LDN VOLLEYBALL

SEZONA 2008/2009

Po turnaji v Mirošově nám Blanka-Jitka oznamuje, že by si ráda splnila mateřské povinnosti. S Petrou jsme měli přípravenou záložní variantu v podobě Mirky Kantárky, ale Hrádecký klan se objevil s Martinem Hanzelínem na nějakých letních turnajích a přišli s informací, že by holku měli. Tím odpadlo další schánění a do LDN přibyl další člen: Terka - čičiči (okolnosti přezdívky úzce souvisí s akcí na chatě, nikoliv přímo z Terezou). Začala s námi chodit na tréninky na Ostrůvek a posléze dojíždět i do Strašic. Vzhledem k tomu, že je směčařka bude to s jejími nahrávkami běh na dlouhou trať, ale lepší se....

LDN - Včelí Medvídci 3:0

Úvodní utkání se Včelími Medvídky proběhlo s jedním malým zaváháním ve druhém setu, ale jinak dopadlo dle předpokladů. Až se ti kluci za půl roku, rok zlepší bude to silný tým. Premiéru tady absolvovala Terka-čičiči. Nastoupila společně s našima osvědčenýma holkama, zahráao dobře. Je nutno podotknout, že i soupeř hrál se třemi ženami. Sestava LDN: Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Terka-čičiči, Kobra11, Čihy, Fredy. Na lavičce s lahváčem: Georgína a Peďa.

Vodáci - LDN 0:3

Letošní překvapení, v tom negativním slova smyslu. Vodáci, kteří se neustále prali o stupně vítězů, byť na ně nedosáhli hráli úplně jiný volejbal, než na jaký jsme byli zvyklý. Terka se přišla jen podívat a odcházela spokojena. Porazili jsme je po pěkné hře s přehledem až nás to udivilo. Třeba se Vodáci zlepší, přejeme jim to. Sestava LDN: Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Peďa, Kobra11, Tom-Had, Fredy. Na lavičce bez lahváče i bez dresu: Terka-čičiči.

LDN - Sokol 3:1

Opět naše klasika, ztráta setu se Sokolem, který jsme si zase způsobili nekoncetrací, do toho vlastní chybí a to Sokolu stačilo na jeho ukořistění.Sestava LDN: Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Peďa, Kobra11, Tom-Had, Fredy.

 LDN - Sebranka 3:1

Dobře rozehrané utkání, kde jsme nechtěli ztratit set, což se nám bohužel nepovedlo. Ve druhém setu Georgína 6x vyhodil míč ostrou diagonálou do autu, k tomu některé naše úžasné příjmy a pár dalších míčů na sití a bylo hotovo. v dalších setech jsme si museli máknout, aby naše ambice na 1. místo nevzali za své už na začátku soutěže. Sestava LDN: Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Georgína, Peďa, Kobra11, Fredy. Trom-Had byl půjčen oslabeným Sokolům na vedlejší kurt.

Sokol - LDN 0:3

Kvalitní výkon, výborné pole Peďi a Kobry11 nám umožnil to, že jsme nemuseli udělat radost Sokolíkům vybráním time-outu. Drželi se sice statečně, uhráli v každém setu tak kolem 18-ti až 22-ti bodů, ale v koncovce jsem si to pohlídaly. Takyy zahrála dobře Terka-čičiči, která hrála účko a celá LDN systémem 1-5, kde se mohla Peťa-zajda vyřádit na výborných nahrávkách. Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Kobra11, Tom-Had, Fredy.

VÁNOČNÍ TURNAJ 26.12.2008

Tak jsme se zase po Vánocích sešli na tradičním turnaji a opět se objevili problémy se sestavou, vzhledem k tomu, že Gerogína s Peďou hráli za Mirošov. Blanka s Petrou byli jasné, ale chlapi mi dělali problém. Tomáš odjel na hory a tak Zajda sehnala Lukáše ze Spáleného Poříčí. Dostali jsme lehkou skupina a postupně porazili Sokol, Včelí Medvídky a oslabenou Sebranku 2:0. Do osmifinále postoupili ze čtvrtého místa vedlejší skupiny Frcouni, které jsme podcenili a protrápili se k výhře 2:1. V dalším kole play off jsme narazili na pozdějšího vítěze celého turnaje, který byl herně o dvě patra výše a uhráli jsme s ním v každém setu kolem 15-ti bodů. Díky vítezství v základní skupině jsme obsadili celkové dělené páté místo a to je proti loňsku posun vzhůru. Sestava LDN: Peťa-zajda, Blanka-Jitka, Lukáš (posila ze Spáleného Poříčí), Kobra11, Čihy, Fredy.

FREDY FERNET CUP

17.1.2009

Již čtvrtým rokem se koná okolo 18.ledna turnaj manageroých narozenin zvaný FF CUP. Letos to bylo o to zajímavější, že měl kulaté čtyřicátiny. Po dlouhých přípravách, které začali už v průběhu září se podařilo zorganizovat 4. ročník tohoto turnaje, kterého se účastní tradiční zvané týmy. Jako skoro vždy startovali Velbloudi, Sebranka, Strašice a pořádájící LDN. Ve strašické tělocvičně už od brzkých ranních hodin probíhali horečbné přípravy (narazit sud a zprovoznit bufet) k tomu, aby turnaj mohl v 9,00 začít, což se povedlo.Hrálo se klasickým systémem FF Cupu.Po "slavnostním" zahájení a gratulacím Fredymu se mohlo začít hrát.

