LDN VOLLEYBALL

SEZONA 2012/2013

MEMORIÁL MÍRY RAJSKÉHO 2012 - 2. MÍSTO

19.09.2012 08:39

Jak už bývá v letních měsících zvykem, problémy se sestavou byli až do ranních hodin turnaje. nakonec jsem odjeli v sestavě, která byla slibná, a,le určité pochybnosti přetrvávali. Kladem bylo, že po turnaji se měla uskutečnit 3 akce Chata Georgína, která mimochodem dopadla na výbornou. Dobře obsazeného turnaje se zůčastnilo 6 družstev. Pořadatelé nalosovali turnaj tak, že první zápas byl opakováním loňského finále s Old Cocot. Bohužel pro nás, nám odešel příjem a první set jsme nezvládli. Ve druhém přišlo mírné zlepšení, ale na rozjetého soupeře to už nestačilo. Pak jsme absolvovali zři utkání v tie breaku, naštěstí všechny vítězně a turnaj ukončili vítězstvím 2:0, což nám zaručovalo druhé místo. LDN hrála v sestavě: Blanka-jitka, Věra-mirošov, Georgína, Tom-had, Lukáš-plzeň a Fredy.

19.09.2012 08:58

V družstvách LDN dojde k drobnému přeobsazení hráčů vzhledem k pracovní vytížensoti Georgíny a Čihyho budou tihle dva hráči "rozsazeni". LDN1 bude hrát ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy, LDN2: Míša, Zuzka, Suomi, Husajn, Míra a Čihy.

LDN2 - SEBRANKA 3:0

03.10.2012 19:53

Dvojka vstoupila do sezony pohodovou výhrou ad nesehranou Sebrankou 3:0, ve druhém ukání vzali Sebrance set i Sokolové a prohráli 1:3. LDN2 hrála ve složení: Míša, Blanka-jitka, Suomi, Čihy, Husajn a Míra.

LDN1 - RYCHLÁ ROTA 3:0

03.10.2012 19:54

V pohodovém utkání, kdy jsme vedli od začátku do konce se zrodil výsledek dle předpokladů. Rota nekladla žádný odpor. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy.

LDN1 - SEBRANKA 3:0

23.10.2012 20:09

Krásný zápas, v prvním setu se soupeř držel do stavu 10:10,pak jsme výbornou hrou odskočili na šest bodů a dovedli set do vítětzného konce. Nástup do druhého setu proti slušně hrající Sebrance byl impozatní. Pufák přitlačil soupeře servisem a Sebranka získala první bod za stavu 12:0, pak se k tomu přidala i Blanka a druhé dejství skončilo 25:10. Ve třetím setu se stav tahal jako v prvním, pak Georgína zasměčoval 20 cm do hřiště, Milan Zajíček z druhého konce hřiště zahlásil aut a 5 min jsme se hádali o míč. Nakonec si uhádali novej, což mně vytočilo do nepříčetnosti, zápas mě přestal bavit, udělali jsme pár chyb a soupeř odskočil na 5 bodů, hrozil 4. set. Precízní hrou v poli se povedlo stáhnout stav na 20:20 a koncovka už patřila nám.

LDN2 - SOKOL 3:0

06.11.2012 12:48

V dalším utkání dvojky se nezrodilo překvapení a Sokol odešel s prohrou 0:3. Dvojka hrála ve složení: Míša, Nikola Černá, Suomi, Čihy, Husajn a Míra.

LDN2 - RODINNÁ POUTA 0:3

19.11.2012 23:12

Není nad to, vyházet všechny smeče. :-) Po setech 23:25, 24:26 a 21:25. LDN2 hrála v sestavě: Blanka-jitka, Nikola Černá, Suomi, Čihy, Husajn a Míra.

