LDN VOLLEYBALL

SEZONA 2010/2011

MEMORIÁL HYNKA KORCHA TACHOV

Vzhledem ke zraněním managera, peďi utrpěla LDN1 personální ztráty a tak do nové sezony odstratuje jednička ve složení Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Tom-had, Čihy a Suomi. Ve dvojce je změn víc a to z důvodu těhotenství Blanky-jitky - GRATULUJEME a odchodů Suomiho a Čihyho do jedničky. Družstvo se překopalo od podlahy, protože i Pufo oznámil, že pondělky stíhat nebude. Takže složení dvojky bude v obsazení Vopice, Míša Kosů, Redlos, Redlos2 - Ondrovo mladší bratr, Michal Vokurka, Šuty, Pufák a Redlos3 - senior. Z těchto lidí snad dáme dvojku do starovních bloků... První test v nové sezoně obstaral turnaj v tachově, kde si svou premiéru odbyl Michal zvaný po tomto turnaji - v pěti (zasvěcení vědí) :-) Zde jsou výsledky:

LDN-MEZR                   2:0
LDN-TACHOVSKÁ SMĚS 2:0
LDN-PŘIMDA                2:0
LDN-TROSKY               1:1 (prohra na body)

OBSADILI JSME DRUHÉ MÍSTO VE SKUPINĚ, COŽ ZNAMENALO POSTUP DO MEZISKUPINY O POSTUP DO FINÁLE...

TROSKY - MRKVE          2:0
BŘEZNICE - TACHOVÁCI 1:1 (postup Březnice na body)

LDN1 - SOKOL 3:1

Úvod sezony zastihl LDN1 v nedbalkách a po jasném prvnímm setu 25:12 přišla chvíle pro Sokoly, kdy vyhrábli pár delších výměn a my vyhodili co šlo. Odešel nám útok a výsledek 20:25 byl na světě. Tahali jsme se i třetí set, ale zaplať pán bůh skončil obráceným poměrem jako druhý. Pak jsme se zklidnili a 25:17, kdy poslední 4 mečboly jsme hrái na efekt, ale stejně... LDN1 hrále ve složení Péťa-zajda, Lucka, Tom-had, Čihy, Suomi a Fredy.

SOKOL - LDN2 3:0

Dvojka doplatila na nesehranost a mládí...Každým setem se sice zlepšovali, ale na úspěch to nestačilo. Sokolíci výrazně posílili, když za ně nastoupila Míša z Vodáků a Piky. Hodně se útočilo do postaveí anebo míče letěli do zámezí, chybělo pole a to se pak těžko vyhrává. Věřme, že další utkání zvlídnou a zlepší se celková nálada v týmu .-) LDN2 nastoupila ve složení: Vopice, Míša, Suomi, Rédlos, Michal

LDN1 - RYCHLÁ ROTA 3:0

LDN1 porazila Rychlou Rotu s přehledem 3:0. Soupeř LDN se držel do poloviny 1. setu, pak jsem odskočili o pár míčů a vyhráli ho 25:16, druhý set byl ještě jakž takž ke koukání, ale ve 3. dějství soupeři odešel příjem a následně i psychika. První bod uhráli za stavu 11:0 a před půl desátou bylo hotovo. LDN1 hrála ve složení: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy.

VČELÍ MEDVÍDCI - LDN1 0:3

Zápas začal podle předpokladů a než jsme si zvykli na novou domácí halu Včelích Medvídků tak to trvalo celý set, který byl vyrovnaný do samotného závěru a až tam jsme odskočili za stavu 20:20. Druhý set byl vyrovnaný už méně a za stavu 16:18 se zabralo a set vyzněl opět v náš prospěch o něco dříve. Ve třetím se nám podařilo soupeře přitlačit servisem Čihyho a Terky a výsledek 10:1 odstartoval exibici LDN-ky, kdy jsme si vyzkoušely i signály, které budeme v budoucnu potřebovat do těžších zápasů. Sestava LDN1: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Tom-had, Čihy, Fredy.

