LDN VOLLEYBALL

GGG CUP 2016

10.04.2016 20:12

Již v pátem ročníku GEORGÍNA GREEN GAMBRINUS CUP se utkalo pět družstev. Nikdo nemohl tušit, že první zápas bude vlastně finále. Nastoupil jsme do něj jak favorit, ale soupeř se tak nechoval. Lehce posílený Rododendron s námi držel vyrovnaný stav až do koncovky, kde jsme se trhli na 23:17, později na 24:20. Bára Holšanová šla na servis a my nebyli schopni přijmout. Pak se skóre přelévalo na obě strany a my prohráli 26:28. Druhý set byl jako přes kopírak, opět naše vedení 24:20 a prohra o dva body 24:26. My pak neztratili ani set, mladíci dvakrát remízovali a o vítězi turnaje rozhodl náš vzájemný zápas, který vyzněl v soupeřův prospěch. Na rřetím místě skončili UDH, čtvrtý S-parta a na pátem místě Sarkafarka. Večer se to pořádně zapilo ve sklípku v Mirošově a nakonec byly spokojený všichni. LDN hrála v sestavě: Péťa, Blanka, Georgína, Had, Alan a Fredy.