Výsledky základní skupiny:

LDN - VELBLOUDI            2:0 (25:19,25:22)

STRAŠICE - SEBRANKA   1:1 (25:18,17:25)

LDN - STRAŠICE              1:1 (14:25,25:17)

VELBLOUDI - SEBRANKA  2:0 (25:19,25:14)

LDN - SEBRANKA             2:0 (25:16,25.19)

VELBLOUDI - STRAŠICE   2:0 (25:14,25:22)     

Pořadí po základní skupině:

                   zápasy   výhry   remízy   prohry   skóre   body  

1.LDN                3       2         1           0        5:1       5

2.Velbloudi         3       2         0           1        4:2       4

3.Strašice           3       0         2           1        2:4       2

4.Sebranka         3       0         1           2        1:5       1

Play off:

Semifinále Velbloudi - Strašice 2:0 (29:27,25:17)

                 LDN - Sebranka      2:1 (25:17,24:26,15:4)

O 3.místo  Strašice - Sebranka 2:0 (25:21,25:17)

O 1.místo  Velbloudi - LDN       2:1 (21:25,25:18,15:9)

NEJLEPŠÍMI HRÁČI TURNAJE SE STALI NAŠE PEŤA-ZAJDA A PETR ŠTOCHL Z VELBLOUDŮ

ZE 4.ROČNÍKŮ FF CUPU ZVÍTEZILI POTŘETÍ VELBLOUDI, ZÍSKALI NA ROK ORIGINÁLNÍ PUTOVNÍ POHÁR (K NAHLÉDNUTÍ VE FOTOGALERII) A ZKAZILI FREDYMU KULATINY. JINAK GRATULACE K PRVNÍMU MÍSTU A PŘÍŠTÍ ROK SE TĚŠTE!!!

Sestava LDN: Peťa-zajda, Blanka-jitka, Peďa, Georgína, Tom-Had, Fredy.

Vyvrcholení přišlo ve známé restauraci Pod Lampou, kde jsme opět utužili zdraví a kolektiv.

Včelí Medvídci - LDN 0:3

Poklidný zápas s lepšícími se Medvídky. Po setech 25:15,25:17,25:18 pro naše družstvo končila příjemná neděle, kterou jsme završili v Klubovně u šipek a pivíčka.Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Kobra11, Tom-Had, Fredy. Na lavičce opět Georgína a opět s lahváčem v ruce.

Velbloudi - LDN 3:1

Totálně jsme vybouchli a prohráli s ostudou po setech 10:25,14:25,25:21,16:25. Nastoupili jsme plni očekávání a v dobré náladě, ze které nás soupeř vyvedl hned v 1. setu. Absolutně neknocetrovaný začátek se s námi táhnul celé dva sety a ani záchvěv ve třetím nám nepomohl od nejpotupnější prohry s Velbloudama v historii. Georgína na všechno nestačil. Byl hodně vytěžován a soupeř to vycítil a Jirka ptočil pravidelně do dvou hráčů. Ostatní jsme mu na síti moc nepomohli a ztroskotalo ii oživení hry v podobě střídání Kobry z Hadem :-). Kdo na co šáhl to zkazil. Sestava LDN: Peťa-zajda, Věra (host), Peďa, Kobra11, Tom-Had, Georgína, Fredy.

Rychlá Rota - LDN 0:3

Záčátek se podobal utkání s Velbloudy, ještě že soupeř nedosahoval jejich kvalit. V prvním setu uhráli 16 bodů, z toho jsme 9x zkazili servis. Ve druhém setu jsme zkoušeli různé kombinace, které vycházeli střídavě a za stavu 24:16 Rychlá Rota stáhla na 25:22. Třetí set probíhal v klidu a v jeho půli jsme získali rozhodující náskok. Takže po setech 25:16, 25:22 a 25:18 LDN dokráčela k dalšímu vítězství. Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Kobra11, Tom-Had, Fredy.

JARNÍ VOLEJBALOVÝ TURNAJ ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

22.2.2009

Hledání druhé holky na tenhle turnaj je kapitola sama pro sebe a nemá cenu ztrácet čas sáhodlouhým vysvětlováním. Prostě Terka nemohla kvůli zápasovým povinnostem a po neustálém telefonování známým i neznámým volejbalistkám vyšla sázka na Helču ze Sebranky. Turnaj se hrál netradičně v neděli, což se teda většině chlastacích hráčů nelíbilo, ale nakonec se jelo. Příprava na turnaj již proběhla v sobotu, kdy se alkoholicky znemožnila polovina týmu (Peďa, Čihy a Fredy – nutno podotknout, že nezávisle na sobě). V propozicích byl určen začátek na osmou ranní (blbost jako vrata) a taky podle našich předpokladů se začalo klasicky asi v půl desáté. Výše startovného nám vzala dech už při přihlašování a krátce po osmé hodině jsme ho odevzdali k rukám pořadatele, kde Fredy sáhl do osudí pro vylosování do skupin. Tam na nás čekal obhájce loňského prvenství Březnice, Bečánov(Obecnice), Břenďáci a Sedlice. Samozřejmě začínáme s Březnicí. Vstup do zápasu se nám povedl a vyhráváme první set 20:14 což se nečekalo a v tělocvičnách to vyvolalo značný rozruch. Ve druhém dějství si vybíráme slabší chvilku a v závěru odpadáme - 18:20. Tady bych se zmínil o bodování turnaje. Za vítězství 2:0 jsou 3 body, za remízu každý po bodu a ten co má lepší rozdíl míčů bod navíc. To nám do tabulky přineslo již zmíněné dva body. Pak přišli dvě docela snadná vítězství 2:0 na Sedlicemi a Bečánovem a remíza s Břenďáky, ze které jsem vytěžili opět dva body. První místo ve skupině před Březnicí nám slibovalo další posuny směrem nahoru v závěrečném play off. Druhá skupina byla vyrovnanější a herně kvalitnější. Do semifinále z ní postoupili Sokol Příbram a domácí Free Way Rožmitál. Po delším čekání na semifinále nám byl určen domácí celek, který nakonec skončil na druhém místě ve skupině. Další specifukum turnaje bylo v tom, že první a druhý míč se mohl dotknout poměrně nízkého stropu. Ve skupině jsme to ještě ukecali, ale do play off nám to neprošlo. Holt jiný kraj, jiný mrav…

V prvním semifinále porazil po třísetovém boji Sokol Příbram Březnici 2:1 a my prohráli po našich chybách s Free Wayem 0:2, samozřejmě jsme si zazpívali ELDÉEN je banda č…, měli jsme na ně….