LDN2 - VELBLOUDI 0:3

Nově rodící se tým nestačil na favorita sotěže a podlehl mu 0:3. Prní set jsme se trochu rozkokávali a dostali ho na 12 bodů, pak se hra zlepšila, přidalo se trochu bojovnosti a výsledky tak hrozné nebyly, dokonce poslední set skončil 23:25, což by mohlo být příslibem do budoucna. Hlavně přítomnost zkušeného Pavla Rédla dodala týmu klid na hru a odhodlání. Dvojka hrála ve složení: Vopice, Míša, Pavel Rédl, Suomi, V pěti a Michal Rédl.

LDN2 - RYCHLÁ ROTA 0:3

Ani ve třetím zápase se nepodařilo zkonsolidovat výkon a urvat přijatelný výsledek. Absence na trénincích a následné sehrávání je největší deficit pozměněného družstva. Nejvíce vázne hra v poli, což bylo loni největší předností loňské dvojky. Holt se některé hráče nepodařilo nahradit a nový hráči dvojky by to měli vzít jako výzvu... .-) Ve druhém utkání zvítězili Velbloudi nad Vodáky 3:1. Dvojka hrála ve složení Vopice, Míša, Rédlos, Suomi, V pěti a Michal Rédl

LDN1 - LDN2 3:0

Zápas se odehrál v přátelské předvánoční atmosféře v sokolovně v Mirošově a dvojka ho využila spíše k sehrávání než ke kladení odporu, každopádně se lepší a když vychytají příjem, tak v odvetách budou kousat. LDN1 hrála v sestavě Péťa-zajdy, Lucka, Georgína, Tom-had, Čihy, Fredy a dvojka: Vopice, Věra-mirošov, Suomi, Rédlos, V pěti a Michal Rédl.

LDN1 - SEBRANKA 0:3

Do tohoto utkání jsme šli v kombinované sestavě, o keré jsem si myslel, že tohle utkání zvládne,opak byl pravdou. Do toho za soupeře nastoupil vyhecovaný Igor a průser byl na světě. V prvním setu žádný se soupeřů neodskočil víc než na dva body a vedení se přelévalo na obě strany, bohužel se v koncovce přelilo na stranu Sebranky, která měla výborné pole a na smeči větší jistotu než my. Od začátku druhého setu jsme začali tahat za kratší konec a Sebranka si neustále udržovala mírný náskok. který jsem sice v půli setu trochu zdramatizovali, ale nestačilo to...Na začátku posledního dějství jsem se dostali do mírného náskoku, který narostl až na 4 body, ale po pár našich chybách a Vlastovo pěkných smečích, ke kterým se přidala i Standova jistota, jsme o náskok přišli zase v koncovce. celé utkání bylo o individuálních chybách všech jednotlivců, nefungovalo pole, přítahy byly nic moc a když se nedařilo na útoku a pomohlo se ulejvkou, to na Sebranku neplatilo, to pole na rozdíl od nás měli výborné. LDN1 hrála v sestavě: Lucka, Vopice, Tom-had, Čihy, Suomi a Fredy.

VÁNOČNÍ TURNAJ 26.12.2010

19. ročník Vánočního turnaje se mimořádně vyvedl. I když se družstvo LDN2 skládalo za pochodu a nakonec hrála ve složení: Vopice, Andrea se Strašic, Rédlos, Michal Rédl, Standa ze Sebranky a Martin Hanzelín. Bohužel nesehranost a nekvalitní příjem je odsoudili do role statistů a všechny své zápasy ve skupině, včetně osmifinále s jedničkou provařili 0:2, škoda...Zato jednička vstoupila do turnaje impozantně a remízovala s pozdějším vítězem turnaje Motáky 1:1, i když na míče byly horší (hrálo se na dva hrané sety do 20-ti), zápas se Sebrankou byl fraška a kdo hrál proti sluníčku, nebyl schopen ani přijmout a tak jsem se rozešli opět smírně. Ve třetím utkání ve skupině jsme ve výborném utkání poprvé v historii porazili Komárov, pak spláchli outsidera skupiny Brďovce a odměnou bylo druhé místo v těžké skupině. V osmifinále na nás vyšla naše neškodná dvojka (2:0) a ve čtvrtfinále zase nadupaný Komárov. Historie se opakovala a vítězstvím 2:0 prolomila LDN brány semifinále na Vánočních turnajích. Semifinále s Kropáčem bylo trochu smolné. První set spěl do koncovky a vedlo se 19:15, bohužel pár individálních chyb set zdramatizovalo a vyhráli jsme 20:18. Nástup do druhého setu byl impozantní, vedení 8:2 a vidina finále byla nadosah. Pak ale přišla chvíle řady individuálních chyb, při kterých jsme se všichni vystřídali a stav 15:15. Znervozněli jsme a prohrávali do koncovky 15:19, dvěma body v řadě jsme vykřesali jiskřičku naděje, ale poslední bod dosáhl soupeř a o jeden blbej míč se nepostoupilo...V zápase o třetí místo nás porazili jednoznačně lepší Šakali 20:14 a 20:13, každopádně jsme byly jediný rokycanský zástupce mezi poslední čtyřkou vydařeného turnaje. Podali jsme kolektivní výkon a i přes drobný handicap v podobě zraněného lýtka Fredyho, které si přivodil už v prvním zápase, dosáhli výborného úspěchu. Kompletní výsledky jsou v záložce Turnaje.

