LDN VOLLEYBALL

TURNAJ O POHÁR STAROSTY MĚSTA MIROŠOVA

02.08.2016 14:26

V sobotu 30. červnece se uskutečnil již tradiční turnaj v Mirošově. Účastnilo se ho 9 družstev ve dvou skupinách. My se dostali do 5-ti členné, kde jsme v úvodu porazili Kralovice 2:0, poté tým, který nevím jak se jmenuje také 2:0 :-) Ve třetím utkání jsme narazili na Skořice a první set smolně padli 24:25, ve druhém už jsme kralovali a vyhráli ho 25:14. Toto vítězství nám dávalo naději na vítězství ve skupině, protože Skořice porazili Domažlice. V zápase s Domažlicemi LDN bojovala, prohráli jsme 1. set 23:25, ale ve druhém už jsme na ně neměli. Tato prohra nás odsunula na 3. místo ve skupině, což značilo, že se ve čtvrtfinále utkáme s domácím Mirošovem. Ve vyřazovacím zápase jsme docela v pohodě získali první set a to byla chyba. Ve druhém domácí zapli, my ne. Zápas dospěl k tie breaku, kde se Mirošov choval hodně nesportovně, ostatně stejně jako v prvním setu, kdy mu teklo do bot. Nakonec asi zaslouženě vyhrál 15:12. Konečné pořadí na prvních třech místech bylo následující:

1. místo Laboratoř Domažlice (hráli v jiné skupině)