Lákavé bylo ještě třetí místo, ale s úbytkem fyzických sil jsme v opětovném zápase proti Březnici, která končí v dřevěnicích pravidelně kolem 3. fleku, neuspěli. Podle organizátora turnaje to byl možná nejhezčí zápas dne, ale bohužel pro nás se špatným konce. Podali jsme výborné kolektivní výkony, holky odvedli obrovský kus práce a nad ostatními trochu vyčnívali oba blokaři Tom-Had a Čihy, kterým turnaj vyšel parádně. Každopádně se neděle povedla, poznali jsme nové lidí a obdrželi pozvání na turnaj do Březnice někdy v květnu a do Rožmitálu začátkem června. Sestava LDN: Peťa-zajda, Helča ze Sebranky, Peďa, Čihy, Tom-Had, Fredy.

SEBRANKA - LDN 0:3

Důležité utkání pro naši psychickou pohodu, začali jsme sice vlažně a celý set jsme dotahovali jedno až dvou bodové manko, kdy jsme do koncovky 1. setu vstupovali za stavu 20:24 a i přes tento handicap urvali vítězství na naši stranu 26:24. Do 2. setu vstoupila LDN i díky chybám soupeřů výborně a po vedení 19:9 přišla naše slabá chvilka a Sebranka otočila na 22:21. opět jsme se vzchopili a dotáhli to do vítězného konce 25:23. Třetí set byl vyrovnaný do své poloviny, pak jsme odskočili soupeři na 19:14, ale opakovala se situace ze setu druhého v dramatické koncovce utkání Georgína 2x položil míč na zem na 25:23 a mohli jsme se radovat z vítězství v důležitém utkání, kde jsme nechtěli ztratit ani set vzhledem ke konečnému účtování v tabulce. V tomto zápase nejde vyzvednou jednotlivce, všichni zahráli na hranici svých možností a navázali na dobré výkony z turnaje v Rožmitále. Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Čihy, Georgína, Fredy.

LDN - VODÁCI 3:0

Porazili jsme Vodáky taktéž 3:0 po setech 25:20,25:14,25:20. V 1.setu jsme se nemohli dostat do tempa a utrhli se až v závěru, druhý set byl plně v naší režii a ve 3.setu jsem si vybudovali mírný náskok v jeho polovině a dotáhli jsme to do vítězného konce. Celkový dojem z naší hry byl takový rozpačitý a jestli pořád myslíme na 1. místo, měli by jsme sxe rapidně zlepšit...Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Kobra11, Georgína, Fredy.

Tak jsem rozjel akci LDN "B"....Béčko není označení pro horší tým, stejně tak se to může jmenovat LDN "II", návrhům na název se nebráním. Po sečtení hráčů, vyhodnocení pro a proti jsem se rozhodl, že příští rok do soutěže postavíme dva týmy. Chybí nám jen jedna ženská (chlapů je po rozhovoru s Liborem a Pepou 9), to dostala za úkol Terka, aby se sehnala kamarádku,když se ji to nepovede, tak vstoupím do hry já a někoho seženu. Anebo se k tomu postaví čelem třeba někdo cizí a přihlásí se někdo iniciativně sám, vždyť hrát za LDN je dneska už pocta, nebo ne???

 

VELIKONOČNÍ TURNAJ ROKYCANY

12.4.2009

Tak jsme se opět sešli na tradičním veikonočním klání, které mělo být původně trochu ve slabším obsazení, ale Šaman nedokázal odmítnout tradiční účastníky a tak se sešlo kvalitní obsazení, jako každý rok. Přijelo 11 týmů (Pro Radost na poslední chvíli účast odřeklo). Týmy nebyli nasazené a tak vznikla jedna těžká skupiny, kde se favorité na medailové příčky utkaly mezi sebou už na začátku. Obsazení ostatních skupin bylo taktéž vyrovnané, ale výkonostně se tyto družstva pohybují někde jinde. My jsme zasedli k hodovacímu stolu, pořáli Georgíně k narozeninám, on vyndal očekávané utopence, otevřela se láhev zelené, no prostě parádní začátek turnaje.

Skupina A: Sebranka, Rychlá Rota, Včelí Medvídci, Kadeti

Skupna B: Velbloudi, Perčata, Zbiroh, Komárov

Skupina C: Kantáři, Sokol, LDN

My jsme svoji skupinu odehráli docela rychle, hrálo se na tři kompletní hrané sety. Po povinnné výhře nad Sokolem 3:0 přišlo očekávané vyvrcholení ve skupině proti Kantárům. V prvním setu měl soupeř celou dobu navrch, ale nečekanou bojovností a kolektivním výkonem, který nás pak provázel po celý zbytek turnaje, jsme v koncovce udělali první set o dva body. Ve druhém setu se situace opakovala a nakoplo nás to k vítězství ve skupině. Třetí set se hrál jen z povinnosti a prohráli jsme ho 21:25. V ostatních skupinách probíhali líté boje a my jsme byly opět v bufetu a upravovaly jsme si fasády...Systém turaje byl ke všem spravedlivý a do play off postupovali všichni. V první skupině se přetočilo kolo dějin a Včelí Medvídci zaznamenali dvě vítezství proti Rychlé Rotě a Kadetům. Ve druhé se mleli favorité a z toho vznikl zajímavý souboj do play off, kde druzí ve skupině A - Včelí Medvídci utkali ze čtvrtým ze skupiny B - Velbloudy :-)My jako vítěz skupiny jsme čekali právě na víteze tohoto utkání. Už se žádné překvapení nekonalo (teda kromě našeho týmu) a čtvrtfinálovým doupeřem se stali Velbloudi.