SKUPINA B:

LDN2  PROHRÁLA VŠECHNY ZÁPASY VE SKUPINĚ 0:2 POSTUPNĚ ZE ŠAKALI, KROPÁČEM, VELBLOUDY A MEČOUNY.

OSMIFINÁLOVÉ DVOJICE:

VÍTĚZNÉ TÝMY ZE SKUPINY "A" A "B" MOTÁCY A ŠAKALI POSTUPOVALI PŘÍMO DO ČTVRTFINÁLE.

MOTÁCY - ŠAKALI, POSTOUPILI MOTÁCY

LDN1 - KROPÁČ, POSTOUPIL KROPÁČ (20:18,17:20) O POSTUPU ROZHODL 1 MÍČ, I KDYŽ JSME VEDLI VE DRUHÉM SETU NA ZAČÁTKU 8:2

O TŘETÍ MÍSTO:

ŠAKALI - LDN1 2:0 (20:14,20:13)

FINÁLE:

MOTÁCY - KROPÁČ 2:0

LDN1 VELBLOUDI 2:3

Den který rozhodl o celé soutěži. Buď vyhrajeme a jsme ještě ve hře o 1. místo anebo padneme, budeme mít dvě prohry a je hotovo. Bohužel B je pravda. Do zápasu jsme vstoupili vlažně, utekl nám začátek na 1:6 a motor LDN se rozbíhal ztuha. V půli setu jsme dotáhli, pak zase prohrávali a za stavu 20:20 se zdálo, že bychom mohli set urvat. V koncovce byly lepší Velbloudi. Do druhého setu jsme vstoupili jako bychom v přestávce dostali přes hubu a vzchopili se až za stavu 11:20. Uhrálo se pár bodů a nakoplo to naše sebevědomí. Velbloudi se dostali pod tlak, vzali time out, pak druhý, ale už nás nezastavili: 1:2. Čtvrtý set se tahal o jeden, maximálně dva body. Když už se mohlo odskočit na víc bodů, pomáhalo Velbloudům štěstí, kdy pět míčů zahráli o pásku a z toho bodovali. V momentě, kdy je toto štěstí opustilo, dovedli jsme set do vítězného konce. Tie break už byla loterie, kterou jsme začali dobře. Vedení 4:0 bylo příslibem, ale pár chyb a střídaly se strany za stavu 7:8. Pak se stav posunul do podoby 9:11, pár dobrých bloků a 1. matchball byl náš...bohužel jsme ho nevyužili a od té doby to byla houpačka:15:16, 16:17, 18:17....prostě se nedařilo položit poslední míč žádnému z družstev, až přišli dvě naše chyby, vzápětí třetí a konečný výsledek pátého setu vyzněl 18:20 pro Velbloudy...

