídky přšlo očekávané finále z Velbloudy. Nástup do utkání se nám nezdařil a prohrávali jsem 2:15. Pak přišlo naše vzchopení a spolu z neskutečnými chybami Velbloudů otáčíme na 18:15 a posléze vyhráváme první set. Ve druhém vedeme 22:18 a z Georgíny vypadne památná věta: "Víš jak to ty Velbloudy musí srát" a vzápětí ztrácíme set, jako i celé utkání. No prostě celý my - věčně druhý.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Hanka, Čihy, Georgína, Peďa, Fredy

HARRACHOV 14.6.2008

Tak tahle akcička se nám povedla. Samozřejmě na tenhle turnaj se jezdí na 3 dny a jsou problémy se sestavou, které mi tentokrát pomohla vyřešit Blanka a pozvala Alana z Kralovic. Po seznámení v tranzitu, kde Tom Had řídil, Peťa-zajda s Blanou se učily, Kobra11 nepije, tak s Alanem zařvala Láhev meruňky už za Prahou. Po ubytování jsme opět pokračovali v naší známé restauraci Praha a docela brzy šli spát. Na turnaji bylo 7 družstev. Tři z Polska, jedno z Německa, Harrachov A a B a do toho ještě my. První utkání nás nastartovalo ke kvalitním výkonům, kde hlavně Tom s Alanem odváděli kus práce na síti. Otočili jsme zápas v tie breaku a prohráli pak už jen z pozdějším vítězem Orly A. Super den jsme završili obdržením skvělých cen, pohárem (k nahlédnutí ve fotogalerii) a tatarákem, kterým jsem se stal slavným (zasvěcení vědí a nezasvěceným to řeknu za dvě piva). V neděli jsme využili jednu z cen - jízda na bobové dráze, oběd a poklidný návrat do Rokycan.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Alan-host, Tom-Had, Kobra11, Fredy

OBECNICE 12.7.2008

Začátek července a LDN-ková klasika. Obecnice přede dveřmi, dobrá nálada i sestava. Poprvé vyjíždíme s našemi devčaty, žádná náhrada. My tři zakládající pitomci a Tom-Had. Manager a Peťa-zajda odsr... řízení, ale tady se musím zastavit, protože Georgína měl výborný nápad. Po skončení turnaje jedeme k němu na chatu. Masíčko se naložilo v pátek (děkujeme panu Hrdličkovi), pivo měl zabezpečit Fredy a stmelovačka byla motivačním prvkem do zápasů. Turnaj jsme zvládli výborně. 3x vítezství 2:0 a finále z "Jelenama" 2:1. sice přerušený,ale zlatý hattrick byl na světě. Šampíčko stříkalo jako vždy, zbylo i do aut na cestu domů a o tom, co se dělo na chatě radši pomlčím - ČIČIČI - účastnící ví....

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Georgína, Tom-Had, Peďa, Fredy

MIROŠOV 26.7.2008

Vzhledem k tomu, že už se kádr LDN rozšířil, nebyl problém postavit tým na tento turnaj. Začali jsme dobře s obhájci prvenství Experimentem, ale za stavu 18:18 přišli naše slabší chvilky, set prohraný, stajně jako i druhý. Pěkný set z Velbloudy prohráváme 24:25 a ve druhém už odpadáme (že by horko?), třetí duel z Medvídky proběhl bez překvapení a vítězíme 2:0. Končíme na třetím místě ve skupině, což nás posouvá do skupiny o 7. - 9. místo. Tam remizujme z Hanzelínovýma Beruškama (druhý set vyhráváme 25:24) a porážíme Žáky 2:0. Konečné 7. místo odpovídá našim turnajovým kvalitám, třeba bude někdy lépe. Na 1. místě skončil vítěz naší skupiny Experiment, 2. Skořice a třetí domácí Mirošov.

Sestava LDN:

Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Čihy, Tom-Had, Pepa, Fredy

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.