V tomto zápase pokračovala v prvním setu naše mizérie ze zápasu ze soutěže a dostali jsme na budku ošklivým způsobem. V přestávce jsem si řekli, že to takhle nejde a přece se z nich neposereme! Vzpomněli jsme si na výkon proti Kantárům a druhý set zvládli. V tie breaku narostl náš náskok na nečekaných 7:2, ale pak přišli chyby a toto vedení jsme skoro ztratili. Nakonec vítězství přistálo na naší straně a nečekaný úspěch posvětil gambrinus čerstvě natočený...Mysleli jsme si, že tohle je náš strop a semifnále s Perčatama byla nadstavba, u které nebylo počítáno s úspěchem. Možná právě proto jsme si sáhli na dno sil a podobným výkonem jako proti Velbloudům jsme slavili postup do FINÁLE!!! Tam už ale opravdu nebylo z čeho brát. Komárov nás sfouknul jako svíčku, ale tenhl úspěch nás potěšil jako kráva....Výborně zahrál Georgína, který byl vytěžován našimi skvěle hrajícími nahravačkami až ho pak v hospodě barali křeče....Konečně někoho jiného než mně :-)

Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Peďa, Georgína, Tom-Had, Fredy.

Pořadí ve skupinách:

A: 1. SEBRANKA                     B: 1. KOMÁROV             C: 1. LDN

    2. VČELÍ MEDVÍDCI                 2. ZBIROH                    2. KANTÁŘI

    3. RYCHLÁ ROTA                    3. PERČATA                 3. SOKOL

    4. KADETI                             4. VELBLOUDI

Semifinále: Zbiroh - Komárov 1:2

               Perčata - LDN      1:2

Finále:      Komárov - LDN     2:0

LDN - RYCHLÁ ROTA 3:1

Onemocněla nám Terka, tak jsem povolal Helču ze Sebranky, se kterou jsme absolvovali turnaj v Rožmitále. Po dlouhé době jsme se vrátili k systému 2:4 a první set proběhl čistě v naší režii. Nezaspali jsme začátek a rychle vyhráli i druhý set. Pak přišlo asi uspokojení, utekl nám začátek setu, pak se to sice dotáhlo na 12:12, ale soupeř znovu odskočil. Těsně před koncovkou, kdy Fredy opět nezvládl příjem přišel oddechový čas za stavu 20:24. Přišlo lehké uklidnění, snížení na 22:24 a vytlučení našich bloků...Pak jsme lehce vyhráli set třetí a modlili se, aby nám prohraná sada nechyběla v závěrečném účtování s Velbloudy. Sestava LDN: Peťa-zajda, Helča ze Sebranky, Peďa, Kobra11, Tom-had, Fredy.

JINECKÁ PLÁCAČKA

1.5.2009

Připrava nominace na tradiční Jinecký turnaj, který se koná, když to kalednář dovolí vždy 1. května proběhla naprosto v pohodě. I když si Peďa s Georgínou plnili zápasové povinnosti v Mirošově a Kobra měl přípravu na běžecké závody sehnali se hráči úplně bez problémů, vzhledem k tomu, že už je nás docela dost. Vždy máme trochu obavy, jak se popereme s přechodem na Jineckou "antuku", ale tentokrát to proběhlo docela v klidu. Sice pořadatelé chtěli, aby jsme přijeli mězi osmou a čtvrt na devět, ale já jim oznámil, že to je blbost, protože loni jsme tam  čekali do půl desáté na začátek. Vyhověli nám a nečekaně začali včas. Takže při našem příjezdu už se začali hrát obě skupiny. Turnaje se účastnilo 9 družstev. My byli nalosování za naší nepřítomnosti do skupiny 5-ti členné: Fčely, FreeWay, Sokol Příbram, Sokol Jince a my. Druhá skupina byla obsazena takto: Březnice, Houby, Rudné doly a Sedlice. Ve skupině to začalo se Fčelami, které hráli v pěti, ale měli jednoho výborného smečaře. Porazili jsem je 2:0 a přišel na řadu FreeWay z Rožmitálu, se kterými jsme měli nevyřízené účty ze semifinále z turnaje u nich. Remíza 1:1 nás neuspokojila, aspoň že jsme vyhráli na míče a odnesli si ze souboje o bod více. Poté následovovalo pohodové vítězství nad Jincema 2:0 a šílený zápas ze Sokolem Příbram. První set se táhnul a nikdo neodskočil více než o dva body. V závěru nás lehce poškodil rozhodčí (neodpískal přešlap při podání, které dopadlo na naší lajnu) a bylo po setu - 22:25. Do druhého jsme nastoupili nekoncentrování a prohrávali za chvíli 5:17, posléze 13:24. Začali jsme si z toho dělat srandu, soupeř vymýšlel kraviny a rázem to bylo 24:24. 26. bod v setu byl dle pravidel turnaje konečný stav zápasu 25:25, my šli na podání a samozřejmě ho vyhodli do autu. Druhé místo ve skupině nám však stačilo na postup do semifinále. Tam jsme narazili na houby, proti kterým se nehraje vůbec dobře. Za prvé zesměšňují neustále soupeře a za druhé umí hrát i vloejbal. Po rychle prohraném prvním setu, kde jsme v závěru Houby potrápili, přišel set druhý, kde se Houby už viděli ve finále. Vyhráli jsme ho docela v pohodě a přišel tei break. Utekl nám začátek 3:8, pak přišlo naše zmrtvýchvstání a šlo se do koncovky za stavu 13:13. Bohužel to pro nás už byla labutí píseň a prohra 13:15. Zápas o třetí místo opět ze Sokolem Příbram už proběhl v pohodě a vyhráli jsme ho 2:0. Výborně zahrál Tom-had a začínám věřit, že i Terka bude pro nás platná nahravačka :-)

Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Čihy, Pepa, Tom-Had, Fredy.