LDN2 - SEBRANKA 0:3

FF CUP 15.1.2011

6. ročník turnaje byl skoro posledním. V pátek po komplikacích se sestavami jednotlivých týmů a logistických selháních v dopravě jsem myslel, že už se na to fakt vyprdnu. V sobotu ráno už byl můj názor jiný a turnaj „hladce“ odstartoval. Po pohledu na rozlosování jsem skoro omdlel, pořadí zápasů bylo napsáno úplně katastroficky (Velbloudi měli třeba hrát 3x za sebou)…opravil jsem to, samozřejmě nejlépe pro LND1 a mohlo se začít .-) Další derby mezi jedničkou a dvojkou se vyvíjelo dle papírových předpokladů a jen naše laxnost ve druhém setu dvojce dovolila uhrát přijatelné skóre: 25:12 a 25:20. Druhé utkání zastihlo Velbloudi v nerozehraných nedbalkách a posílená Sebranka je porazila 2:0 (28:26, 25:10), hlavně druhý set byl překvapením. Rozložení Velbloudi pak prohráli i s LDN1, kde jim nefungovalo vůbec nic a přehráli jsme je v klidném tempu 25:10 a 25:14. Ve skupině pak ještě LDN2 sebrala set Sebrance a byl konec všem překvapením. V semifinále se utvořili dvě dvojice: LDN1 – LDN2 a Velbloudi se Sebrankou. Tam hrbatý vstali z mrtvých, Sebrance se přestalo dařit a první finalista byl na světě: 25:8,25:20. Ve druhém si LDN1 poradila bez problémů s dvojkou 25:14,25:10. Pivíčko plynule ubývalo, párečky se konzumovali a před zápasy o umístění byly všichni dobře naladěni. V zápase o 3. místo se Sebranka vzpamatovávala jen 1. set 25:19 a unavenou LDN2 porazili i ve druhém 25:14. Finálové utkání bylo opravdu vyvrcholením celého turnaje. Rozjetí Velbloudi vyhráli první set 25:23. Jednička zařadila vyšší rychlostní stupeň, otočila vývoj utkání a druhý set se stal naší kořistí v poměru 25:16. Po 14-ti dnech tady byl opět tie break s Velbloudy a vyvíjel se úplně stejně. Vedli jsme 4:0, střídalo se za stavu 8:5. Pak obrat na 8:9. Jednička trochu znejistěla, ale na první FFCupbally jsme dosáhli my za stavu 14:12. Bohužel jsme je neproměnili. Další měl na ruce Fredy, kdy ho Zuzka poslala na bez blok za stavu 15:14. Co vám mám povídat, šel jsem za ranou a balon zůstal na pásce… J pak se s nepřesností v útoku přidal i Čihy s Tomem a konečná podoba tie breaku byly 16:18. Takže opět druhý. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Vlasta Petřík, který ve finále posílil Velbloudy a Lucka Masarová. Závěrečné vyhodnocení proběhlo v restauraci U Václava, kde hlavně Rajčák (Michal Vokurka) předváděl své pěvecké umění v improvizaci a hru na kytaru. Dostal funkci kulturního referenta LDN-ky a zabavil jsem ho funkce hráče J V půl jedné jsme odcházeli domů a někteří však ještě pokračovali, o další jejich činnosti není zatím vyhotoven žádný záznam. Radši. LDN1 hrála ve složení: Vopice, Jitka-mirošov, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy, Dvojka: Eva-strašice, Růžena-strašice, Pavel-strašice, Suomi, V pěti a Husajn-medvídci.

LDN1 - LDN2                    2:0 (25:12,25:20)

VELBLOUDI - SEBRANKA    0:2 (26:28,10:25)

LDN1 - VELBLOUDI            2:0 (25:10,25:14)

LDN2 - SEBRANKA             1:1 (26:24,14:25)

LDN1 - SEBRANKA             1:1 (25:14,20:25)

LDN2 - VELBLOUDI            0:2 (16:25,15:25)

SEMIFINÁLE:

LDN1 - LDN2                    2:0 (25:14,25:10)

VELBLOUDI - SEBRANKA    2:0 (25:8, 25:20)

O 3. MÍSTO:

SEBRANKA - LDN2            2:0 (25:19,25:14)

O 1. MÍSTO

VELBLOUDI - LDN1            2:1 (25:23,16:25,18:16)

NEJPELŠÍ HRÁČKA TURNAJE BYLA VYHLÁŠENÁ LUCKA MASÁROVÁ Z VELBLOUDŮ A VLASTA PETŘÍK ZE SEBRANKY.