LDN1 - RODINNÁ POUTA 3:2

25.11.2012 19:55

Po dlouhé době se sešla jednička k utkání, na poslední chvíli se omluvila Blanka, míša jí ale zastoupila výborně. Hrál se pěkný volejbal, v prvním setu soupeř vyházel co mohl a v pohodě jsme ho vyhráli. Druhý set se Pouta zlepšili a v koncovce ho vyhráli. Další dva sety byly vyrovnané, vždy rozhodoval až závěr. Pouta nám pomáhali slabším příjmem a nepřesnou hrou v útoku, my byly taky jako na houpačce. V tie breaku odskočili 4:6, ale zabralo se a na otočku se šlo za stavu 8:7 pro nás. Utekli jsme na 11:9, 14:13 a Péťa to ukončila skrytou na druhou přes, prostě drzá jako vopice (Zuzko, to není na tebe :-D ). LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Míša, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy. Druhé utkání Sebranka - Sokol 3:1.

VÁNOČNÍ TURNAJ 2012

27.12.2012 16:46

Vánoční fantazie se udála na již tradičním turnaji na Štěpána. Sestavy se rodily těžce, aby po omluvenkách nemocného Čihyho a Georgíny se jednička sešla v pěti lidech a dvojka v šesti, kdy musela Míša sehnat dva chlapi ze svých zdrojů. Přihlásilo se děvět družstev, které Šaman rozdělil do tří skupin po třech a hrálo se systémem každý s každým na tři hrané sety, což bylo docela vyčerpávající. Jednička dostala do skupiny Vodáky a Domažlice, dvojka dostala Rodinná Pouta a mláďata z Mirošova startující pod hlavičkou Rychlé Roty vedené Martinem Hanzelínem a Milanem Kraidlem. Ve třetí skupině stratovali Sokolové, Mirošov a Velbloudi. V další části turnaje se utkali v dalších tříčlenných skupinách týmy podle umístění. Dvojka lehce sfoukla Rychlou Rotu, Jednička hladce porazila Vodáky. V dalších zápasech se mělo rozhodovat o našem případném postupu obou týmů z prvního místa. Proti výborně hrajícím Rodinným Poutům Dvojka neuspěla a my ve výborném zápase po našem vynikajícím výkonu porazili Domažlice. Z ostatních skupin do finále postoupili právě Rodinná Pouta a Mirošov, dvojka dostala za soupeře Domažlice a Velbloudy. S Domažlicemi sehrála naše "rezerva" výbornej zápas, kde podlehli v těsném závěru třetího setu 27:25, v dalším utkání porazili Velbloudy a obsadili krásné páté místo. Ve finálové skupině se začalo utkáním Jedničky s Mirošovem, který byl předčasným finále celého turnaje. Na tuto skupinu dorazil Georgína, kterému se zdravotně ulevilo a rozehrál se v posledním setu proti Domažlicím. Od začátku zápasu se nám podařilo eliminovat útočnou hru Mirošova kvalitními bloky a bojovnou hrou v poli, naopak my jsme se prosazovali v útoku nejen tvrdou smečí, ale i chytrejma zalejvkama na "náměstí", na které Mirošovští jen koukali od postranních čar s přišroubovanejma nohama. Postupně jsme je dostali pod tlak a pomohlo nám, že se soupeř psychická začal rozkládat i zevnitř. Po tomto vyhraném utkání se mělo nastoupit k poslednímu zápasu proti Rodinným Poutům, ale chyběla motivace a fyzické sily. Po 20-ti minutách se začalo odehrávat naše poslední dějství na turnaji, ale vůbec se nám nedařilo, nebylo kde brát. Vyhrabali jsme poslední zbytky sil a po dvou utrápených vítezných setech si dolši pro celkové vítězství v turnaji. Závěr celého dne byl ukončen U Stočesů zelenou smrští... :-D Jednička hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-Jitka, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy...Dvojka hrála v sestavě: Míša, Terka-čičiči, Míra, Suomi a dvě posily od Míši.

LDN2 - VODÁCI 3:0

01.01.2013 15:26

Jednostranný zápas ze strany dvojky. Vodáci jsou asi ještě rozhozený po vánocích :-) LDN2 hrála v sestavě: Míša, Blanka-jitka, Suomi, Čihy, Míra, Husajn.

