LDN VOLLEYBALL

SEZONA 2011/2012

MEMORIÁL MÍRY RAJSKÉHO V KRALOVICÍCH 3.9.2011

I přes značné úsilí pořadatelů se podařili sehnat jen 5 družstev a tak systém byl od začátku jasný, že se bude hrát každý s každým na dva vítězné sety. Po prvním utkání, které se nám vydařilo a poradili jsme si z Free Wayem Rožmitál 2:0, následoval nejhezčí zápas turnaj proti Metelkovi, kterým jsme oplatili porážku zpřed týdne z Mirošova. Po setech 26:24 a 13:25 rozhodoval tie break, který jsme zvládli a vyhráli ho 15:13...Tenhle zápas, jak se později ukázalo, byl předčasným finále. Ostatní dvě utkání, jsme hráli už na půl plynu a v pohodě zvítezili 2x 2:0 nad Hospodou a Kastrolem. Takže vítezství na turnaji bylo naše, druhý skončil Metelka a třetí Free Way. Pěkný turnaj, první místo, krásné počasí, dostatek řidičů, výborné grilované pochoutky a pivo, prostě pro LDN-ku ráj na zemi...LDN hrála v jedničkovém složení na příští sezonu: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy.

ZAHÁJENÍ OKRESNÍ SOUTĚŽE SMÍŠENEK 2011/2012

Po domluvě s Mírou Jedličkou bylo "řízení" soutěže svěřeno do mých rukou. Na základě toho, byla na našich stránkách vytvořena nová záložka "Smíšenky 2011/2012" kde jsou uvedené veškeré kontakty na odpovědné členy jednotlivých týmů. Bude tam vždy aktuální průběžná tabulka a výsledky odehraných zápasů. Nebudu nic měnit na dosavadním průběhu soutěže, funguje to už několik let stejně a dobře. Výsledky mi piště buď formou sms, anebo do záložky "Diskuzní fórum", která je volně přístupná komukoliv. Vzhledem k tomu, že už se začalo chodit v pondělí do tělocvičny na novém gymplu a přibyl nový tým Rodinná pouta, tak bych tenhle ročník odstartoval, aby nám na jaře nevznikli problémy s termíny. Sportu zdar a volejbalu zvlášť :-D

PŘEDPOKLÁDANÉ SESTAVY NA SEZONU.

Po návratu z mateřské dovolené Blanky a po reinkarnaci kariéry Pedi se udělali částečné posuny v sestavách obou týmů, takže předpokládané sestavy budou vypadat takhle:

LDN1: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy

LDN2: Míša, Vopice, Suomi, Peďa, Míra-medvídek a Husajn

Jako náhradníci budou k dispozici: Terka-čičiči, Kobra11, Pufák a V pěti...Ostatní členové, kteří tady nejsou jmenováni zmizeli v propadlišti dějin a už s námi z různých důvodů nehrají ;-)

LDN2 - RYCHLÁ ROTY 3:1

Vstup do sezony se dvojce povedl a po počátečních nepřesnostech a prohraném prvním setu výsledek otočili a nakonec v pohodě porazili RR 3:1, kde hlavně třetí a čtvrtý set už měli pevně v režii. LDN2 hrála ve složení: Vopice, Martina, Suomi, Pufák, Míra a Husajn.