HORKÁ NOVINKA ZE ZÁKULISÍ:MÍRA KNOT  A LÁĎA HUSÁK PŘESTUPUJÍ DO LDN. MEDVÍDCI TO PREJ BALÍ!!! ŽE BY SE VYTVOŘILA LDN3??? Zatím to je neoficiální

LDN2 - SOKOL 3:0

A je to tady, posílená dvojka se probrala ze spánku a porazilla Sokol 3:0. Nábor z Medvídků se ukázal jako dobrá "investice" a oba dva prokázali své kvality. Pomohli k první výhře dvojky, kterou by to mělo psychicky pozvednout a odrazit se do  vyšších pater tabulky :-) Dvojka hrála v sestavě: Vopice, Míša, 2x Rédlos, Husajn a Míra Knot.

LDN1 - VODÁCI 3:2

V zápase plným zvratů jsme nebyli lepším, ale štastnějším týmem. Zaspali jsme začátek a v polovině setu to bylo o 6 bodů. Za stavu 18:21 se uhrálo pár míčů, ale na zisk setu to nastačilo, prohra 27:29 byla na světe. Ve druhém setu se zlepšil příjem  a od toho se odvíjela naše hra. Set se nevyhrál lehce. Stav 25:20 a asi deset zkažených podání....od soupeře to samé v bledě modrém...Třetí set byl kopii toho prvního, stejný stav před koncovkou 18:22, pak 23:23, sporný míč, hrál se nový, 23:25 :-( Do tie breaku jsem vstoupili dobře 2:0, zase pár chyb, Vodáci se chytili a střídalo se za stavu 8:7. Festival nepřesností pokračoval na obou stranách až do stavu 13:13. Pak přišlo vysvobození od soupeře, který 2x zasmečoval do pásky a hurá...vyhráli jsme 15:13. LDN hrála ve složení: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Tom-had, Čihy, Míra-mrdka-medvídek :-D a Fredy.

PŘÍRŮSTEK DO ŘAD LDN

Tak máme další přírustek do řad LDN. Je zatím jen v tréninkovém procesu a jmenuje se Tomášek Minařík, narodil se 1.2.2011, váží 3,60 kg a měří 52 cm. Takže oběma rodičům všichni gratulujeme, přejeme pevné zdraví a za chvíli budeme moct založit LDN - juniorku. Kdo bude další??? :-D

LDN2 - VODÁCI 3:2

V pondělním jediném utkání Dvojka vstala z mrtvých a po průběžném stavu 0:2 výsledek otočila a získala nečekané 2 body nad Vodáky. Dvojka hrála v sestavě: Vopice, Péťa-zajda, Rédlos Ondra a Michal, V pěti a Husajn.

LDN2 - VELBLOUDI 1:3

Dvojka se mění za pochodu v průběhu sezona a tak občas hraje ve složení, které by málokdo čekal. Po odstoupení Ondry Rédla se přidali Medvídci, ale pro nemoc chyběli. Zaskočil Tom a na poslední chvíli i Terka místo Zuzky. Proti svým si pro změnu zahrála Petra .-) Mladší Rédlos to bude mít drahý, zapomněl,že je zápas a tak se 1. set hrál skoro celej v pěti (nic proti V pěti) :-D Vedlo se 18:12 ale nakonec to hrbatý urvali a vyhráli set 25:23, druhý set 25:19, ale ve třetím Dvojka překvapila a vyhrála ho 25:21....Čtvrtý set byla labutí píseň a rychta 15:25...škoda...LDN2 hrála v sestavě: Terka-čičiči, Míša, Tom-had, Suomi, V pěti a chvíli i Rédlos jr. :-D

LDN1 - SOKOL 3:0

V zápase LDN1 proti Sokolům bylo do začátku jasné, že si to můžeme prohrát jen sami. Nestalo se tak a po setech 25:18, 25:15 a 25:11 jednička hladce vyhrála 3:0. Jednička hrála v sestavě: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Tom-had, Čihy, Míra a Fredy.