8. ROČNÍK FF CUPU OPĚT VÍTĚZNĚ!

27.01.2013 11:43

Tento ročník byl specifický. Místo Sebranky, která se nesešla poprvá hrál domácí Mirošov a bylo to příjemně zpestření turnaje. 26.1.2013 v sobotu ráno se zahajovalo klasickým přivítáním Fredyho a tradičním zápasem Jedničky s Velbloudy. Ti nastoupili v omlazené sestavě a prospělo jim to. Hráli výborně. Jejich skvělé bloky nás trápili po celé dva sety a výsledkem byla remíza 1:1. Ve druhém utkání nastoupila pozměněná Dvojka proti Mirošovu. První set dostali na prdel, ale ve druhém se kousli a vybojovali cennou remízu. Následné derby LDN1 - LDN2 byla jednoznačná záležitost Jedničky, stejně jako zápas Mirošov - Velblkoudi, které skončili 2:0. Pak Jednička porazila Mirošov , který se v trochu oslabené setsavě nezdál být nebezpečný. Vposledním zápase základní skupiny roztrhala Dvojka Velbloudy na cucky :-)

LDN1 - VELBLOUDI      1:1 (25:20,25:27)

LDN2 - MIROŠOV         1:1 (14:25,25:23)

LDN1 - LDN2               2:0 (25:15,25:20)

VELBLOUDI - MIROŠOV 0:2 (13:25,19:25)

LDN1 - MIROŠOV          2:0 (25:22,25:21)

LDN2 - VELBLOUDI        2:0 (25:14,25:16)

Do play off šla Jednička z prvního místa, Dvojka ze třetího a narazila tam na zlepšující se Mirošov. Nicméně se jim podařilo vyhrát první set nejmenším možným rozdílem a s nadějí šli do druhého setu, ve kterém ještě za stavu 17:10 snili o finálové účasti. Bohužel se to nepovedlo dotáhnout do konce a chyby na přijmu je srazili do zápasu o třetí místo. Druhé semifinále Jedničky s Velbloudy bylo jednodušší a unavení Velbloudi prohráli 2:0. V zápase o třetí místo lehce rozhozená dvojka po zápase s Mirošovem prohrála první set s Hrbatejma, ve druhém zabrala a rozhodoval tie break. Tam už vyhrál šťastnejší tým a tím byli Velbloudi. Poslední utkání na programu dne bylo finále mezi Jedničkou a Mirošovem. V prvním setu se hrál výborný volejbal s dramatickou koncovkou, kde jsme vedli 24:21 ale nakonec ho prohráli 27:29. To nás nakoplo a ve druhém je spláchli 25:16, byli jsme na koni a jako favorit vstupovali do tie breaku, kde se ale všechno začalo bortit. Dva sporné výroky rozhodčího, výpadek z koncentrace a otáčeli jsme strany za stavu 4:8. To nám ale naštěstí pomohlo, hecli jsme se, zpřesnili hru a vyprovodili Mirošov 15:10.

Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášená Jitka Harnochová z Mirošova a nejlepším hráčem byl vyhlášen náš Pufáček :-)

Jednička hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy.

Dvojka hrála v sestavě: Lucka, Terka-čičiči, Čihy, Míra, Husjan a Marek z Dobřan.

Na závěr všem děkuji za hezky ztrávený den ;-)

30.01.2013 18:08

Ve značně kombinované sestavě nastoupila jednička proti nažhavenému soupeři, který ovšem nezvládl začátek utkání a pohodově jsme vyhráli první set 25:12. Ve druhém setu byl stav vyrovnaný do skore 17:15, pak soupeř odešel na přijmu a vedli jsme 2:0. Do třetího setu jednička vstoupila v lehké benevolenci, soupeř se zlepšil a stav byl vyrovnaný až do koncovky 20:19, pak Rota udělala pár chyb a usnadnila nám závěr utkání. LDN1 nastoupila v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Suomi, Čihy, Míra a Fredy.