Pořadí ve skupinách:

A: 1. Sokol Příbram            B: 1. Houby

    2. LDN                             2. Březnice

    3. FreeWay Rožmitál          3. Sedlice

    4. Fčely                           4. Rudné Doly

    5. Jince

Semifinále: Sokol Příbram - Březnice    1:2 (shodou ololností tiei break tektéž 13:15)

                LDN - Houby                    1:2

O 3. místo: LDN - Sokol Příbram 2:0

O 1. místo: Houby - Březnice     2:1

LDN - VELBLOUDI 0:3

A  je to tady opět. V posledním utkání sezony proti Velbloudům jsme začali výborně a za stavu 16:10 si soupeř vzal oddechový čas. Připravovali jsme se na zlepšení jejich hry a přišel pravý opak. Zhoršení naší. Odešel nám příjem, brzy bylo srovnáno a soupeř šel do vedení 20:22. Set jsme prohráli a ve stejném duchu pokračovali i ve druhém. Za stavu 10:19 při mašem oddechovém času přišlo lehké povzbuzení, ale už bylo pozdě. Ze začátku setu třetího byla hra vyrovnaná a Velbloudi si drželi zhruba dvoubodové vedení, chtěli jsme to dotáhnout do koncovky, což se nám nepodařilo a soupeř po zásluze vyhrál soutěž (i když by se o tom dalo polemizovat, vzhledem k tomu že většinu zápasů odehráli z naší Petrou v sestavě). Pro příští ročník bych byl pro zavedení soupisek, členská základna žen je V Rokycanech dostatečně široká...DĚKUJEME MEDVÍDKŮM ZA VÝTEČNOU PODPORU PŘI UTKÁNÍ, BYLO TO SUPER!!!

Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Čihy, Peďa, Tom-Had, Kobra11, Fredy. Škoda, že jsme nemohli využít služeb Georgíny, který si ráno v práci rozřízl ruku...

 

TABULKA OP SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV VE VOLEJBALE 08/09
             
P MUŽSTVO ZÁP VÝH PROH SKÓRE BODY
1. Velbloudi 12 12 0 36:3 24
2. LDN  12 10 2 31:9 22
3. Sebranka  12 7 5 24:17 19
4. Vodáci  12 4 8 18:28 16
5. Rychlá Rota 12 4 8 16:27 16
6. Sokol  12 4 8 15:28 16
7. Včelí Medvídci 12 1 11 5:33 13

TURNAJ V PERŠTEJNĚ

6.6.2009

Po hledání sestavy, která by odjela na tento turnaj se nakonec naplnili nejčernější představy o turnaji a tento výlet skončil po třech odehraných utkáních ve skupině, kde jsme nevyhráli ani set. Počasí bylo proti nastartovat náš tým k lepším výkonům a ligouše na turnaji překvapit - to byl vtip. Aspoň jsme se zase trochu opily.

Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Čihy, Peďa, Georgína, Čihy senior.

A zatím co se část LDN-ky zchlastávala v Pernštejně, manager nezahálel a udělal další významný krok k založení B-týmu. Navštívil jsem KLUBOVNU a lehce jsem v alkoholickém oparu sehnal dalšího člena LDN: Pepa Kantár - PUFO mi přislíbil účast v příštím ročníku okresního přeboru smíšenek. Vzhledem k nejisté účasti Hlavy a oddalování začátku po zranení u Šutyho to je dobrá zpráva. Další potencionální hráčka pro béčko - Zuzka se rozhodne do konce června...