MEMORIÁL HYNKA KORCHA 8.10.2011 V TACHOVĚ

Na tento turnaj jsme vyrazili v kombinované sestavě, kdy s námi vyrazili bývalí medvídci, kteří dnes hrají za dvojku a naše "univerzálka" Lucka ;-). Tohle složení se projevila hlavně v prvním setu, kdy se Martina trochu prala z nahrávkou a vznikali i drobné problém v zadním postavení. Pak se to srovnalo, ale obsazení turnaje bylo docela kvalitní a naše výkony docela nekvalitní. První zápas proti Aši skončil remízou 1:1, ve druhém jsem podlehil krušnohorcům 0:2 a stejným poměrem padli i s Motáky. To nás odsoudilo ke čtvrtému, posledním místu ve skupině. Ostatní dvě skupiny bylo pětičlenné a našli se tam jen dva slabší týmy, které skončili shodně na pátých místech. Ze čtvrtého místa ve skupině jsme se dostali do mezikola, které jsme po dohadech v prvním setu, který jsem si mysleli, že se hraje do 25-ti bodů, ale byl to omyl a prohráli ho 18:20. Nakoplo nás to a soupeře jsme porazili 20:15 a postoupili do skupiny o 7.-9. místo. Tam se hrálo už jen pro radost a 2x se remízovalo 1:1, výsledek posledního utkání v této skupině už nevím, více našich členů mělo chlastací povinnosti jinde ;-) podrobnosti o umístění dodám později. LDN hrála ve složení: Lucka, Martina, Georgína, Tom-had, Husajn a Fredy.

LDN1 - SEBRANKA 3:1

V úvodním utkání sezony pro LDN1 se první set vyvíjel dle předpokladů, byl vyrovnaný a uprostřed si LDN vytvořila mírný náskok. Pak jsme se lehce uspokojili a Sebrance vycházelo všechno na co sáhli. Prohráli jmse ho 18:25. Zjistili jsme, že to opravdu nebude jednoduchý zápas a vybojovali druhý set ve svůj prospěch. Ve třetím se pro změnu dařilo všechno nám, blokaři přidali pár kvalitních smečí a bloků a vyhráli jsme ho poměrně hladce. Ve čtvrtém dějství byl začátek lehce vyrovnaný, pak jsem odskočili na tři míče a Sebranka se položila. LDN1 hrála ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Suomi a Fredy.

LDN2 - SEBRANKA 3:0

Sebranka hrála v pěti, ale i tak je to krásný úspěch i pohled na tabulku ;-) LDN2 hráa v sestavě: Vopice, Míša, Suomi, Pufák, Čihy a Husajn.

LDN2 - RYCHLÁ ROTA 3:1

LDN2 nastoupila v tomto složení: Blanka-jitka, Martina, Suomi, Pufák, Míra a Husajn.

LDN1 - RODINNÁ POUTA 3:0

Po delší době jsme se sešli s jedničkou kompletní na hřišti. Utkání nebylo tak jenoznačné, jak napovídá výsledek. V první setu jsme odskočili v jeho polovině na 6 bodů, ale obětavě hrající Pouta stáhl na rozdíl tří míčů, ale těsné vedení jsme uhájili díky dvěma chybám soupeře v závěru. Druhé dějství bylo podobné a vyhráli  jsme ho 25:20. Třetí set už byl jednoznačně naší záležitostí. LDN1 hrála ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy.

LDN1 - SOKOL 3:1

Tento předvánoční čas jsme mysleli i na Sokoly a věnovali jim dárek v podobě setu. Začátek patřil soupeři a drželi si mírný dvoubodový náskok, pak se naše hra zkvalitnila a vedli jsme 17:10, to však na bojovně hrající Sokolíky nestačila, nakupili se chyby na přijmu i na útoku a prohráli 23:25. Další tři sety už byli jasná záležitost pro náš tým. LDN hrála ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Suomi, Míra, Čihy a Fredy.

LDN1 - SOKOL 3:0

Tentokrát jsme neponechali nic náhodě, od začátku to byla jasná záležitost, kde Sokolíci kladli odpor jen ve uprostřed druhého a na začátku třetího setu. Po výsledku 25:8, 25:16 a 25:12 jsme si připsali další tři body do tabulky. LDN hrála ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Míra, Čihy a Fredy.

LDN2 - VODÁCI 0:3

Dvojce, která nastoupila ve značně kombinované sestavě se nepodařilo navázat na výkony ze závěru loňského roku a Vodákům podlehli jednoznačně 0:3. Dvojka hrála ve složení: Lucka, Míša, Suomi, Husajn, Michal Rédl a Čihy senior.