LDN1 - VELBLOUDI 3:1 a 3:1

31.01.2013 13:15

V domluveném dvouutkání s Velbloudy byly začátky zápasu vždy vyrovnané, ale pak se projevila větší sehranost a přesnost na naší straně. Postupně jsme dostávali Velbloudy pod tlak kvalitním servisem Blanky a Pufáka. Soupeř pak neměl pomaly z čeho zaútočit a to ovlivnilo závěry obou utkání. LDN1 nastoupila v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy.

LDN2 - VODÁCI 0:3

05.02.2013 18:36

Dvojka nestačila na dobře připravené Vodáky, nesouhra v týmu a spíš psychické kolaps zapříčinili prohru, i když se dvojka ve druhém setu držela a prohrála ho až 28:30. Dvojka hrála v sestavě: Míša, Vopice, Suomi, Čihy, Husajn a Míra.

LDN1 - VODÁCI 3:1 A 3:1

17.02.2013 09:32

V dalším dvouutkání jsme nastoupili proti nebezpečným Vodákům bez Georgíny, kterého zastoupil Suomi. Vodáci nastopili v nejsilnější sestavě, ale nepotkali se s příjmem a hlavně Blanka s Pufákem jím svým servisem dělali značné problémy a když se k nám přiklonilo štěstí, tak zápas měl skoro jednoznačný průběh. Občas nás potkal LDN-kový výpadek, který trval i sedm bodů v řadě, ale naštěstí byl v době, kdy jsem bezpečně vedli. LDN1 nastoupila v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Pufák, Suomi a Fredy.

LDN2 - SEBRANKA 3:1

17.02.2013 09:33

Po těžké domluvě se soupeřem,následném zapůjčení Míry Sebrance a nečekanému zranění Čihyho se hrálo v pěti na obou stranách. Favorit potvrdil svou roli a vyhráli jsme 3:1. LDN2 hrála v sestavě: Vopice, Míša, Suomi, Husajn a Pufák.

LDN1 - RODINNÁ POUTA 3:0

26.02.2013 13:00

Soupeř nastoupil s odhodláním potrápit favorita soutěže, ale výborným servisem Pufáka  jsme se dostali do vedení 8:0 a dohrát set už nebyl problém. Ta samá situace se opakovala ve druhém setu, kdy zase na servisu excelovala Blanka a soupeř si vzal time out za stavu 9:0. Pak si Petra vyzkoušela pár divokých kombinací s Tomem a v pohodě se dohrál druhý set. Ve třetím šli Pouta do jedno až dvoubodového vedení, ale to jsme hned na začátku otočili a zisk třetího setu byl už jen otázkou času. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Míra, Pufák a Fredy.

LDN2 - RODINNÁ POUTA 3:1

26.02.2013 13:01

Po týdnu se RP-čka utkala s naší dvojkou a očekával se vyrovnanější zápas než minulé pondělí. První set tomu i napovídal a často chybující dvojka ho ztratila. Pak následovala exhibice, kterou nečekal asi vůbec nikdo a po setech 25:7, 25:9 a 25:15 jasně vyhrála LDN2. LDN2 hrála v sestavě: Vopice, Lucka, Suomi, Čihy, Míra a Husajn. Jen tak dál!

LDN1 - LDN2 3:2 A 3:1

04.03.2013 11:31

V dlouho plánovaném derby se proti sobě postavili obě družstva v pěti. Jedničce chyběl Georgína a dvojce Husajn. Utkání začalo vyrovnaně a jednička se ujala vedení 2:1 na sety úspěšnou koncovkou třetího setu. Ve čtvrtém setu prvního utkání jednička začala kupit chyby na servisu, dvojka toho využila a srovnala stav na 2:2. Tie break se vyvíjel ve prospěch dvojky, vedla 6:3 a 8:7, pak ale jednička začala šlapat a závěr zkrácené hry byl v její režii. Druhý zápas začal nepřesnostmi na obou stranách a šťastnějiší byla LDN1 díky větší sehranosti, za stavu 2:1 už dvojka polevila a poslední set byl už jen otázkou času a skóre. Jednička hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Pufák a Fredy. Dvojka byla v sestavě: Vopice, Míša, Suomi, Čihy a Míra.