TURNAJ O POHÁR MĚSTA HARRACHOV

13.6.2009

Tento turnaj se nesl jako již poněkolikáté v hledání hráčů, kteří by odjeli na 3 dny mimo domov a zahráli si volejbálek spojen s vychlástkou po dva večery. Holky byli už delší dobu jasné, já taky a hledalo se další obsazení týmu. Kobra hlásil, že má sraz ze školy, Čihy odjel s tátou na koncert, Šuty po zranění ještě nezačal a odjel na líbánky do Dominikánské republiky, Hlava mi nezvedl telefon a kluci, kteří hrají za Mirošov spekulovali jak to udělat, když je zápas jinde….Nakonec to dopadlo tak, že se obětoval Georgína a Tom-had s Peďou mohli odjet. Po manažerských neuspěších jak sehnat chlapi se do toho musela vložit kapitánka družstva Péťa-zajda a „zapůjčila“ Míru od Medvídků. Vzhledem k Hadovým pracovním povinnostem v Sokolově jsme mohli vyrazit v osm večer, což slibovalo jediné, že se v pátek neožerem a to mně dost vadilo. Je to přece Harrachov sakra,ne? No nic, přijeli jsme do místa konání v 11 večer unaveni hlavně z nepříjemné cesty, kdy nepřestávalo pršet. Dopili se petky Zlatopramenu a v pohodě se šlo spát (až na Peďu s Fredym, kteří se nedokázali vtěsnat na manželské dvojlůžko aniž by si při usínaní vyměňovali „intimní“ doteky). Dopadlo to tak, že se Fredy posunul i s postelí a málem zkruvil stolní lampičku…. Pro uklidnění vášní si šel Peďa s Fredym zakouřit k otevřenému oknu a manager otočen do tmy povídá: „Vidíš ten kopec?“ „Ne!“ „A vidíš na něm ten mamutí můstek?“ „Ne!“ Pohybem naznačil zatahání za visící vypínač a říká: „Tak si kurva rosviť!“ Tahle hláška „Rosviť mamuta!“ nás pak provázela celým turnajem. Zlatý hřeb večera přišel na řadu v půl druhé v noci. Před odjezdem do Harrachova jsme potkali s Peďou v Kauflandu Pištěka z Medvídků. Petr si ho spletl s Mírou a já teda taky. Následně mu říkám, ať si nekupuje tolik chlastu, že zítra jede, on prej nikam nejede, že jedeme my a Míra, prostě trapas. Pár dnů před tím, jsem zase já v sms označil Míru za Martina a chaos byl na světě. Právě z tohoto chaosu vycházel Peďa, když před usnutím do ticha pokoje prohlásil: „Jsem stejně zvědavej , kterej z těch medvídků vlastně přijede – a bylo po spaní….Druhý den jsme se vzbudili do pohody, proběhla lehká snídaně (Zlatopramen 11) a v devět přišla LDN na kurty. Samozřejmě jako každý rok, jsme tam byli prví, zima jak sviňa a čekalo se na ostatní družstva. Z přicházejícími družstvy přicházelo i větši teplo a k prvnímu zápasu už jsme nastoupili trochu zahřátý. Vyfasovali jsme skupinu A, o které byla většina z nás přesvědčena, že je těžší…..Soupeři nám byli Orle Jelenia Gora 1, Harrachov A a Erwinovo družstvo z Německa. V ní jsme se potkali napřed z Polákama, se kterýma jsme odehráli výborný zápas. Dařili se nám všechny činnosti, překvapil Míra od Medvídků, který hrál fantasticky a my se k němu připojili. I když první set vyhráli Poláci, ve druhém dostali nářez 25:10 a v tie breaku už nebylo co řešit. V zápase s domácím Harrachovem byl podobný průběh zápasu, ale v tie breaku jsme tahali za kratší konec a prohrávali už 9:14. Pak šel Peďa na podání a drtivým skákaným servisem donutil soupeře k chybám, my trochu zlepšili hru na síti a vyhráli 15:14. Tato situace posléze vynesla Peďovi ocenění nejlepšího hráče turnaje, protože k tomu přidal i bezchybnou hru v ostatních utkáních. Trápením k výhře už s nepostupivšími Němci začalo naše padání výkonem dolů. V semifinále nám nedali čichnout další soupeři z Polska a v odvetě ze skupiny v souboji o třetí místo jsme padli s Orle 1. Těšili jsem se na večerní vychlástku a tataráček, který jsme museli napřed najít, vzhledem k tomu, že v restauraci Praha už ho nedělali. Namíchal jsem ho tentokrát lépe a po prvním pivu bylo jasné, že bude hezký večer. To ale byl omyl. Peďa dostal úžeh a po druhém pivu už jsme byli na pokoji a „pečovali“ o něj. Cesta domů už proběhla v pohodě a těšíme se na další ročník. Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Míra - host od medvídků, Peďa, Tom-Had, Fredy

LDN - ORLE 1 (POL)       2:1 (21:25,25:10,15:11)

LDN - HARRACHOV 1      2:1 (18:25,25:9,15:14

LDN - BDR ERWIN (GER) 2:0 (25:20,25:18)

Pořadí ve skupinách:

A: 1. LDN                    B: 1. TOP JABLONEC NAD NISOU

    2. ORLE 1 (POL)          2.  SZKLARSKA (POL) 

    3. HARRACHOV 1         3.  ORLE 2 (POL)

    4. BDR ERWIN (GER)    4.  HARRACHOV 2

Semifinále: LDN - SZKLARSKA 0:2 (16:25,22:25)

               ORLE 1 - TOP JABLONEC NAD NISOU 1:2

O 3. místo: LDN - ORLE 1        0:2 (20:25,22:25)

O 1. místo: TOP JABLONEC NAD NISOU - SZKLARSKA 2:1

TURNAJ OBECNICE

4.7.2009

Zjistil jsem, že dát dohromady družstvo na turnaj je čím dál, tím víc náročnější, čím více nás v LDN je. Po zlomeném prstu Toma v Harrachově jsem oznámil nominaci Kobře, do toho mi začali kecat "podřízený" a ve finále jel Puf, který si odbyl premiéru jak volejbalovou, tak chlastací. Kobra dostal pravděpodobně červenou kartu od Blanky :-).Po třech dnech příprav na chlastání na Jirkově chatě po turnaji, vyjela LDN bez jednoho vysokého bloku, což nás pak stálo první místo. Před tím ještě proběhla akce AUTO, kde měl původně řídít Kobra, ten nejel a Peďa odmítl auto vzít s tím, že teda radši nepojede, než aby řídil. Vzal jsem to už druhý rok po sobě na sebe a jelo se. Počasí se cestou tam vybralo a to byl příslib krásného slunečného dne. Náš oblíbený hospodský nás přivítal s poznámkou, že si na nás vsadil a roztočil první Géčko. Úvodní set proti Baníku dopadl výborně a výsledek 21:15 nás ukolébal natolik, že jsem zápas prohráli díky příjmu 1:2. Pak si zpravili chuť proti tradičnímu soupeři - Jelenům, kteří hráli v pěti a z toho 3 ženský, takže to byla jednoduchá záležitost. Jednoznačně nas přehrál Free Way a nestačili jsme se divit. Takové výsledky jsme tady měli naposledy v roce 2004, kdy LDN byla v plenkách. Rozhodli jsme se s Peďou, že se vyměníme na bloku a tahle změna přinesla 2 vítězství, kde Milín se porazil sám (hráli jsme s absolutní nechutí a dodnes se divím, že to dopadlo takhle) a proti Obecnicím, kde už to vypadalo skoro dobře. Při vyrovnanosti turnaje nám 3 vítezství a 2 prohry stačili na druhé místo, které jsme předtím oželeli už v 11 hodin dopoledne. Trunaj se protáhl do osmi do večera a plánovaná akce u Georgíny tak začala se zpožděním koelm půl desáté. Popilo se a pokecalo u ohně, Fredyho maso nikdo nechtěl jíst (nějak nebyl hlad) a tak se 5 kilo vyhodilo psům, sud ještě ráno nebyl dopitý a tak silně uvažuji, že akci sice zopakujeme,ale ne po turnaji, kdy je každej hotovej...Projevil se PUF, kdy celý večer z něj padalo jen USK a při turnaji ho proslavili RAMÍNKA. Ve 4 hodiny ráno zbytek chlapů vyhnal déšť a náše rozhovory s Georgínou do brzkých ranních hodin byli opravdu moudré a plodné. Kolem osmé se začali trousit první vyspalý a v destet odjeli. Poslední 3 mohykáni (Peďa, Georgína a Fredy) skončili v 11 dopoledne, kdy byli úplně na šrot...Sestava LDN: Peťa-zajda, Terka-čičiči, Georgína, Peďa, Pufo, Fredy a fotograf se sádrou Tom-had.