LDN2 - SEBRANKA 2:3

Velmi kvalitní zápas z obou stran se sehrál v pondělí večer. LDN vedla už 2:0 na sety, ale bojovně hrající soupeř se nepoložil a skóre otočil. Největší drama se strhlo ve druhém setu, který jsme vyhráli 30:28, v tie breaku už jsme neměli sílu odolat nadšeně hrající Sebrance. Po setech 25:23, 30:28, 22:25, 24:26, 7:15. LDN2 hrála ve složení: Vopice, Martina, Suomi, Kobra11, Husajn a Tom-had.

FF CUP 2012 SKONČIL ÚSPĚCHEM.

30.01.2012 12:02

Letos provázelo pořádání turnaje až nečekaně velké množství problémů,počínaje krachem tělocvičny ve Strašicích a konče nedostatkem hráčů ve všech týmech a i odřeknutí již oslovených hráčů z různých důvodů. Nakonec ze dvou družstev LDN se sestavilo jedno, posílené o Věru z Mirošova, kde se nakonec tento 7. ročník i konal. Velbloudům, Sebrance a i vzdálenějším příchozím ze Stříbra, pod vedením V pěti, scházeli jeden až dva hráči, což se nakonec taky podařilo sehnat a turnaj mohl začít. Úsměvné je, že změna termínu, kvůli které jsme nakonec přišli o tradiční tělocvičnu ve Strašicích, byla kvůli holkám, které v soutěži žen měli jedinej víkend přestávku, tak nakonec nehrála na turnaji ani jedna :D. Takže 28.1.2012 v 9,00 stáli tato družstva nastoupena v sokolovně v Mirošově a turnaj zahájili největší rivalové ve volejbalovém rokycanském okrese. Nečekaně lehce porazila LDN oslabené Velbloudi a odešli vítězně po schodech do sklípku. Ve druhém utkání jsme se protrápili prvním setem z Náhodnou Sešlostí, druhý set už proběhl dle papírových předpokladů. To co jsem předvedli v posledním zápase ve skupině ze Sebrankou snad ani starý lidi nepamatují...na co jsme sáhli to jsme podělali a vyhecovaná Sebranka, posílená o Jirku Holuba, který hrál skoro všechny zápasy za všechny týmy :D na turnaji nás porazila 2:0. Po sečtení výsledků ve skupině mně polil pot, když na nás už v semifinále čekali Velbloudi. Hecli jsme se a v prvním setu přejeli odevzdaného soupeře hladce 25:13. Řekli jsme si, že teď Velbloudi zapnou a že i mi se musíme zlepšit...no nestalo se tak...myslím tím naše zlepšení. Velbloudi odskočili na 8 bodů, po našem time outu jsme náskok stáhli, jenže zase po jejich oddechovém čase utekli na 6 bodů a to se nám srovnat již nepodařilo, takže druhý set byl jejich. V tie breaku ale Velbloudům asi došli síly a poměrně jednoduše jsme ho vyhráli 15:9. Ve finále na nás čekala unavená Sebranka, které jsme vrátili porážku ze základní skupiny a stali se podruhé vítezy FF Cupu.

Výsledky ve skupině:

LDN - Velbloudi        2:0 (25:15, 25:21)

Sebranka - Sešlost    2:0 (25:15, 25:18)

LDN - Sešlost           2:0 (28:26, 25:15)

Velbloudi - Sebranka  1:1 (25:15, 19:25)

LDN - Sebranka         0:2 (22:25, 23:25)

Velbloudi - Sešlost     2:0 (25:11, 25:15)

SEMIFINÁLE:

LDN - Velbloudi        2:1 (25:13, 20:25, 15:9)

Sebranka - Sešlost    2:0 (25:20, 25:17)

O TŘETÍ MÍSTO:

Velbloudi - Sešlost    2:1 (26:28, 25:19, 15:8)

O PRVNÍ MÍSTO:

LDN - Sebranka        2:0 (25:17, 25:21)

Nejlepšími hráči turnaje se stala Vopice a Tom-had. Zkončení hezkého dne proběhlo v restauraci U Václava, doufám že ke spokojenosti všech zůčastněných.