LDN1 - SOKOL 3:1 A LDN2 - RYCHLÁ ROTA 3:2 A 3:2

04.03.2013 11:35

Výborný večer pro celou LDN. Jednička se v kombinovaném složení protrápila k výhře ze sokolem, kde všechny sety byli vyrovnané až do koncovky a dvojka svou bojovností urvala dvě vítězsrví v tie breaku. Podrobnosti ze zápasu dvojky nemám, snad se povede zjistit průběh utkání později. LDN1 hrála ve složení: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Tom-had, Michal Redl a Fredy. LDN2 hrála ve složení: Vopice, Míša, Suomi, Míra a Husajn.

05.03.2013 10:16

Dvojka neponechala nic náhodě a v pohodě porazila Sokol 3:0. LDN2 hrála v sestavě: Vopice, Míša, Čihy, Suomi, Míra a Husajn.

LDN2 - VELBLOUDI 3:1 A 1:3, LDN1 - SOKOL 3:0

05.03.2013 10:17

V posledních zápasech letošní sezony pro obě LDN byly zápasy různých důležitostí. Jednička potřebovala se Sokolem potvrdit letošní neporazitelnost a Dvojka musela urvat jedoo vítězství pro potvrzení druhého historického místa v soutěži. LDN1 porazila v pohodě Sokol, LDN2 položila důraz na první zápas ze dvou s Velbloudy. To se jim povedlo urvat 3:1 ale pak se soupeř zlepšil, motivace dvojky klesla a Velbloudi jim oplatili porážku stejným poměrem. LDN1 hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had a Fredy. Dvojka hrála v sestavě: Vopice, Lucka, Suomi, Míra, Pufák a Husajn.

2. ROČNÍK GEORGÍNA CUP VÍTĚZNÝ

04.04.2013 14:43

Druhý ročník Georgína Cupu je minulostí a do historických análů se dostane jako vítězný pro LDN. V pohodové sobotě se utkalo pět týmů v systému každý s každým, akorát mláďata Martina Hanzelína startující pod hlavičkou U15 zařínali svá utkání od stavu 10:10. Právě z U15 jsme začali tenhle turnaj a v pohodě je porazili. Jako druhý vyzyvatel se představil Mirošov B. Po hladkém vítězství v prvním setu se soupeř ve druhém držel o něco lépe, ale nestačilo to na nějaký zvrat. Třetí utkání nás zastihlo trochu v nedbalkách. Proti Poříčí jsme vyhráli první set, ale po změně stran se skore přelévalo střídavě na tu či onu stranu a v koncovce jsme ten set ztratili. Vzhledem k systému turnaje to před posledním utkáním s domácím Mirošovem A nemělo vliv na průběh "finálového" zápasu. Do toho klání LDN vstoupila koncentrovaně a precizním výkonem jsme se blížili do koncovky prvního setu,který skončil 25:21. Lehce rozhozený soupeř chtěl zabrat v setu druhém, ale to už jsme byli rozjetí a nedovolili Mirošovu zdramatizovat závěr turnaje. Konečné vítězství v Georgína Cupu se pak řádně zapilo ve sklípku. LDN hrála v sestavě: Blanka-jitka, Vopice, Georgína, Tom-had, Pufák a Fredy.

8 SOKOL 14 0 14 7:42 14

KRÁSNEJ POHLED, LEPŠÍ UŽ TO ANI NEMŮŽE BÝT...

VÍTĚZNÝ HARRACHOV 2013.