Pro Sebranku to byl pohodový zápas, dvojka nekladla žádný odpor a bez zápalu podlehla hledce 3:0. Dvojka hrála v sestavě: Vopice, Míša, V pěti, Rédlos Jr.,Husajn a Míra.

VODÁCI - LDN1 2:3

V pátečním utkání se opět projevilo, že bez georgíny je naše hra o level níž. Místo něj nastoupil Suomi, nehrál špatně, ale chyběla mu občas Jirkova výška a herní vyzrálost....Tragicky zahrál Fredy, který na síti neudělal vůbec nic, občas něco vyzobl v poli, jinak nula...Terka se na nahávce taktéž trápila a vyrovnaný zápas byl na světě. První set jsme vyhráli jen díky tomu, že Tom na konci nevědel kolik to je, řezal do toho a psychicky se neposral :-D. Vyhráli jsme ho 25:23. Do druhého setu jsme vstoupili v pohodě, všichni jako že jdeme do hospody, tak to bude 3:0. Hned na začátky 2x Fredy a 2x Tom zapařili útok a od stavu 0:4 se odvíjel celý set, který se prohrál 16:25. Po vystřídání stran LDN-ka spřesnila hru, ale pořád to bylo vyrovnané. Závěr jsme nepokazili a vyhráli 26:24. Pak opět hráli prim Vodáci, kde hlavně Cíba držel jejich hru nad vodou dobrými bloky. Těsná prohra ve čtvrtém setu nasměrovala oba týmy do tie breaku. Tam už od začátku nebylo pochyb o vítězi, my jsme začali pokládat, párkrát jsme zalili, Vodáci vyhazovali a v pohodě se tie break vyhrál 15:9. Sestava LDN1: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Tom-had, Čihy, Suomi a Fredy.

LDN2 - RYCHLÁ ROTA 3:2

VODÁCI - LDN2 1:3

LDN2 hrála v sestavě: Vopice, Míša, V pěti, Suomi, Husajn a Rédlos Jr. a proti Vodákům hrál místo Rédlose Jr. hrál Míra

LDN1 - SEBRANKA 3:0

Do zápasu o celkové druhé místo v tabulce nastoupila jednička koncentrovaná a první dva sety se podobali jako vejce vejci. Po celý průběh setů si udržovali mírní čtyř až šesti bodový náskok a v závěru se nechali dotáhnout na 21:19, respektive 22:19. Koncovky setů jsme ale zvládli v pohodě a sety vahráli 2x 25:22. Do třetího setu LDN-ka vlétla jako raketa, Čihy a posléze Terka přitlačili na servisu a Sebranka se za stavu 8:1 už nezvedla a konečný výsledek 3. setu zněl 25:14. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Čihy, Tom-had a Fredy.

Ve značně kombinované sesatvě obou LDN dopadl zápas dle papírových předpokladů 3:0 po setech 25:12,25:14 a 25:15. LDN1 hrála v sestavě Vopice, Mirka Kantárů, Čihy, Pavel Rédl, Míra a Fredy. LDN2 hrála v sestavě: Míša, Martina Kopů, Husajn, Suomi, V pěti a Rédlos jr.

LDN1 - VELBLOUDI 3:0

Po promarněném začátku sezony, kdy jsme ztráceli zbytečně sety, ba i zápasy, nám svitla naděje po prohře Velbloudů s Vodáky na obhajobu prvenství. Potřebovali jsme porazit večného konkurenta 3:0 a povedlo se to. První set probíhal kromě začátku nečekaně lehce, vzhledem k neůčasti Petra Štochla. Velbloudí hra ztratila razanci na útoku a Standa ač se snažil co mohl, Petra nenahradil. Druhý set byl ještě jasnější a vedení 2:0 byo na světě (25:18, 25:14). Pak se ještě zranila Lenka Stránská (statečně dohrála utkání) a to nás částečně ukolébalo. Od začátku to byla tahanice a Velbloudi měli navrch. Dostali jsme se do koncovky a prohrávali 21:23. Soustředěným a precizním výkonem v závěru, jsme nedopustili Velbloudům získat set, který by jim z definitvní platností zaručil první místo. Zabojovalo se a vyhráli jsme 25:23. Zbývá nám porazit Rychlou Rotu stejným poměrem a při absolutní rovností setů 32:11 vyhrajeme soutěž na vzájemné zápasy, kdy první se prohrál 2:3 a teď to bylo 3:0...V tomot utkání zaznamenala velký comeback Blanka a výraznou měrou přispěla k tomuto výsledku. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Gerogína, Tom-had, Čihy a Fredy.