LDN hrála v sestavě: Vopice, Věra, Georgína, Tom-had, Suomi a Fredy.

LDN1 - RYCHLÁ ROTA 3:0

Vcelku jednoznačná záležitost pro náš tým. I když jednička nastoupila v kombinované sestavě, tak soupeři nedala šanci na zvrat probíhajícího utkání. LDN1 nastoupila v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Čihy, Suomi a Pufák.

LDN1 - VELBLOUDI 3:1

Krásný zápas s krásným koncem. Dlouhé výměny, bojovné oba týmy, vyrovnané stavy, rozhodla naše větší kvalita na síti. Po našem vyhraném první setu Velbloudi zabrali a stav srovnali. Třetí set byl asi nejjednodušší. naopak začátek čtvrtého setu i když jsme odskočili na 5:1 se tahal. První dvě výměny se podařilo na obou stranách vybojovat neskutečné míče se šťastným koncem pro nás. Sice jsme odskočila na 5 bodů, ale pak byl stav opět vyrovnaný 14:14...naštěstí se jsme si opět vytvořili čtyř bodový náskok, který jsme už udrželi. LDN1 hrála v sestavě: Blanka-jitka, Vopice, Georgína, Tom-had, Suomi a Fredy.

LDN2 - VELBLOUDI 3:0

SENZACE!!! Dvojka porazila favorita soutěže po kolektivním a bojovném výkonu jednoznačně 3:0, po setech (25:16, 25:15 a 25:14). Oproti minulému zápasu proti jedničce nastoupil soupeř s jednou změnou. Místo Bohouše hrál Standa. To ale nesnižuje výborný výkon dvojky, která předčila Velbloudy hlavně na bloku. Nebudu tady chválit jednotlice, protože jak už jsem psal, byl to totální kolektivní výkon. Je to jako když Češi porazí v hokeji Rusáky, prostě nadšení :-D. Dvojka hrála v sestavě: Vopice, Míša, Suomi, Kobra, Míra a Pufák.

V zápase, kde soupeř byl až moc odevzdaný jsme lehce vyhráli 3:0. První set uhrála Rota pouze 10 bodů, ve druhém jsme odskočili za stavu 10:10 do mírného trháku a set vyhráli 25:19 a do třetího jsme vstoupili lehce 5:0 a dohráli to v pohodě. LDN1 hrála ve složení: Vopice, Lucka, Tom-had, Suomi, Míra a Fredy.

LDN1 - RODINNÁ POUTA 3:2

V dramatickém zápase, kdy jsme vedli už 2:0 se přiklonilo štěstí na naši stranu a porazili jsme Pouta 3:2 v tiebreaku. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Suomi, Čihy a Pufák.

LDN2 - SOKOL 3:1

Tak to vypadá, že Sokolíci mají mimořádně zvýšenou motivaci brát sety LDN-kám... Po jedničce prohárála i dvojka set z bojovným týmem Sokolů. Pak to byla  záležitost po setech: 22:25, 25:17, 25:19 a 25:12. LDN2 hrála ve složení: Vopice, Míša, Suomi, Kobra, Pufák a Husajn.

LDN1 - LDN2 3:2 a 3:1

Ve dvozápase nebylo favorita, LDN1 nastoupila v pěti lidech, Čihy nakonec musel do práce. Dvojka nasotupila kompletní, ale nějak jim lehce haprovala souhra. V první utkání to bylo jako na houpačce a tie break se štěstím urvala jednička. Druhý zápas byl opět vyrovnaný, ve třetím setu potkal jedničku a měli výpadek 1:6, pak se zvedli a set vyhráli. To pravé drama nastalo ve čtvrtémm setu druhého zápasu, kdy jendička průběžně vedla až o 4 body, ale závěr jim nečekaně utekl a body se začali přelévat z jedné strany na druhou, oba celky se překonávali v bojovnosti a štěstí se za stavu 31:30 přiklonilo k jedničce. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka, Georgína, Tom-had a Fredy, LDN2 hrála v sestavě: Vopice, Míša, Suomi, Pufák, Míra a Husajn.