LDN - BANÍK           1:2 (21:14,15:21,9:15)

LDN - JELENI          2:0 (21:13,21:18)

LDN - FREE WAY    0:2 (15:21,19:21)

LDN - MILÍN           2:0 (21:17,21:19)

LDN - OBECNICE     2:0 (21:18,23:21)

1.MÍSTO: FREE WAY

2.MÍSTO: LDN

3.MÍSTO: JELENI

4.MÍSTO: BANÍK

5.MÍSTO: OBECNICE

6.MÍSTO: MILÍN

TURNAJ METEOR OPEN

18.7.2009

Tak jsem to úspěšně zvládli. Po telefonátu kamarádce Janě byla nominace druhé ženy vyřešena, ale cestou se udělalo špatně Peďovi, takže se ve finále sháněl chlap. Půjčil nám ho první soupeř K2. První set nám sloužil k tomu, aby jsmi si vůbec zapamatovali jména nových hráčů. Prostě jsme se sehrávali a u toho nasekali spoustu chyb. Prhra 19:20 v prvním setu mrzí, ale už jsme se mohli odrazit k lepším výsledkům. Druhý set 20:19 pro nás a absolutní remíza. Při neustálém dešti se turnaj přerušoval a hladina alkoholu stoupala stále víš a víš. To nám odboralo zábrany i ambice. Hráli jsme naprosto v klidu a příští soupeř Gulz 4ever sice vypadal volejbalově, ale nám to absolutně nevadilo. Po třech úspěšných servisech, zablokovaném rychlíku a jednom útoku ze středu jsme vedli 5:0 a soupeř jen koukal. My teda taky, hlavně proto, jak nám to šlo. Výhra 2:0 nás povzbudila a skončili jsme opět v rukách paní hostinské. A vzhledem k tomu, že se neflákala, patřičně jsme se dále upravovali. První set s Řezníkama tomu odpovídal a ve druhém už jmse je měli na lopatě. Vedení 18:12 nám však nestačili, začalo pořádně lejt a my nebyli schopni udělat bod. Nakonec jsme odcházeli rozmrzelí z prohry 18:20. Pak už to bylo opravdu jen o tom chlastu. Radka vystříhala 8. místo, což v téhle konkurenci je úplně bezvadný. Turnaj zakončili Fredy s Georgínou stylově v Klubovně...Sestava LDN: Radka-X, Jana z Prahe, Georgína, Peďa-fotograf, Fredy, Suomi a půjčený Béďa z K2 - děkujeme.

LDN - K2                  1:1 (19:20,20:19)

LDN - GULZ 4EVER    2:0 (20:13,20:17)

LDN - ŘEZNÍCÍ          0:2 (14:20,18:20)

LDN - PRECISION      2:0 - STŘÍHÁNÍ

A PAK JSME STŘÍHÁLI JEŠTĚ 2X NEÚSPĚŠNĚ ANI NEVÍM S KÝM (KDO SI TO MÁ PAMATOVAT PŘI PŘÍSUNU STAROPRAMENU A POČTU ÚČASTNÍKŮ - 18) A SKONČILI JSME NA 8. MÍSTĚ.

 

TURNAJ MIROŠOV

25.7.2009

Tímto turnajem jsme většinou končili sezonu, ale letos to vychází, že se zahrajeme ještě v Rožmitále za týden. Na tomto turnaji byla LDN všude a nikde. Pufo hrál za Velbloudy, Georgína za Mirošov a samotné družstvo LDN nebylo nikde. Mám tím na mysli naše výkony při hře. Čihy nemá natrénováno, Tom se vrací po zranění, Peďa po nemoci a pro Zuzku to byla premiéra. kazili jsem to všichni od začátku a i naše nesehranost ze Zuzkou, která je zvyklá nahrávat na ženské sako byla znát. Nedělali jsem z toho nějaké závěry a částečně reprezentovali v bufetu - taky dobře. Dostali jsem těžkou skupinu a ještě těžší hřiště. Ale hlavně - nehráli jsme vůbec nic. Proto naše konečné deváté místo z deseti bylo logickým vyůstěním našeho snažení. Sestava LDN: Terka-čičiči, Zuzka, Čihy, Peďa, Tom-had, Fredy.

LDN - FREE WAY    0:2

LDN - EXPERIMENT 0:2

LDN - ŠUTRÁCI       0:2 VE SKUPINĚ 4. MÍSTO

SKUOINA O 7 - 10. MÍSTO

LDN -                    2:0

LDN -                    0:2

1.MÍSTO: EXPERIMENT

2.MÍSTO: MIROŠOV

3.MÍSTO: SKOŘICE

9.MÍSTO: LDN

 

TURNAJ ROŽMITÁL

1.8.2009

Na tento turnaj jsme si museli půjčit Milana z Komárova, vzhledem k dovoleným. Největší průser byla Fredyho páteční vychlástka z Georgínou, která silně ovlivnila první utkání, které nás stálo účast ve finále. Byla to těsná prohra, ale prohra, kde Georgína nebyl schopen zasmečovat a vzhledem k tomu, že hrál dvě postavení z Fredym, tahle ďábelská kombinace úspěch nepřinášela. U postupem času, kdy se Jirka dostával do stavu střízlivých, se i ostatní hráči postupně zlepšovali a uhráli druhé místo ve skupině. Vyvrcholení turnaje byl náš zápas o 3. místo s VK Aš, které jsme vyhrálí 15:12 v tie breaku a byl to hlavně zápas Georgíny, kde vlastně odčinil ranní zaváhání. Výborně zahrála Terka se Zuzkou, která se od Mirošova hodně zlepšila a nahrávky byly super! Sestava LDN: Terka-čičiči, Zuzka, Georgína, Peďa, Milan z Komárova, Fredy.