Vzhledem k časové tísni  po návrhu asi čtyř termínů na sehrání zápasu mezi nám a RR navrhl Kuba Lisner kontumaci v jejich neprospěch, se slovy: stejně by to tak dopadlo. Kontumaci jsem přijal, vzhledem k vývoji v tabulce .-) Zápas mezi Rychlou Rotou a Vodáky se ještě pokusí zrealizovat. Takže obhajoba prvenství se povedla i když by to bylo lepší sportovní cestou...

TURNAJ POCINOVICE 26.6.2011

Turnaj v Pocinovicích u Klatov dopadl špatně. Jelo se tam obhájit minimálně loňské 3. místo, ale nepodařilo se to a konečné šesté umístění je zklamáním. Doplatili jsme na systém turnaje,který byl hodně neúprosný hlavně k vítězům skupin, kterými jsem se stali. Po výsledcích 2x 2:0 nad Trubkama a Ado Olí týmem, jsem v posledním utkání ve skupině,které už nic neřešilo remizovali s Kdyní 1:1. Loni vítězové skupin postupovali přímo do skupiny o 1.-3. místo, ale tentokrát se hrálo ještě mezikolo, do kterého jsem dostali Free Way Rožmitál. Do prvního setu jsme vstoupili úspěšně a vedli 7:3.. Pak přišlo pár nepřesností a naše hra se rozsypala. Ten set skončil 13:20 pro soupeře. Do druhého setu jsme spřesnili hru, ale nestačilo to. Vyhráli ho 20:15 a o dva míče postoupil do finálové skupiny pozdější celkový vítěz Free Way. Ve skupině o 4-6 místo už se hrálo bez zájmu po předchozím zklamání a po třech remízách 1:1 LDN-ka obsadila konečné 6. místo z jedenácti účastníků. Prostě jsme neprohráli ani jeden zápas a skončili v poli poražených... LDN hrála v sestavě: Věra a Jitka z Mirošova, Geoorgína, Tom-had, Čihy a Fredy.

JESENICE 2.7.2011

Dne 2.7.2011 proběhl již 7.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev „O KVAKPOHÁR“. Turnaje, jehož pořadatelem byl domácí tým KVAK Jesenice, se zúčastnilo celkem 22 týmů. Po urputných bojích jsme tenhle turnaj vyhráli, když jsme ve finále porazili družstvo Klídek Lenešice 2:1. V zápase o třetí místo zvítězil tým Lupesku Praha (loňský obhájce) nad týmem VéKáVé Vroutek. Celkem bylo odehráno 75 zápasů na třech kurtech a v tělocvičně. Ke zdárnému průběhu přispěl mírou vrchovatou hlavní rozhodčí Zdeněk Kodýtek, který je už od prvního ročníku nedílnou součástí celé akce. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo opět v Kulturním domě v Jesenici. LDN hrála v sestavě: Lucka, Katka Herfertová, Georgína, Tom-had, Čihy jr., Igor, Čihy sr.

OBECNICE 5.7.2011

Po loňské přestávce, kde jsme v Obecnici nezářili se nám povedl návrat na příčky kam v tomhle turnaji už patříme. Trochu pozměněné obsazení turnaje ale dávalo možnosti i jiným týmům. Přihlásili se nově dva pražské týmy a zejména ten první nás v potrápil hned v úvodu turnaje, kde jsme již hráli posilněni Amudsenem na zapítí inženýrky architektky Péti-zajdy, čímž jí dodatečně ještě jednou gratulujeme ;-) Prohrávali jsme v úvodu obou setů, ale bojovnosti a i lepší hráčskou kvalitou se nám tenhle zápas povedl vyhrát 2:0...Pak následoval "odpočinkový zápas s domácími a předčasné finále s tradičními Jeleny. Po třech výhrách už byla LDN-ka jistým vítězem turnaje a v posledním zápase, už i vinou vypitého alkoholu (3,5 litru višňového amundsena), jsme ztratili set z druhým pražským týmem. Pak ale nic nebránilo Fredymu opět předvést Schumchera s lahví sektu a tenhle turnaj zakončit již tradičně v kasínu v obsazení Tom-had, Georgína a Fredy. LDN hrála v sesatvě: Péťa-zajda, Lucka, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy.