LDN1 - SEBRANKA 2:3

Tak jsme to zase podojili :-D První dva sety jsme hráli hrozně, všichni chlapi na saku by v tu chvíli vyhodili ze hřiště i mámu...Všechny smeče vylítali do autu a uhráli jsme v těch setech okolo 16-ti bodů. V dalších dvou setech se všechny činnosti zlepšili, začalo se bojovat a Sebranka byla na kolenou. Vyhráli jsme je 25:9 a 25:13, pak v tie breaku vedli 10:5...Poté začala další krize a soupeř otočil na 10:11 a poslední set vyhrál nakonec 15:12. K zamyšlení je, že v tomto zápase byl nejlepším hráčem a tahounem Suomi, opravdu hrál výborně. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Čihy, Suomi a Fredy.

GEORGÍNA CUP 1. ROČNÍK A 2. MÍSTO

12.04.2012 18:48

Po zrušení velikonočního turnaje v Rokycanech už druhý rok po sobě, hledal Georgína náhradní řešení oslav svých narozenin. Vznikl tak nápad uspořádat turnaj na "vlastní půdě" v Mirošově. Nabízela se obdoba FF Cupu, ale zvítězila varianta s pěti týmy, každý s každým...To se však nevědělo, že Sebranka s Velbloudy nejsou schopni dát dohromady jedno družstvo, že Kralovice to taktéž dohromady nedají a tak finální účast čtyřech týmů je výsledek nadlidského úsilí vedení turnaje. Takže za účasti Mirošova A, Mirošova B, Poříčí a LDN se mohla 7.4.2012 začít psát historie druhého turnaje pořádaného LDN-kou. Jirka sháněl ceny jako blázen, pak sháněl hráče jako blázen a všechno úspěšně. Ve zmiňovaný den v 9,30 se teda mohlo začít. Na úvod turnaje porazila LDN Mirošov B, ale vítězství to vůbec nebylo snadné a béčko zatápělo pod kotlem. Výsledek 3:0 je hlavně zásluhou sehranosti LDN-ky než její herní převahy. Však taky Martin Hanzelín postavil konkurence schopné družstvo. Pak si lehce poradilo mirošovské áčko s Poříčím a třetí zápas se rozpoutalo drámo. LDN proti Mirošovu A. První set urval Mirošov, kde odskočil na začátku a průběžné vedení o 3-5 bodů udržoval až do konce. Pak jsme se zvedli a druhý set bojovně vyhráli. Nutno podotknout, že se hrálo na tři hrané sety dle platných pravidel volejbalu. Třetí sada patřila opět mirošovu a tak se překvapení nekonalo. Poříčí pak porazilo béčko, my lehce spláchli Poříči a mirošovské derby vyhrál favorit. Konečné pořadí teda zní:

1. MIROŠOV A

2. LDN

3. POŘÍČÍ

4. MIROŠOV B

LDN hrála ve složení: Vopice, Nikola, Georgína, Tom-had, Maďar a Fredy.

LDN1 - VODÁCI 1:3 a 3:0

První zápas: Po prohraném prvním setu, kdy jsme celej set vedli o 2-3 body a ztratili ho až v závěru, přišlo mírné zlepšení a vyrovnání na 1:1. Bohužel na výborně hrající Vodkáky, kterým se dařilo úplně všechno to v dalších setech nestačilio a tak si užili zasloužené vítězství, kde při vyrovnanosti setů jim přálo štěstí v koncovkách

Druhý zápas: Vcelku jednoznačná záležitost našeho týmu, kde první set skončil 25:9, druhý 25:14 a až ve třetím setu se Vodáci přiblížili výkonu z prvního utkání a toto dějství dovedli do vyrovnnaného konce 25:21.