DN - BŘENĎÁCI    0:2

LDN - SEDLICE      2:0

LDN - DRAHENICE  2:0

LDN - JINCE          2:0

SKUPINA A:                       SKUPINA B:

1. FREE WAY                     1. BŘENĎÁCI

2. VK AŠ                           2. LDN ROKYCANY

3. SOKOL MILÍN                 3. JINCE

4. PÍSEK                           4. SEDLICE

5. OBECNICE                     5. DRAHENICE

FINÁLE: FREE WAY - BŘENĎÁCI  2:0

O 3. MÍSTO: LDN - VK AŠ          2:1

DALŠÍ POŘADÍ:

5. JINCE, 6. MILÍN, 7. PÍSEK, 8. SEDLICE, 9. OBECNICE, 10. DRAHENICE

ZÁBOŘSKÁ SMEČ

22.8.2009

Brzké vstávání na tento turnaj nás naštěstí nepoznamenalo při prvním utkání turnaj. Po příjezdu vzala za své láhev zelené při příležitosti svátku Péti-zajdy. To nás naladilo na pozitivní notu a sfoukli jsme To nejlepší nakonec v pohodě 2:0. Pak se turnaj přerušil kvlůli vytrvalému dešti a čekalo se, co bude dál. Pořadatelé se rozhodli, že se turnaj odehraje v hale, i když to chtěli hrát i venku. To neprošlo, déšť byl neustále vytrvalý. Tady nastala první dlouhá pauza a ještě jsem se dozvěděl, že úvodní utkání nám nebude započteno - To nejlpeší nakonec se ocitlo ve druhé skupině. Totiž ze dvou skupin venku se stali tři vevniř. Trochu jsme zaintervenoval u pořadatele a dostali jsme je zpátky do skupiny. Pak se nám podařilo porazit 2:0 také Sedlice a Žížaly. Co nastalo poté se tady ani nedá popsat. Osmi zápasové čekání...zlatej Šaman...Tato pauza bylo dobrá k tomu, že jsem společně s peďou stihl vystřízlivět a připravit se na semifinálové utkání. Po odehrání základních skupin, kde si to rozdalo 12 týmů rozdělených do tří skupin po čtyřech týmech. Postupovali první dva a hráli se křížem 3 semifinálová utkání mezi prvními a druhými týmy ze skupin. Tam jsme rozdrtili Roberty suverénně 2:0 (15:3 a 15:6), kde náš servis od Terky, Peďi a Jirky od Velbloudů byl smrtící... Ve finálové skupině po úvodní remíze Záboří z Rožmitálem jsme taktéž remizovali s týmem záboří. První zápas byl absolutní remíza, my padli na míče. V posledním utkání nás vítězství nad Rožmitálem mohlo posunout na první flek, zázrak se však nekonal. Odešel nám jak servis, tak příjem a nebylo z čeho útočit. Konečné třetí místo je ale úspěchem! Sestava LDN: Péťa-zajda, Terka-čičiči, Tom-had, Peďa, Jirka Jr. z Velbloudů, Fredy.

LDN - TO NEJLEPŠÍ NAKONEC 2:0

LDN - SEDLICE                      2:0

LDN - ŽÍŽALY                       2:0

SEMIFINÁLE: LDN - ROBERTI 2:0 (15:3,15:6)

FINÁLOVÁ SKUPINA:

ROŽMITÁL -  HVOŽĎANY     1:1

LDN -  HVOŽĎANY              1:1

LDN - ROŽMITÁL                0:2

1. ROŽMITÁL  2. HVOŽĎANY  3. LDN

TURNAJ METEOR

29.8.2009

Na tomto turnaji nezačala chlastat LDN cestou, ale až v 9 hodin, zato o to intenzivněji. Po úvodních dvou pivech přišeli dva zápasy, které nám vysvětlili, že úroveň tohoto turnaje je někde jinde, než naše schopnosti. Po vyhodnocení skutečností jsme chteli aspoň nějaké prvenství a to jsme nakonec získali v hospůdce, ve které  jsme měli udělené jméno od minulého turnaje. Při prvních zápasech to herně nebylo ono a na co jsme sáhli to jsme skazili. Ve třetím utkání šlo o výsledek, kterýse započítával do skupiny o páté až osmé místo. Začali jsme dobře, ale pak to sklouzlo do starých kolejí a bylo vymalováno. Ale žízeň byla, ne, že ne! Po dalším soustředění v osvěžovně nasledovali dva zápasy, které bychom za normálních okolností asi vyhráli, ale poslední utání turnaje bylo po prvním setu ukončeno pro naprostou alkoholovou indispozici, která ohoržovala naše zdraví....Tímto rozhodčímu děkujeme. Předávání cen bylo zvládnuto z naší strany z grácíí a nedošlo k žádnému trapasu. Tím chci připomenout, že jednou z cen jsou kondomy ve třech krabičkách po dvanácti. Pro zájemce jsou k dispozici u managera :-)

LDN - ČZU JUNIOŘI 0:2

LDN - POČERNICE   0:2

LDN - MODŘANY     0:2

SKUPINA O 5. - 8. MÍSTO.

LDN - SK METEOR REKREAČKA 0:2

LDN - SK METEOR B                0:1 NEDOHRÁNO PRO INDISPOZICI NĚKTERÝCH HRÁČŮ LDN (GEORGÍNA, PEĎA A FREDY) :-)

TÍM JSME ZAKONČILI SEZONU 2008-2009.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.