MIROŠOV 30.7.2011

Již tradiční turnaj, který pravidelně navštěvujeme se nesl ve znamení špatného počasí a organizátroských změn. Nalosovali jsem si docela přijatelnou skupinu,kde jasným favoritem na postup byl domácí Mirošov, pak Velbloudi a slabší tým ze Zbiroha. Hned první utkání s Velboudy mělo napovědět, které dva týmy ze skupiny postoupí do té finálové. Na začátku zápasu se dostali Velbloudi do mírného náskoku, ale pak začali chybovat hlavně na přijmu a nám se dařilo na co jsme sáhli. Výledkem bylo jednoznačné vítězství 2:0 a vidina postupu do finálové šestky byla nadohled. Ve druhém zápase proti domácímu Mirošovu, jsme prohráli první set 20:25, ale dohrával se za silného deště, který pak znehodnotil celý turnaj. Po více než dvouhodinévém prostoji se konečně rozhoupali organizátoři a přesunuli turnaj do tělocvičny. Změnili ale systém turnaje, kde ze skupiny do té finálové postupoval pouze vítěz a druhé týmy z tabulky hráli o 4.-6. místo. Dohrávaný set z mirošovem jsme prohráli, Zbiroh v pohodovém tempu porazili a do skupiny o 4.-6. místo jsme vyfasovali Metelku (Kralovice) a Free Way Rožmitál, posílený o extraligového blokaře Anděla z Vavexu Příbram. Z důvodu jednoho hřiště byli opět větší prostoje a do zápasu z Metelkou se v bufetu "pěkně" upravili Igor z Hadem, což ovlivnilo výsledek zápasu, který skončil 2:0 pro Metelku. V utkání s Free Wayem jsem zabojovali a uhráli remízu 1:1, která nám ale nestačila na vylepšení celkového šestého místa. Vítezem se stalo domácí družstvo Mirošova s našim Georgínou. LDN hrála ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Suomi, Igor a Fredy.

BLATENSKÉ PRASE 6.8.2011

Po loňské premiéře na tomto turnaji, kde jsme ve čtyřech lidech vypili celý sud, jsme již neočekávali pozvánku na tento turnaj...ale přišla a fredy začal schánět lidi. Většina byla na dovolené a tak jsme vyrazili v kombinované sestavě s čůrákama z Kralovic :-D Cestou nás zkropil déšť a už jsme se viděla zase v hale jako loni. Než jsme dorazili,vylezlo sluníčko a hrálo se nakonec venku na dvou výborně připravených kurtech. Organizačně se turnaj vyvdel, kromě teda rozlosování, kde vůbec nebrali v potaz loňské umístění a do šestičlenné skupiny se dostalo pět prvních mužstev z loňského pořadí...Prostě skupina smrti, ze které jsme díky svý debilitě prostě nepostoupili....Sehrávali jsme většinoz remízy a v poseldním utkání nám stačil set, který nám nedovolili uhrát vyhecované Mrkve. Ze skupiny postoupil obhájce trofeje Pomalá ruka a jako druhý semifinalista Free Way. My jsme skončili na čtvrtém místě a obhajoba loňského třetího fleku se nám nevyvedla. Prostě nám chyběl bod k postupu ale z postupujícími týmy jsme hráli pěkné zápasy, oba s výsledkem 1:1. Celkovým vítezem se stala Pomalá ruka, před druhým Free Wayem, třetí skončili hráč X-teamu. LDN hrála ve složení Lucka, Míša, Georgína, Alan, Patrik (oba Kralovice) a Fredy. Jo, a vožrali jsem se stejěn jako loni, což byla dobrá nápalast na konečné sedmí místo ;-)