09.06.2013 15:56

Po roce LDN-ka odjížděla obhajovat druhé místo na tomto mezinárodním turnaji. Nejenom, že se obhajoba povedla, ale přidali jsme ještě jednu příčkju navíc. Po pátečním příjezdu jsme si dali pár piv, k večeři "drůbeží směs z hovězí svíčkové a vepřové panenky" a dobře naladění šlí spát před sobotním kláním. Na docela vzdálené hřiště od našeho ubytování jsme se doatali v děvět hodin s vědomím, že se brzy začne hrát. Organizátoři pořád otáleli se zahájením a začalo se až v deset. K prvnímu našemu utkání jsme nastoupili až o další půlhodinu později a začali famózně. Ve skupině se hrálo na dva hrané sety do 20-ti bez rozdílu dvou bodů. My vedli v pohodě na německým týmem Erwin 18:9 a v pohodě chtěli dokráčet ke snadnému vítězství. Něco se však zvrtlo a najednou byl stav srovnaný 18:18. V závěru jsme dokázali set udržet a druhý už odehráli bez komplikací. Pak se z nebe spustilo hromadu vody, krupobití a vypadalo to, že je po turnaji. Po dvou hodinách se ale opět začalo hrát a našim soupeřem byl tým z Polska - Orle. První set soupeř utekl na 18:11, ale podařilo se nám jeho náskok stáhnout, jenže koncovka patřila už Polákům a vyhráli ho 20:18. Druhý set byl taktéž vyrovnaný a naprosto shodným výsledkem jsem ho vyhráli my. Třetí zápas ve skupině byl pro nás zároveň nejtěžším zápasem na turnaji vůbec. Proti nám se postavil čtyřnásobný vítěz tohot turnaje Janov. V úvodním dějství jsme táhli za kratší konec, ale obrat nastal za stavu 15:19, kde šesti body v řade jsme soupeře dost vykolejili z míry. Druhý set nám sice neutekli o tolik, ale za stavu 18:19 vyrobili dvě chyby a opět jsme slavili my. Poslední zápas s domácím Harrachovem byl nejsnažší a s přehledem jsme vyhráli 2:0. Do semifinále postoupil Janov a my, ze druhé skupiny postupoval tým Naruby s reprezentantem Michalem Rakem a družstvo Vysoké. V semifinále nám zase přálo štěstí a vyhráli jsme první set opět 20:19. Ve druhém se čakalo, že nás soupeř přehraje o dva míče a postoupí do finále, ale opak byl pravdou a my vyhráli i druhý set poměrem 20:16. Z druhého semifinále postoupil tým Naruby a tak se Janov střetnul z Vysokým a tento zápas vyhrál. Přišlo očekávané finále, kde my nastupovali jako outsider a řekli si, že jsi jdeme finále užít. Naopak soupeř chtěl jít za titulem nekompromisně a musel, my jen mohli překvapit. Tak se i stalo. Najednou byl stav 15:5, soupeř si vzal time out a my se radovali jako by byl už konec. Po chvíli přišel i jejich druhý time out a za další chvíli i konec prvního setu, který byl naší kořistí v poměru 25:17 (finále se už hrálo na dva vítězné sety do 25-ti). Druhý set byl vyrovnaný až do stavu 15:15 a vypadalo to, že zkušenější soupeř za podpory reprezentanta si koncovku uhraje pro sebe. Rak šel na servis a smečovaným podáním hledam přijímající Péťu-zajdu, tak ho smázla příjmem za jedna a Georgína smeč položil. Soupeř se dostal do nesnází, kdy Rak zůstal po servise v zadním postavení a my se šňůrou čtyř bodů dostali do vedení. Pak sice ještě stáhli na 19:18, ale naši přesnou a bojovnou hrou jsme si došli pro putovní pohár starosty města Harrachova. Poděkování patří divákům, kteří stáli na naší straně a organizátorům, kteří připravili krásný turnaj, kde nechybělo bohaté občerstvení s bezvadnou obsluhou. Co říct na závěr? No jasně, že jsme se pak vožrali :-D

LDN hrála v sestavě: Péťa-zajda, Blanka-jitka, Georgína, Tom-had, Alan (Kralovice) a Fredy.

TŘETÍ MÍSTO V POCÍNOVICÍCH 2013.