LDN1 hrála ve složení: Vopice, Míša, Georgína, Tom-had, Suomi a Fredy

LDN2 - RODINNÁ POUTA 1:3 A LDN2 - VODÁCI 1:3

LDN2 hrála ve složení: Vopice, Martina, Suomi, Pufák, Míra a Husajn.

JINECKÁ PLÁCAČKA 28.4.2012

Zdá se,že postavit družstvo LDN na turnaj začíná být čím dál, tím větší problém...Většina lidí z týmu měla v tento den jinou akci a tak jsme jeli do Jinců ve slepené sestavě o pěti lidech. Nic méně, zanechali jsem tam dobrý dojem, když jsem si lehce poradili s domácím Čenkovem, ve druhém zápase hráli s FreeWay Rožmitál 27:26 a 23:25, hrálo se na konečnej 27. bod v setu. Jeden míč v tomto zápase rozhodl o tom, že v tuhle chvíli postupoval do semifinále FreeWay. Musím podotknout, že se hrálo ve dvou čtyřčlenných skupinách a první dva postupovali. Jedinou naší nadějí bylo porazit aspoň na body Březnici, která nestratila v set ani s Čenkovem a ani s FreeWayem. První set se to ještě nepovedlo a prohráli jsem ho 22:25, ve druhém dějství nás nakoplo pár sporných rozhodnutí a vyhádaných míčů Březnice, kde podle nich míč dělá otisk jako podrážka adidasky :-D Tenhle set se podařilo vyhrát 25:23 a zase nám k postupu chyběl jeden míč, kde při královské remíze by získal každý tým 1,5 bodu a ten půlbodík by nás posunul do semifinále...V zápase o 5-6 místo s domácím Sokolem se chvílemi hrálo bez zájmu, chvílemi s chutí a havně na pohodu. Nakonec se urodil výsledek 2:1 v tie breaku pro nás. Zadostučinění nastalo po finále, kde v tie breaku Březnici za stavu 15:15 upřeli jasný míč pro ně, po chvíli hádání se dal míč nový, nekoncentrovaná Březnice ho prohrála, další taky a bylo hotovo...Houby turnaj vyhráli už poněkolikáté, ale letos v šesti lidech bychom se dostali i my dost daleko...LDN hrála v sestavě Věra, Jitka, Georgína, Pufák a Fredy.

HARRACHOV 14.6.2012

Tak se nám zase jednou něco povedlo. Žádné problémy s nominací, pohodlnej příjezd v pátek do místa určení a brzký sraz v hospodě Praha, kde na nás doteď s láskou vzpomínají… Krásně jsme zachlastali při občasném sledování tragédie našich fotbalistů z Ruskem a ukecávání  českého reprezentanta Michala Raka k vypití několika zelených. Naladili jsme formu na sobotu, vymysleli taktiku na Raka, kde Péťa měla hrát hlavní roli, kterou si i vymyslela. Při jeho výskoku ho měla s výkřikem: Ťááááááááááá, trefit malíkovou hranou do podkolenních jamek :D Zbytek týmu jí to odsouhlasil se slovy: No tak určitě… To jsme ještě nevěděli, že nás čeká brána zdobená…zasvěcení vědí :D Sobotní probuzení bylo pro některé účastníky dost kruté, viď Jirko? První utkání jsme zvládli proti Harrachovu tak nějak v pohodě s vítězstvím 2:0, snězením pár výborných gulášových polívek, vypitím pivka a bránou zdobenou jsme byli připraveni na další zápasy. … do druhého utkání jsme už vstupovali v pohodě a porazili druhý Český tým ve skupině taktéž 2:0. Třetí utkání přerušené deštěm proti kousavým Polákům bylo v naší režii a svou suverenitou jsme si udělali u soupeřů respekt. Následovalo několik zdobených bran a závěrečné utkání ve skupině proti němcům, které vedl nestárnoucí tlouštík Erwín, jsme se stali vítězi skupiny. Postup z prvního místa do semifinále před druhým Harrachovem byl pro nás příjemným bonusem, ale to jsme ještě nevěděli, že vítězové posledních čtyř ročníků skončil ve skupině B na druhém místě. Skupiny se dohrávali a nám litr zelené ubyl taky docela rychle. Čihy se navnadil do veselé opičky, kterou rozháněl před semifinále vodou, ale moc to nepomohlo. Dotyčný hráč to okomentoval se slovy: to je paráda vožrat se dvakrát za den nastoupil do semifinále, kde ho naše chytré nahrávačky využívali minimálně a soupeře jsme překvapivě sfoukli jako svíčku. Nezmohli se vůbec na nic a gratuloval nám celý Harrachov, že jsme je sesadili z trůnu. Na začátku druhého semifinále přišla průtrž mračen a na 1,5 hodiny se přestalo hrát. Domácí Harrachov pak galantně přenechal finále družstvu Michala raka Bez ruky a umožnil se nám utkat ve finále s tímto fenoménem českého volejbalu působícím v Itálii. Na začátku finále jsme utekli na 6:2, následně soupeř srovnal a vyrovnaný stav vydržel až do konce setu, kde nás přehráli a vyhrál ho soupeř 25:23. Druhý set měl podobný průběh, akorát jsme prohrávali od začátku až do konce. Měl stejný výsledek jako ten první (25:23) a pohár starosty města Harrachova jsme opět nezískali ale zopakovali náš nejlepší výsledek z před pár let. Pak už bylo jen vyhlášení, kde Péťa dostala cenu pro nejlepší (nejsnaživější) ženu, Fredy udělal jako tradičně se šampáněm Schumachera, další šáňo jsme „čórli“ vítězům a o zábavu zase bylo postaráno :D Pak už následovala jen výborná večeře a totální únava. LDN hrála v sestavě: Blanka-jitka, Péťa-zajda, Georgína, Tom-had, Čihy a Fredy.