30.06.2013 18:31

Další turnaj, který jsme absolvovali pod hlavičkou LDN Mirošov, i přes značně kombinovanou sestavu se opět vydařil. Zavítali jsme do Pocínovic, kde se obhajovalo první místo z loňského roku, ale kvůli zraněním a dalším jiným povinnostem jsme ho odehráli se třemi ženami. Navzdory této koplikaci, kdy ještě nevíc Věra přijela až na poslední zápas ve sklupině, kde jsme prohráli jen se Šutráky, LDN-ka postoupila do semifinále, kde podlehla po boji vítězi druhé skupiny. V zápase o třetí flek jsme porazili odevzdaného soupeře, který byl sklamán z předešlého semifinále s pozdějšími vítězi Šutráky. Turnaj se pak krásně ještě zapil ve Filipu ;-) LDN hrála v sestavě: Věra, Jitka, Lucka, georgína, Olda a Fredy.

ČTVRTÝ FLEK V JESENICI.

05.07.2013 12:53

Po velkých problémech se sháněním hráčů se náš tým umístil na krásném čtvrtém místě i přes fakt, že po odehrání skupiny odešel Igor a dohrávalo se v pěti. Podrobnosti o turnaji mi zatím Georgína nesdělil, ale z doslechu vím, že startovalo kolem 20-ti týmů, takže je to krásnej výsledek. LDN hrála ve složení: Lucka, Míša, Georgína, Igor, Alan a Pilda. ASI...

OBECNICE 2013

07.07.2013 10:05

Na tomto pohodovém turnaji se letos představili 4 týmy, což je nejméně za dobu 10-ti let co tam jezdíme. Turnaj byl rychlý, hrálo se na dva vítězné sety každej s každým. Do prvního utkání nastoupil domácí tým proti Baníku a v pohodě ho vyhrál. Ve druhém představení už figurovala LDN proti Rožmitálskému Freeway. Tento zápas, jak se později ukázalo byl předčasným finále a my ho prohráli až v tie breaku. Pak vše dopadlo podle papírových předpokladů. Porazili jsme Obecnici opět v tie breku a pak Baník 2:0, což nám zaručovalo druhé místo. Už by bylo načase tento turnaj zase vyhrát, holt za rok. LDN hrála ve složení: Péťa-zajda, "totálně neschopná" Bára :-) , Georgína, Tom-had, Suomi a Fredy.

MIROŠOV 2013 OPĚT BEZ ÚSPĚCHU.

04.08.2013 16:26

Na termínově posunutém turnaji jsme nastoupili v kombinované sestavě, kde se problémy s hráči řešili ještě ráno v den zahájení. Sešlo se 10 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin po pěti a první tři postupovali do fináleové skupiny s tím,že se výsledky ze skupin započítávali. Nakonec se sestava LDN poskládala a do prvního zápasu, jak se později ukázalo postupového, jsme vstoupil vlažně, ale zlepšenou koncovkou ho urvali 2:0. Pak následoval velmi nešťastný zápas z jedním týmem Domažlic, kde nás pronásledovala smůla, padli jsme 0:2, ale míče byly 47:50. Škoda, mohli jsme si odnést do finálové skupiny o dva body více. Poté přišlo povinné vítězství na Hanzelínovo mláďaty, pak překopání sestavy, kde fredy šel nahrávat a Bára na smeč a remíza s Experimentem. Z pětičlenné skupiny šli nahoru první tři týmy, my bohužel jen s jedním bodem. Ten nám zůstal až do konce turnaje. Další ři zápasy ve finálové skupině jsme prohráli 0:2, kde soupeři byli jasně lepší a my měli Báru :-D Konečné prvenství patřilo oběma týmům z Domažlic, kde za vítěze hrál Pufák (bude to mít drahý) :-D třetí byly Skořice, čtvrtej Mirošov, pátej Experiment. LDN hrála v sestavě: Vopice, Bára, Tom-had, Míra, Jirka Holub a Fredy.