POCÍNOVICE 2012

Na tenhle turnaj odjela LDN-ka v trochu kombinované sestavě, posílená Mirošovem. Kluky Gerogínu, Tom-hada a Pufáka doplnili Věra, Jitka a Míra Stehno. Turnajem projeli jako nůž máslem a výsledkem bylo první místo.

1. LDN

2. USK Notorix

3. VESTEX

JESENICE 2012

LDN-ka přijela obhajovat první místo, ale v pozměněné sestavě a tak nějak to bylo jen zbožné přání. O naší neúčasti ve finále rozhodl hned první zápas, který jsme prohráli velmi těsně. Z tohoto důvodu jsme pak cestou pavoukem potkali nejlepší družstvo turnaje LUPESCU už v semifinále a tam jsme s nimi sehráli nejvyrovnanější zápas turnaje, ostatní týmy od nich dostali na prdel, včetně finalistů z TJ Čistá, kteří dostali 15:6 a 15:7. LDN hrála v sestavě: Míša, Lucka, Georgína, Čihy, Igor a Fredy.

OBECNICE 2012

Tento tradiční turnaj na začátku prázdnin, kde jsme vlastně vznikli, LDn-ka navšítvila už podeváté. Zůčastnilo se ho 6 družstev. Obecnice (Jeleni), Milín, Baník,  Dobříš a my. Po čtyřech dá se říct pohodových vítězstvích následovalo "velké finále" neporažených týmů mezi námi a Obecnicí. hrálo se na dva hrané sety do jednadvaceti a po vyrovnaném průběhu 21:19 a 19:21 jsme se domluvili na rozhodujícím tie breaku, který zvládl lépe soupeř a vyhrál ho 15:12. LDN hrála v sestavě: Míša, Lucka, Georgína, Pufák, Milan Kolář a Fredy.

MIROŠOV 2012

Tak se nám mirošovskej turnaj moc nepovedl,prohra s Mirošovem, Freewayem a Skořicema ve skupině, výhra jen nad Sokolem a týmem, kterej ani nevím jak se jmenoval nás odsoudili k zápasu o sedmé místo s dědkama z Komárova :-D , kterej jsme prosrali o bod,takže osmý... LDN hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Suomi, Pufák a Fredy.